Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Части за Nissan - Информация

    Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
    Вальо, смачкани ли са пружините?
    Това трябва някак да се мери. Ти колата си я виждал. Тъмния Патрул. Беше пред Хънтъра. Не е клекнал ама и наперен не е.


    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Виждам, че си от Пловдив, та защо не провериш в Гладиатор какво могат да ти предложат.

    Освен това, пружините могат да се подберат така, че носят и по-голям товар от стандартния (примерно, ако често теглиш ремарке/платформа или пък товариш здраво колата).

    Ако пружините не са ти смачкани, можеш просто да си вземеш читави амортисьори - ОМЕ (от Гладиатор), TJM (Пламен Петров). Trail master също имат амортисьори, които могат да се сложат без лифт.
    На тази кола нямам даже теглич. Сложил съм парктроник. Ще пробвам тогава само амортисьри. По интернет не ми се търси. По добре пробваното.
    Благодаря за отзивчивоста. Отивам да търся.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #92
      До: Части за Nissan - Информация

      Много имам нужда за кори за врати за терано 1 само предните.Благодаря 0876073912 радо
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • #93
        До: Части за Nissan - Информация

        На този телефон не отговаря Валио
        Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
        Това е телефон на човек, занимаващ се с части за японски автомобили и най-вече с Нисан. Според мен, е доста наясно с Нисаните и ми свърши много добра работа.
        0898418080 Вальо
        Моля, споделете впечатления при евентуален контакт!
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • #94
          До: Части за Nissan - Информация

          Уплътнения за всички видове серво-помпи на Нисан: http://www.pskits.com
          Оттам купих това, излезе ми $15.74 с изпращането.

          Коментар


          • #95
            До: Части за Nissan - Информация

            Здравейте! Интересува ме някой дали знае откъде мога да намеря тампоните на долните носачи за Терано 2 1998год. дълга база. По магазините във Варна няма, та ако може да ми кажете някой софийски ще е от голяма полза. Благодаря предварително.

            Коментар


            • #96
              До: Части за Nissan - Информация

              Първоначално публикуван от flathew Преглед на мнение
              Здравейте! Интересува ме някой дали знае откъде мога да намеря тампоните на долните носачи за Терано 2 1998год. дълга база. По магазините във Варна няма, та ако може да ми кажете някой софийски ще е от голяма полза. Благодаря предварително.
              Пробвай в електронния магазин на сайта......

              Коментар


              • #97
                До: Части за Nissan - Информация

                Колеги имам зор,

                трябва ми серво усилвател на спирачките за Y160 ili 260 a не мога да намеря 2 ра употреба.Прозваних и тоя пич пацо но е продадена.Някои да има някви идеи????
                0899993000
                ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                Коментар


                • #98
                  До: Части за Nissan - Информация

                  Здравейте ,имах проблем с помпичките на казанчето за чистачките и понеже не можах да намеря оригинални ,а втора употреба навярно щяха да са в същото състояние, се наложи да открия ето тези от Пежо405.Дано съм бил полезен
                  П.С. PATROL GR Y60
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от GECATA; 13-02-09, 15:38.
                  [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

                  Коментар


                  • #99
                    До: Части за Nissan - Информация

                    Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                    Колеги имам зор,

                    трябва ми серво усилвател на спирачките за Y160 ili 260 a не мога да намеря 2 ра употреба.Прозваних и тоя пич пацо но е продадена.Някои да има някви идеи????
                    0899993000
                    Скоро видях един такъв на части до Асеновград,морга,Иван,0897 241274.Пробвай и успех.

                    Коментар


                    • До: Части за Nissan - Информация

                      Колеги тарса фарове за Терано2 правоагалните по стария модел Благодаряви предварително

                      Коментар


                      • До: Части за Nissan - Информация

                        Здравейте от къде мога да си закупя полиуретанови тампони за задните щанги на Y60 ????

                        Коментар


                        • Rockauto.com

                          http://www.rockauto.com - американска фирма, изпраща до цял свят.

                          Цените са много добри. За пример - за моя Терано 1 - комплект 10 кабела за свещи - $15.85, капачка за дистрибутор - $6.15, комплект предни и задни маншони - $15

                          Коментар


                          • До: Части за Nissan - Информация

                            Здравейте, търся си компресор за климатик на Нисан Патрул ГР, 2.8 ТД, 1992 г. Ако някой може да помогне да каже.
                            Милен Милков
                            Offroad-Русе

                            Коментар


                            • До: Части за Nissan - Информация

                              Здравейте колеги, ако някой може да ме светне откъде ( без официалните вносители) мога да си намеря части за Нисан Навара D40. Гаранцията му изтече , така,че не съм обвързан с вносителите. Трябват ми лагери за задните главини,че оригиналните взеха да вият.

                              Коментар


                              • До: Части за Nissan - Информация

                                Първоначално публикуван от madmimi Преглед на мнение
                                Здравейте, търся си компресор за климатик на Нисан Патрул ГР, 2.8 ТД, 1992 г. Ако някой може да помогне да каже.
                                Аз имам компресора + радиатора за ГР 2,8 тд. 1000лв Ако те интересува 0888 624090

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X