Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си повдигна фронтерата

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как да си повдигна фронтерата

    Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
    Е хубава работа, БРАВО!
    Как така ги правите тия неща тайно, че и ние искаме така де!!!
    Що не казахте че вече има втулки, че се приемат поръчки.
    Кажете и какви пари струват тия гумички, Па да се пооблажат и другите циганета със пружинни Фруктери.
    Нищо не се прави тайно,просто нещата станаха бавно с много телефонни разговори и уточнения,но вече матрицата е готова,минаха технологични изпитания и са готови .Цена не мога да кажа-да не правя реклама,но пиши едно л.с. на колегата и ще имаш подложки,не са скъпи хич.

    Коментар


    • От: Как да си повдигна фронтерата

      Здравейте колеги подложките за Фронтера са готови благодарение на колегите gimax и stroil благодарностите са за тях.Може да поръчвате на лични или тел:0887518051 Ивайло.Цената за един брой 35 лв.Поздрави на всички калящи се.
      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

      Коментар


      • От: Как да си повдигна фронтерата

        Аз си поръчах. Утре идват и ги слагам.
        Изключително и рядко ПРОЗД :lol:

        Коментар


        • От: Как да си повдигна фронтерата

          Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
          Здравейте колеги подложките за Фронтера са готови благодарение на колегите gimax и stroil благодарностите са за тях.Може да поръчвате на лични или тел:0887518051 Ивайло.Цената за един брой 35 лв.Поздрави на всички калящи се.
          Колега доколкото разбирам си магьосник по гумените изделия.Защо не пуснеш китове за тампони за различни видове автомобили (джипове в частност).Нещо от рода-250лв(+/-) всичко що е гума по Фронтера,ЛР,Даихацу,Витара.Пусни тема с анкета дали ще има търсене и ако да-започвай!Всички от форума като антиквари си издирваме частите по магазини и автоморги, че като чуят джип търгашите все си представят МЛ и Х5 и се опитват да ни дерат.Отделно от това че сменяме само разтропали се тампони а има и такива на които почти не им обръщаме внимание защото не тракат а са на по 12-15 години и гумата вече е със свойства на дървено трупче.Предложение изгодно за тебе и за всички от форума.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • От: Как да си повдигна фронтерата

            Здравей колега създал съм група наречена"Български каучукар" там може да се дискутира за всичко що е от гума включая и металогумени изделия.Поздрави.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • От: Как да си повдигна фронтерата

              а подложките 3" могат ли да станат ?

              Коментар


              • От: Как да си повдигна фронтерата

                Втулките заспаха като "шамар на врат".



                Мерих я на ръбчето на прага отзад,преди монтажа,



                и след това.



                Направо съм доволен ,ама сега ми укъсяха амовете-от нормално положение-сега на равно-до разпънат до край ам останаха само 4см ход на ама.
                Последно редактирано от gimax; 28-10-10, 16:16.

                Коментар


                • От: Как да си повдигна фронтерата

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  Втулките заспаха като "шамар на врат".
                  Направо съм доволен .
                  Мама ми каза повече с тебе да не се калям....
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Как да си повдигна фронтерата

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Мама ми каза повече с тебе да не се калям....
                    Нали знаеш,майките не трябва да се слушат много,много .

                    Коментар


                    • От: Как да си повдигна фронтерата

                      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                      Втулките заспаха като "шамар на врат".



                      Мерих я на ръбчето на прага отзад,преди монтажа,



                      и след това.



                      Направо съм доволен ,ама сега ми укъсяха амовете-от нормално положение-сега на равно-до разпънат до край ам останаха само 4см ход на ама.
                      А нещо по специфично по монтажа има ли, или само свиваш пружината и подлагаш тампона?
                      0877 83 30 90 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Как да си повдигна фронтерата

                        Първоначално публикуван от Георги Стоилов Преглед на мнение
                        А нещо по специфично по монтажа има ли, или само свиваш пружината и подлагаш тампона?
                        Свиваш пружината със скоби,откачаш амовете от долните болтове и дигаш с големия крик докато се получи място за втулките.

                        Коментар


                        • От: Как да си повдигна фронтерата

                          Поведението на джипа как е? И по специално извън пътя ,ако си я пробвал де

                          Коментар


                          • От: Как да си повдигна фронтерата

                            gimax, дай някоя снимка и отвънка да се порадваме как е стойката. Не се "срамувай".

                            Коментар


                            • От: Как да си повдигна фронтерата

                              Диаметърът на пружените на късата и дългата база е еднакъв, нали? Само дължините са различни? Абе с една дума ще станат ли тези подложки и за дългата А база?

                              Коментар


                              • От: Как да си повдигна фронтерата

                                Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
                                Не се "срамувай".
                                Срамежлив съм си,какво да се прави,ще я видите на някоя разходка.

                                Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
                                Абе с една дума ще станат ли тези подложки и за дългата А база?
                                Без проблеми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X