Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си повдигна фронтерата

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как да си повдигна фронтерата

    Моста не мръдна ли в страни?

    Коментар


    • От: Как да си повдигна фронтерата

      Днес видях на Миро Фронтерата, повдигната и с натегнати предните торсиони, изглежда супер и готова за приключения в гората 

      П.С. Ники, някой ден на една от вашите разходки ще ме приемеш ли като куфар, че ми домъчня за Фронти а и тъкмо да я видя в действие как я караш в гората
      Последно редактирано от Еделвайс; 03-02-17, 22:03. Причина: P.S.

      Коментар


      • От: Как да си повдигна фронтерата

        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
        Моста не мръдна ли в страни?
        Не трябва ли да мръдне напред и да се скъси междуосието при по-голямо повдигане, а не да иде настрани.

        Коментар


        • От: Как да си повдигна фронтерата

          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
          Не трябва ли да мръдне напред и да се скъси междуосието при по-голямо повдигане, а не да иде настрани.
          Ми не трябва . Щото в противен случай при мнооого голямо повдигане по тази логика моста би отишъл при скоростната кутия .

          ПС. ... а Стефчо знае какво пита .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Как да си повдигна фронтерата

            Другарки и другари ,мойта е със същите подложки вече 6-та или седма година/не помня вече,даже аз съм дал на Иво чертежите за тия подложки/ и моста не е мръднал и с милимунда-мерено е на секви стендове и оставям две следи само.
            Последно редактирано от gimax; 04-02-17, 15:32.

            Коментар


            • От: Как да си повдигна фронтерата

              Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
              Не трябва ли да мръдне напред и да се скъси междуосието при по-голямо повдигане, а не да иде настрани.
              Панхарда "окъсява" при повдигане и моста отива в страни, не напред!С ресорно окачване проблеми няма, ама с пружинно ... работата друга.Та за това питах.
              п.п. и Владо знае ... повярвай ми!
              Поздрави.

              Коментар


              • От: Как да си повдигна фронтерата

                Ето , човек се учи докато е жив, беше казал некой, много благодаря. Лека полека ще придобия повечко знания.

                Коментар


                • От: Как да си повдигна фронтерата

                  И вече със 33 ки : )Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16486877_10154913127275275_4198610830875000530_o.jpg
Прегледи:2
Размер:176.0 КБ
ID:5743395

                  Коментар


                  • От: Как да си повдигна фронтерата

                    Екстра е,ама превантивно си купи преден диф,щот тия гумета не прощават.

                    Коментар


                    • От: Как да си повдигна фронтерата

                      Първоначално публикуван от mutoo Преглед на мнение
                      Колеги от скоро карам опел фронтера б дълга база имам няколко питания искам да я повдигна купил съм подложки за прожините като ги сложа трябва ли да сменя предните и задните амортисиьори и съвмести ли са с исизо тропер .ако го направя това ще могали да мушна гуми с размер 235/85/16.

                      Изпратено от моят BV5000 с помощта на Tapatalk

                      Те си влизат без проблем.

                      Коментар


                      • От: Как да си повдигна фронтерата

                        Първоначално публикуван от mutoo Преглед на мнение
                        Колеги от скоро карам опел фронтера б дълга база имам няколко питания искам да я повдигна купил съм подложки за прожините като ги сложа трябва ли да сменя предните и задните амортисиьори и съвмести ли са с исизо тропер .ако го направя това ще могали да мушна гуми с размер 235/85/16.

                        Изпратено от моят BV5000 с помощта на Tapatalk
                        С 5 см подложки, задните амортисьори най-вероятно ще окъсеят. Това не е проблем за карането, само ходът ще намалее (?!). Иначе гумите ще влезнат - тук там ще си задират по пластмаси и калници в случай, че се чекнеш, но не е болка за умиране.
                        Николай Савов
                        Опел Фронтера А КБ, 2.0
                        +359885 07 00 92

                        Коментар


                        • От: Как да си повдигна фронтерата

                          Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                          С 5 см подложки, задните амортисьори най-вероятно ще окъсеят. Това не е проблем за карането, само ходът ще намалее (?!). Иначе гумите ще влезнат - тук там ще си задират по пластмаси и калници в случай, че се чекнеш, но не е болка за умиране.
                          Не пиши глупости,моля.При повдигане-задължителна смяна на амове,а какви-има изписано доста.

                          Коментар


                          • От: Как да си повдигна фронтерата

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Не пиши глупости,моля.При повдигане-задължителна смяна на амове,а какви-има изписано доста.
                            Точно за това съм написал: "най-вероятно ще окъсеят", в следващото изречение съм сложил в скоби въпросителен и удивителен знак - нека по-знаещите да помогнат на момчето.
                            Говоря по спомен от разговор с едно от момчетата, с които караме. KrissKriss ако се включи ще даде информация от извора. Мисля, че ставаха и амове от Волга.
                            Николай Савов
                            Опел Фронтера А КБ, 2.0
                            +359885 07 00 92

                            Коментар


                            • От: Как да си повдигна фронтерата

                              То разлики има в амовете между Фронтера А ресорна и пружинна.
                              Крис е с Фронтера Б. Там пък е съвсем друго.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Как да си повдигна фронтерата

                                Момчето търси инфо за Б.
                                Николай Савов
                                Опел Фронтера А КБ, 2.0
                                +359885 07 00 92

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X