Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Интересно, че разхода на гориво е с 1 литър повече за този двигател след 2001г. Само от различната електроника ли се получава това?

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Първоначално публикуван от kaliyord Преглед на мнение
      Интересно, че разхода на гориво е с 1 литър повече за този двигател след 2001г. Само от различната електроника ли се получава това?
      Не само . По- важно е кой номер обувки носиш В смисъл , по- тежък чепик : повече сила върху педала на газта .
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Не само . По- важно е кой номер обувки носиш В смисъл , по- тежък чепик : повече сила върху педала на газта .
        Така е. Тежеста на чепика е правопропорционална на разхода Но аз имах предвид, че така го дават в менюала. Защото принципно когато се променя нещо по двигателя е за подобряване на производителноста и разхода. Данните в таблиците на ръководството по ремонт и експлоатация, което си свалих от интернет за к.с и въртящ момент няма промяна. А само разхода е завишен.

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Колеги, кажете ми спешно къде се намира номера на двигателя, къде да гледам?

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            В менюъла пише, че номера на двигателя е набит в задната част от ляво на цилиндровия блок точно над стартера

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Търсих къде ли не из блока на двигателя, така и не можах да открия щампования номер на двигателя, помагайте спешно че утре трябва да минавам през митницата първо и да им покажа номера на двигателя, не само на талона?

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Първоначално публикуван от kaliyord Преглед на мнение
                В менюъла пише, че номера на двигателя е набит в задната част от ляво на цилиндровия блок точно над стартера

                Сега проверих пак, не можах да видя нищо, освен ако е такова мястото че само със зъболекарско огледало да се вижда, не знам къде да гледам вече...

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Имаш емайл със схема къде е номера!
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    I
                    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                    Имаш емайл със схема къде е номера!
                    Много ти благодаря! Имаш почерпка, бира на живо 

                    Остава да намеря зъболекарско огледалце, не виждам как ще погледна номера, като гледам схемата си е завряно на майн...а си....
                    Последно редактирано от Еделвайс; 09-05-16, 20:01. Причина: Пояснение

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Мисля, че и с огледалче ще е трудно! В Кюстендилският КАТ ме пратиха в някакъв сервиз там ми го прочетоха с някакво оптично у-во, написаха ми номера на едно листе и аре бегай... (не ме питайте каква е разликата, ако аз си го бях написал произволно )
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        Мисля, че и с огледалче ще е трудно! В Кюстендилският КАТ ме пратиха в някакъв сервиз там ми го прочетоха с някакво оптично у-во, написаха ми номера на едно листе и аре бегай... (не ме питайте каква е разликата, ако аз си го бях написал произволно )

                        Ясно, ще видим какво ще ми кажат, като дойде време да регистрирам и мина през каналите на КАТ...

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Павка, номера може и директно да се види! Трябва да се разкачи или повдигне уплътнението при гумата, номера няма да го видиш веднага, трябва да избършеш прахоляка.
                          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Това в КАТ, ако го напрявят ги черпи една бира
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              А те ако искат,въпроса беше че колегата иска да си го знае и да го впише в митническата документация!
                              ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Промяната във електрониката е свързана със екологията.
                                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X