Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Части за Nissan - Информация

    Сега се сещам да постна нещо, дето бях забравил. А именно - гарнитурите на входящия и изходящия колектор на всички 2.7 дизелови Terrano и Terrano 2 са взаимозаменяеми, макар номерата им по каталозите да са различни. Разликите са малки и несъществени, а профила им е един и същ.

    Казвам го, защото единте ги имаше налични в магазина, а другите трябваше да се поръчват, съответно на една друга цена.

    Предполагам същото важи и за куп други гарнитури по двигателя, но не съм сигурен.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Части за Nissan - Информация

      Колеги ,да знае някой къде в Пловдив мога да намеря тампон за терано2 за скорости ,модел 2002 ра,обарнах света ,а нисан миискат 400 лева

      Коментар


      • До: Части за Nissan - Информация

        Питай колегата Patrol-fen, или фирма "Technolink", чиито телефони можеш да намериш през чичо Google.

        Това за оригинален. Ментета не знам откъде.

        Иначе - по моргите на старо.

        Как го скъса, бре, неговата кожа?
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: Части за Nissan - Информация

          А дори не знам как с е е скъсал ,просто взе да тресе и се чудех какво е и като по огледах отдолу и гледам ,че е легнала кутията на моста ,но явно е отдавна защото тресенето се увеличаваше в продължение на месеци ,докато стана доста силно и неприятно

          Коментар


          • До: Части за Nissan - Информация

            За да не те дразни това във варна има в магазините тайвански на фирма RBI, вършат работа мисля че бяха някъде около 80лв. но не съм сигурен ако искаш мога да питам и да ти пратя един. И определено оригинален не струва 400лв.

            Коментар


            • До: Части за Nissan - Информация

              Лично аз към тайванските нисански чаркове имам лека нетърпимост. Горни шарнири за мойто изкарват по 1000 километра и се разхлопват толкова, колкото оригиналните за 80000. За задните тампони на предните долни носачи чух същото - свършват за нула време.
              Тампона за двигателя на ферозата ми се скъса отново още на следващата по-сериозна разходка. Сложих оригиналния, и още си седи, а е на 19 години.

              Та, ако е да закърпиш спешно положението - стават. Но още с купуването им мисли за купуване на оригинални. С трици маймуни - не става.
              Последно редактирано от sparkybg; 20-01-10, 10:29.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: Части за Nissan - Информация

                Благодаря ви ,днеска порачах в Самурай ,за 165 ,и идва от Варна та ще видим,а цената която ми казаха преди в Анастасов от 400 лева си е жива истина,друг е въпроса колко всъщност струват

                Коментар


                • До: Части за Nissan - Информация

                  Аз пък търся преден десен калник, моя вече го смачках у едно дърво, много сняг в тая Варна

                  Коментар


                  • До: Части за Nissan - Информация

                    Ти пък намери за какво да питаш калници има във всяка морга дето са имали патрол. Даже в магазина на интеркар 3000 ги има нови.

                    Коментар


                    • До: Части за Nissan - Информация

                      немат нищо из Варненските морги , километраж търся от 2 години и няма, а за калника ще се възползвам

                      Коментар


                      • До: Части за Nissan - Информация

                        Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
                        ... а цената която ми казаха преди в Анастасов от 400 лева си е жива истина ...
                        Е нЕма така цена за тампони! В "Технолинк" тампони за двигател и скоростна кутия на Патрол са по 140-150 лв/бр.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Части за Nissan - Информация

                          След малко командировки се завръщам и аз. На pifko съм слконен да му повярвам за цената която са му обявили в Анастасив сервиз.Там ако тампона е 140лв, работата им е почти двойно ценат на тампона и като резултат се получава цена около 400лв.Аз също съм питал защото и моя е за смяна (едната шпилка има само зачатъци от резбата)

                          Коментар


                          • До: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Е нЕма така цена за тампони! В "Технолинк" тампони за двигател и скоростна кутия на Патрол са по 140-150 лв/бр.
                            ...при това съвсем истински. Поне нещата, дето съм купувал до момента.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Части за Nissan - Информация

                              Здравейте,искам да попитам за ориентировъчни цени на следните части, за нисан терано1,да не се излагам в магазина като отида.
                              Ако някой каже и от къде в София е най-добре да се пазарува ще съм много благодарен.Трябват ми 2 гони и 2 долни шарнира,2 външни и 2 вътрешни накрайника,средната щанга отпред,водна помпа и ремък.Двигателя е 3.0V6.Също някой ако може да каже за дългите щанги отзад,дали се продават отделно втулки или се сменят целите щанги,също за задните амортесьори продават ли се отделно втулки или сменяш целият амортесьор,защото амортесьора е читав,но втулката е разбита.
                              П.П Джипа по принцип се води Nissan Pathfinder 95г. но според мен е терано за щатите.
                              Прикачени файлове
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар


                              • До: Части за Nissan - Информация

                                Имам 2 накрайника за Терано 1 3.0 бензин '96 нови, сигурно ще паснат точно.
                                Имам и резервен дебитомер точно от щатската версия, имам и за подаряване здрави ролка с ремък (сменям си ги винаги на купена кола без значение как са старите).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X