Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Части за Nissan - Информация

    Глава за Джи Ер 2.8 ?
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • До: Части за Nissan - Информация

      Аз пък търся таблото с километража на Y60, и никъде във Варна не мога да открия

      Коментар


      • До: Части за Nissan - Информация

        Търся механизъм за стъклото на шофьорската врата на Y60?
        Миналата година се развали десния, сега левия, но за съжаление сега не подлежи на ремот

        Коментар


        • До: Части за Nissan - Информация

          Търся помпа за съединителя на PATROL GR 2.8t 1991г

          Коментар


          • До: Части за Nissan - Информация

            Колеги ,някой знае ли къде в Пловдив къде може да се намери стълко за фар за нисан терано2.В магазина на карловско само цели фарове а са си цифра

            Коментар


            • До: Части за Nissan - Информация

              pifco провери ли в магази Самурай.Там имат почти всичко или ти го доставят.Цените са нормални.Аз от там взимам частите, но сега съм в траор: немога да си намеря оригинални тампони за двигателя
              Последно редактирано от MAXS; 07-12-09, 21:38.

              Коментар


              • До: Части за Nissan - Информация

                Намерих ти и малко по-подробна информация за магазин Самураи (визиткат им):
                гр.Полвдив
                ул.Мария Луиза 45 /до Папараци/
                тел. 032/ 665850
                моболен. 0885 162 243
                e-mail: imimag7@gmail.com

                Коментар


                • До: Части за Nissan - Информация

                  Много съм щастлив.Днеска закарах Тераното на сервиз и се останови че задния тампон се е разхлабил и затова ми е притропвал.Стегнаха го и сега е перфекен.Тампоните са ми здрави.Минах и преден мост за 30лв.- останови се че трябва малко да се напънат торсионоте за да се вдигне предницата и сега съм готов за катерене по Боровец.

                  Коментар


                  • До: Части за Nissan - Информация

                    мерси за информацияата колеги сега им звънкам

                    Коментар


                    • До: Части за Nissan - Информация

                      Ето още малко прясна информация за Нисан Терано2 на части. Има и тел. за връзка:
                      http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...492&f1=details

                      Коментар


                      • До: Части за Nissan - Информация

                        Здравейте,някой можели да ми каже от каде мога да закупя шарнирен болт за NISSAN PATHFINDER-2006г.Навсякаде ми предлагат комплект носач с болт.

                        Коментар


                        • До: Части за Nissan - Информация

                          Първоначално публикуван от emo73 Преглед на мнение
                          Здравейте,някой можели да ми каже от каде мога да закупя шарнирен болт за NISSAN PATHFINDER-2006г.Навсякаде ми предлагат комплект носач с болт.
                          Ами просто не се предлага шарнир отделно след като ти го предлагат на всякъде заедно. А и в програмата на нисан го няма като отделна част.

                          Коментар


                          • До: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
                            Ами просто не се предлага шарнир отделно след като ти го предлагат на всякъде заедно. А и в програмата на нисан го няма като отделна част.
                            Шегаджия си явно.В Турция го има,а в България не.

                            Коментар


                            • До: Части за Nissan - Информация

                              Първоначално публикуван от emo73 Преглед на мнение
                              Шегаджия си явно.В Турция го има,а в България не.
                              В Турсия има много резервни части за Нисана, но качеството им е под всякаква критика.Не ти препоръчвам Турски чаркалъци, смо ще си хвърлиш парите на вятъра

                              Коментар


                              • До: Части за Nissan - Информация

                                Първоначално публикуван от MAXS Преглед на мнение
                                В Турсия има много резервни части за Нисана, но качеството им е под всякаква критика.Не ти препоръчвам Турски чаркалъци, смо ще си хвърлиш парите на вятъра
                                Правси колега,но при положене че ми искат тука 800лв. за носач с болт.В Турция е 80 лв. шарнирния болт.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X