Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Opel Frontera 3.2 V6

    Като за начало да знаеш че линковете са забранени. Хубаво е да си напишеш от къде си. и не на последно място е хубаво да се запознаеш с темите в подфорума. Всяка ще ти е от полза.
    no signature no problems

    Коментар


    • #77
      От: Opel Frontera 3.2 V6

      От Варна съм. Това за линковете не го знаех. Общо взето темите на 80 % съм ги изчел , и затова съм се спрял на модела - ОФ В 3,2 V6 . В други форуми има тема където се дискутират конкретни обяви за коли, и така се спестява доста време, нерви и пари. Тука не видях такава тема, то и като немогат да се дават линкове няма и как да стане работата. А тук е и единствения форум където се обсъждат фронтерите. Спрял съм се на 3 коли. В Пловдив, София и Левски(Плевенско). Бихте ли ме упътили към сервизи в тези градове където да прегледат колите.

      Коментар


      • #78
        От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от kostedd Преглед на мнение
        От Варна съм. Това за линковете не го знаех. Общо взето темите на 80 % съм ги изчел , и затова съм се спрял на модела - ОФ В 3,2 V6 . В други форуми има тема където се дискутират конкретни обяви за коли, и така се спестява доста време, нерви и пари. Тука не видях такава тема, то и като немогат да се дават линкове няма и как да стане работата. А тук е и единствения форум където се обсъждат фронтерите. Спрял съм се на 3 коли. В Пловдив, София и Левски(Плевенско). Бихте ли ме упътили към сервизи в тези градове където да прегледат колите.
        isuzo се води корифея на фронтерите - ако се навие да хвърли едно око на софийската ще е добре. Иначе и аз карам 3.2, мога да дойда да сравня тази от софийската обявата с моята (подържам я в изрядно техн. състояние), ако мислиш, че ще ти е от полза....
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #79
          От: Opel Frontera 3.2 V6

          Здравейте,
          може би е малко извън темата,но искам да попитам понеже сте доста по запознати от мен.Мисля да си купувам джипка и в момента се чудя между Mitsubishi Pajero 3,5-GDI и Opel Frontera 3.2i LIMITED GAS.

          Тук попрочетох за цените на частите на Фронтерите но за Митцубишито не можах да намеря нищо.Така, че моля да ми дадете съвет коя е по добрата джипка и отделно коя е по евтина за подръжка според вас.
          Благодаря предварително.

          Коментар


          • #80
            От: Opel Frontera 3.2 V6

            Първоначално публикуван от svetlio666 Преглед на мнение
            Здравейте,
            може би е малко извън темата,но искам да попитам понеже сте доста по запознати от мен.Мисля да си купувам джипка и в момента се чудя между Mitsubishi Pajero 3,5-GDI и Opel Frontera 3.2i LIMITED GAS.

            Тук попрочетох за цените на частите на Фронтерите но за Митцубишито не можах да намеря нищо.Така, че моля да ми дадете съвет коя е по добрата джипка и отделно коя е по евтина за подръжка според вас.
            Благодаря предварително.
            Смяташ ли да слагаш ГИ, ако да, да знаеш че Мицубишито с двигател GDI, е почти невъзможна мисия да се монтира, поне както трябва ГИ... А по въпроса кой от двата джипа, най-добре да се качиш и да направиш по едно кръгче, който ти допадне по сърце го избираш, лично аз съм пристрастен към Фронтерата с 3.2 V 6 мотора

            п.с. И двата джипа са еднакво скъпи за поддръжка, в зависимост какво ще ти се наложи да сменяш, цените варират от до... Това не е Витара или Нива за да е по-евтина поддръжката им.....

            Коментар


            • #81
              От: Opel Frontera 3.2 V6

              Практиката показва, че каквато и джипка да вземеш, все ще ти върши работа. Коя е по-добра трябва да си решиш ти. По-скоро се запознай с различните системи на задвижване - фул тайм и парт тайм, и си прецени кое ти трябва на теб. Освен това Паджерото най-вероятно ще има блокаж на задния диф, докато при Фронтерата е ЛСД. Колкото до цените и аз мисля, че е еднакво скъпа.
              Последно редактирано от bobeck; 07-01-16, 10:16. Причина: правопис
              Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
              Opel Frontera V6

              Коментар


              • #82
                От: Opel Frontera 3.2 V6

                При равни други условия взимай Padjero, най малкото заради неговото 4х4! Но условията никога не са равни
                И да, ако газифицираш поразпитай в мицубишките форуми как става. За Frontera 3.2 няма никакъв проблем - аз съм с такава вече 3-4 години.
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #83
                  От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Благодаря за отговорите.И да попитам Бушидо колко ти гори фронтерата газ градско и извън градско.Че един приятел ме убеждава че щяла да ми гори 30 на 100 в града.А на мен не ми се вярва чак толкова много.И фронтерата която гледам е със уредба слагана в Германия.Предполагам че е по качествена.Поне така си мисля.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Opel Frontera 3.2 V6

                    GDI не може да се газифицира.
                    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                    Коментар


                    • #85
                      От: Opel Frontera 3.2 V6

                      И аз доста прочетох и останах с такова впечатление.Остава въпроса колко гори Фронтерата V6 3.2 градско и извънградско газ.За гората е ясно че там няма значение зависи от условията.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Здравейте колеги
                        Моята е газифицирана в България, а разхода й на гориво много зависи от стила на каране.
                        Ако карам с 100-110 извън градско разхода пада до 11-12/100 на бензин 10/100. При 130 - 15/100.
                        В града 18-20/100 ако се кара по агресивно и повече.
                        Трябва да уточня че моята е автоматик и аз не съм от най спокойните шофьори. J

                        Коментар


                        • #87
                          От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от svetlio666 Преглед на мнение
                          Благодаря за отговорите.И да попитам Бушидо колко ти гори фронтерата газ градско и извън градско.Че един приятел ме убеждава че щяла да ми гори 30 на 100 в града.А на мен не ми се вярва чак толкова много.И фронтерата която гледам е със уредба слагана в Германия.Предполагам че е по качествена.Поне така си мисля.
                          Първоначално публикуван от navushtanov Преглед на мнение
                          Здравейте колеги
                          Моята е газифицирана в България, а разхода й на гориво много зависи от стила на каране.
                          Ако карам с 100-110 извън градско разхода пада до 11-12/100 на бензин 10/100. При 130 - 15/100.
                          В града 18-20/100 ако се кара по агресивно и повече.
                          Трябва да уточня че моята е автоматик и аз не съм от най спокойните шофьори. J
                          Аз съм на 16-17 извънградско, градско нямам представа (LPG). Тоеритично е възможно заради българската газова да тава този висок разхода, но от друга страна 11-12 на газ ми се струва доста оптимистично - на мен толкова ми харчеше бензин....
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • #88
                            От: Opel Frontera 3.2 V6

                            При мен извънградския също е около 17/100газ. На бензин беше към 13/100. Дали градско може да изгори 30/100 газ? Ако се кара сутрин и вечер на късо разстояние, според мен да. Имам някакъв спомен за 27/100 газ градско като съм засичал в началото. Сравнено с 20/100 бензин обаче пак е по-добре. Аз обаче съм с кални гуми и малко по-големи от оригиналния размер. Вероятно и това дава отражение.
                            Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                            Opel Frontera V6

                            Коментар


                            • #89
                              От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Благодаря за отговорите.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Нов съм с тази прекрасна джипка малко неми е ясно как да работя с включването на двойното.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X