Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си повдигна фронтерата

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как да си повдигна фронтерата

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    Но като и щръкне гъ@а , с предния мост кво правим ?
    Ще е кат шпренгван москвич.

    Коментар


    • От: Как да си повдигна фронтерата

      Сега разбирам защо никой не го прави, въобще не се замислих за предницата че е на носачи. Аз така подпитвам щото чакам днес или утре да пристигне една Фронтерка с автовоз, капарирал съм я и ако ми хареса мисля да я взема, ако не ще я откажа и ще ми върнат парите, лошото е само че е 2.5 ТДС, аз от този мотор се отървах в неделя само че пъхнато в Гранд Чероки и не знам дали няма да направя грешка, ама при Опелите по-лесно се сменя мотора с друг бензинов примерно, или поне така си мисля. Скоростните кутии които ползват бензиновите и дизелите дали са еднакви или само по камбаните се различават.

      Коментар


      • От: Как да си повдигна фронтерата

        (Гранд) Чероки е с два цели моста. Там можеш да причиниш същото отпред, каквото и отзад - образно казано. При фронтерите не е така с това независимо окачване отпред.

        Между другото на мен ми се върти една подобна еретична идея: Задния мост върху ресорите и постепенно бодилифт напред. Няма да е точно на Фронтера. До лятото се надявам да стане.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Как да си повдигна фронтерата

          Мойто Чероки го дигнах с 10 см., изработих си всичко от метал и ми излезнаняма и 40.00 лв. стана много добре, ама много интервенции бяха правени по него под капака и не се знаеше за какво иде реч, дойде един човек с парите миналата неделя и си го натовари да си го дооправя, всъщтност окачването и гумите го продадоха, джипа му дойде подарък. като се има напредвид, че в багажника има около 250кг. железаей го на Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170105_123117.jpg
Прегледи:1
Размер:81.1 КБ
ID:5740654Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170105_123044.jpg
Прегледи:2
Размер:123.5 КБ
ID:5740653Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170115_110938.jpg
Прегледи:2
Размер:286.2 КБ
ID:5740655

          Коментар


          • От: Как да си повдигна фронтерата

            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
            Задния мост върху ресорите и постепенно бодилифт напред.
            По голема глупост не бех чувал. Онова за което още не си черпил,без никакъв лифт си носи 33-ки,дали знаеш?

            Коментар


            • От: Как да си повдигна фронтерата

              Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
              Възможно ли е ресорите да се качат върху моста, както се прави при някои други модели джипове, щото тука се пише и се прави основно с ушите на ресора, някой правил ли го е?
              Не е добра идея!

              Коментар


              • От: Как да си повдигна фронтерата

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                По голема глупост не бех чувал. Онова за което още не си черпил,без никакъв лифт си носи 33-ки,дали знаеш?
                Знам, аз имам и за още едно да черпя. Жал ми е за "онова" да го съсипвам.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Как да си повдигна фронтерата

                  Харесва ми Фронтерата щото заводски е с големи гуменици, а и от това което чета тук почва още да ми харесва. За Гранда е много лесно повдигането с много малко пари, но той е с малки гуми заводско, предните гуми от снимката са 255х65х16 и стояха много близо до калника преди да го повдигна. Отзад му сложих регулируемо по твърдост Кони и стана страхотно, много стегната возия, но съдбата реши че това не е моя джип. Доста вложен труд и накрая подарък на новия собственик.

                  Коментар


                  • От: Как да си повдигна фронтерата

                    Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                    Харесва ми Фронтерата щото заводски е с големи гуменици, а и от това което чета тук почва още да ми харесва. За Гранда е много лесно повдигането с много малко пари, но той е с малки гуми заводско, предните гуми от снимката са 255х65х16 и стояха много близо до калника преди да го повдигна. Отзад му сложих регулируемо по твърдост Кони и стана страхотно, много стегната возия, но съдбата реши че това не е моя джип. Доста вложен труд и накрая подарък на новия собственик.
                    Само да вметна, че заводски и Frontera не е с големи гуми по смисъла на офроудърите Размерът, който си цитирал е един от тези, с които Фронти излиза от завода.
                    ОФА КБ X20SE + метан

                    Коментар


                    • От: Как да си повдигна фронтерата

                      Да ама че рока беше с 235х75х15 и без интервенций по окачването си му се духа добре но после исках да го повдигна малко а то стана повече и гумата та моята и се почна. После угасна и не запали вече. Трябваше нов мотор и реших да го продам и да взема друг и така реших да взема фрутиерата. Имам хубави спомени с такава от преди години

                      Коментар


                      • От: Как да си повдигна фронтерата

                        Колеги от скоро карам опел фронтера б дълга база имам няколко питания искам да я повдигна купил съм подложки за прожините като ги сложа трябва ли да сменя предните и задните амортисиьори и съвмести ли са с исизо тропер .ако го направя това ще могали да мушна гуми с размер 235/85/16.

                        Изпратено от моят BV5000 с помощта на Tapatalk

                        Коментар


                        • От: Как да си повдигна фронтерата

                          Айде леко повдигната със подложки 7см.преди лифтра беше равна 85,5 см до веждата сега е от пред 88.5см от зад 91,5 см със гуми високи 73см Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16106824_1531853710165937_1520942718_o.jpg
Прегледи:1
Размер:65.1 КБ
ID:5742639Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16197013_1536900869661221_135698301_o.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5742640

                          Коментар


                          • От: Как да си повдигна фронтерата

                            Така отзад малко ти малят гумите, иначе е много добре.

                            Коментар


                            • От: Как да си повдигна фронтерата

                              Той се е ориентирал към 33-ки. Другата седмица я вкарва за бодилифт и игра с флекса.
                              Николай Савов
                              Опел Фронтера А КБ, 2.0
                              +359885 07 00 92

                              Коментар


                              • От: Как да си повдигна фронтерата

                                Започва да става интересно. Може би ще има и снимков матриал на процеса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X