Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Части за Nissan - Информация

    Първоначално публикуван от asen asenov Преглед на мнение
    Здравейте търся си такива стопове,защото мисля да махна бронята , писна ми да троша малките стопчета. Става въпрос за У60, ако несе вижда добре на снимката.
    арабите на Симеон
    цената беше 90лв. за двата

    Коментар


    • До: Части за Nissan - Информация

      Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
      Търся тези неща

      Задна седалка за Y60 къса база, и колани за нея
      -
      копче за колоната



      -
      Стойка за антена и антена


      -
      Пластмаса на голямата задна врата


      -
      Копчета за захващане на капака



      -
      Решетки за парното заедно с ролчето за затваряне и отваряне на клапите към тях - лява и дясна




      Ако някой има нещо от горе-изброените работи за даване или продаване нека пише на ЛС, или знае от каде да търся пак нека пише на ЛС или тук.
      имам пластмасите
      и задна седалка + колани
      обади се да се разберем
      0887593388

      Коментар


      • До: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
        ....
        За държачите на калобраните формата им е доста сложна да се орентираш само по снимки. Мойте ги правих по старите и пак си беше зор.
        ....
        От какъв материал ги направи? Все пак можеш ли да ги снимаш .

        Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
        Ммм да бил съм в грешка там си е колана където трябва. Найстина има капачка там.
        Тъкмо започнах да се притеснявам - защо ли са изместени и двата колана

        Коментар


        • До: Части за Nissan - Информация

          Здравейте колеги,да ви кажа с какво се сблъсках в Карлово.Трети ден търся по магазините предни накладки за тераното и няма та няма.Званят по Пловдив от магазините днес ще доидат после утре и т.н..Кажете някой онлайн магазин да си ги поръчам че ми писна вече?Незнам ако се наложи друго да сменям колко ще се чака.Поздрави на всички.

          Коментар


          • До: Части за Nissan - Информация

            Първоначално публикуван от kotata75 Преглед на мнение
            ... Кажете някой онлайн магазин да си ги поръчам че ми писна вече? ...
            Провери при Ники дали няма - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=43470
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: Части за Nissan - Информация

              Благодаря много сега го намерих и аз,писах му и 4акам отговор.

              Коментар


              • До: Части за Nissan - Информация

                Търся тези неща

                Задна седалка за Y60 къса база, и колани за нея - само цена за информация

                -
                копче за колоната



                -
                Стойка за антена и антена


                -
                Пластмаса на голямата задна врата


                -
                Копчета за захващане на капака


                -
                Палче за затваряне на плъзгащото се стъкло



                -
                Задната част на "улука" ,защото не ми харесва как е направена


                -
                Накрайник за " улука " - Десен



                -
                Емблема за предният капак ( че са ми останали само отворите )
                или пък идея к'о да ги правя тези отвори



                -
                Решетки за парното заедно с ролчето за затваряне и отваряне на клапите към тях - лява и дясна


                -
                Палче за капака на кутията между двете предни седалки



                -
                Планки за захващане на калобраните - може и само снимки , за да мога да си ги направя по снимките


                Моля който има монтирани оригинални калобрани на Y60 да им снима захващането и да качи снимки - ще съм му благодарен

                Ако някой има нещо от горе-изброените работи за даване или продаване нека пише на ЛС, или знае от каде да търся пак нека пише на ЛС или тук.

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  Тези стойките на калобраните ги направих по следния начин. Сваляш старите. Внимателно!! Разпадат се тотално изгниват. Те представляват ламарина но облечена в нещо като гумено покритие. Та сваляш ги натискаш ги да се разпънат и ги очертаваш върху лист ламарина по дебела разбира се. После по очертаното изрязваш. Така съм направил мойте станаха почти като оригиналните и доста здраво. Дано съм бил полезен.

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    интересува ме за патрул 3.0ди двигател ZD30 бутала, сигменти, лагери основни и биелни и комплект гарнитури хь каква цена са или номер на магазин за авточасти. Званах на ляво на дясно варират от 1200 до 3000 лв. Ако може някой да ми препоръча да са на добра цена и качество.
                    благодаря

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      Звънни ми ако искаш на 0898565995 да видя как да ти помогна.

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Търся механична скоростна кутия за Нисан Терано2. Моята издаде багажа. Една от зъбчатките на междинния вал е счупена. Ако някой има разглобена скоростна кутия за части нека да ми се обади за да се договорим за цена на зъбчатката 0898 736484

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Първоначално публикуван от MAXS Преглед на мнение
                          Търся механична скоростна кутия за Нисан Терано2. Моята издаде багажа. Една от зъбчатките на междинния вал е счупена. Ако някой има разглобена скоростна кутия за части нека да ми се обади за да се договорим за цена на зъбчатката 0898 736484
                          Кажи поне ков година е тераното, и с какъв двигател. А най-добре дай VIN-а. Скоростните кутии са 2 вида.

                          Иначе, за втора ръка може да звъннеш тук - 0896616408. Освен че продава части, човека е и наясно с кутиите.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            Тераното е февруари 1996 2,7TD
                            Номера на шасито е VSKTVUR20U0235344

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Иначе, за втора ръка може да звъннеш тук - 0896616408. Освен че продава части, човека е и наясно с кутиите.
                              Много ти благодаря sparky. Свързах се с човека и свърших рабората. Взех си цяла скоростна кутия отремонтирана и с 1 година гаранция.Човека си разбира от работата.Бачкал е в Нисан сервиз и е наясно с ремонта. Казва се Павел. Много точен и коректен е. Сервиза му е в Симеоново. Препоръчвам го и на останалите с проблемни скоросни кутии особенно за Нисан Терано. Има и от пиле мляко за тях

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Колеги помогнете малко,че вече не се намират части за старите коли.Интересуват ме всякакъв вид части за Nissan Terrano 1 2.7 TD 90г.Основно търся тампони купе>шаси ; на мотора и на скоростната кутия(или там на раздатъчната).Но всякаква информация ще ми бъде от полза.От Пловдив съм .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X