Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Части за Nissan - Информация

    Колеги спешно търсим глава за Терано 2 - 2.7ТД за мои приятел е ако може да помогнете с информация 0887-54-04-76 - Димо.
    Благодаря предварително.
    Suzuki VITARA 2.0TDI

    Коментар


    • До: Части за Nissan - Информация

      Имах ядове с шарнирите на едно служебно Терано II 1998г. Тези на колата бяха разбити и я закарах при майстора, който ми прави колите. Пичът ги смени с нови за по 50лв. на шарнир, но гумите на колата се сгънаха като на празна Татра. Оказа се, че новите долни шартнири се различават от старите. Отидохме при тези, от които си пазарува частите и им обяснихме проблема. Те от своя страна отвориха едни дебели каталози, звъняха 10-тина телефона, ходиха до други магазини и в крайна сметка успяха да намерят само оригинални шарнири, които пасват, но на цена от 250 лв. на бройка. Тъй като преценихме че им е много, решихме да рециклираме старите долни шарнири на колата. Закарахме ги при Жан на окръжна болница (София) и срещу 60лв. на бройка се получиха доста добре. Времето ще покаже дали евтиното ще излезе скъпо.

      Коментар


      • До: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от roki_75 Преглед на мнение
        Колеги спешно търсим глава за Терано 2 - 2.7ТД за мои приятел е ако може да помогнете с информация 0887-54-04-76 - Димо.
        Благодаря предварително.
        Здравей колега в Автомотомания /автоморга на каменарския байр/ имат двигател на терано 3 който пак е 2.7 но не знам дали главата ще е същата тяхното е 2003г.

        Коментар


        • До: Части за Nissan - Информация

          Здравейте колеги, след доста търсене по магазините в русе не успях да намеря въздушен филтър за Патрола 1991 година двигателя е 4,2 атмосферен дизел, ще се радвам ако някой помогне .
          Nissan Safari 4.2d , RE4R03A , HG41
          0889302238 - наско

          Коментар


          • До: Части за Nissan - Информация

            Здравейте колеги ако някой се интересува от оригинални части на нисан да ми изпрати номер на рама и каква част търси може да се намери на достъпна цена.

            Коментар


            • До: Части за Nissan - Информация

              Привет.

              търся спирачни цилиндърчета за Терано 1 89г. 2,4 Моноинж. Спешно.
              Рама:JN1WNYD21U0009699

              Също кабели за свещите, накрайници и тампони за предна стабилизираща щанга.

              Благодаря.
              Черно, мирише и разваля характера!

              Коментар


              • До: Части за Nissan - Информация

                Първоначално публикуван от drago_pishinkov Преглед на мнение
                ... търся спирачни цилиндърчета за Терано 1 89г ...
                Тук провери ли?
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • До: Части за Nissan - Информация

                  Здравейте колеги.Търся механизъм за ел.стъкло на дясна врата на Патрол У60-2,8ТД,дълга база.Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • До: Части за Nissan - Информация

                    Привет
                    Аз също търся ел.механизъм за лявата врата на патрол ГР,спешно ми е тъи като в момента стъклото не може да се вдигне,и стои в долно положение,някакви идеи за морги или нисани на части?


                    Поздрави

                    Коментар


                    • До: Части за Nissan - Информация

                      Някой знае ли от къде мога да си купя предна броня за терано 1,1995г.От юли месец търся и не мога да намеря стопих телефоните и прерових интернета и нищо.GSM0887933737.Много ще ви съм благодарен.

                      Коментар


                      • До: Части за Nissan - Информация

                        Здравей колега утре ще ти се обадиа имам нещо в предвид

                        Коментар


                        • До: Части за Nissan - Информация

                          Търся семеринги и уплътнения за предните сфери. Ще правя профилактика. Както и някой майстор за тази работа.
                          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                          Коментар


                          • До: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                            Търся семеринги и уплътнения за предните сфери. Ще правя профилактика. Както и някой майстор за тази работа.

                            Поне в София, колкото пъти съм потърсил, си имаше. 70-на лв на колело бяха комплекта уплътнения за сферите. Семерингите не ги помня какво бяха като цена.

                            За майстор не мога да ти помогна, ама по принцип няма нищо особено сложно, така че всеки, на който ръцете му растат на правилното място би трябвало да се оправи без проблеми.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: Части за Nissan - Информация

                              Абе мойте уж са на правилното място, ама знам ли? Мисля първия път да го мина с някой по-опитен, но като гледам. Има някакви белези за нагласяне на АВС и скоба за вадене на лагер, а аз нямам.
                              Някъде бях писал за копчето "старт студен двигател". Това което повишава оборотите. Та изведнъж престана да работи. Питам този, питам онзи - хръц, на камък. Отивам в Нисан, а те топло било нямало проблеми. Ама аз, дебела глава. Отивам до сервиза на Божидар /виж по-горе/, два дена мерят и накрая искаха платката на компютъра да ми свалят, та някакъв да я оправя. Схеми нося, обяснявам - няма брат. Та се сетих, че като дам на скорост - оборотите падат на нормално ниво. Викам си онези в Нисан, като ми сменяха съединителя, да не са направили някаква поразия. Чета, търся датчици, намирам ги и хоп в Нисан. Оказа се, че не са щракнали въпросния датчик и повишаването на оборотите не работи. Питах ги дали не търсят монтьори. После отидох при колегата Стоян да помогне за стабилизиращата щанга, щото и там една история. Но ще пиша в другата тема.
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар


                              • До: Части за Nissan - Информация

                                Здравейте, имам проблем с хъба на Нисан Терано 2 - автоматичен. Имам счупена част и се чудя дали мога да намеря само нея, а вече в краен случай да търся нов хъб. Карам го само в града и дефакто 4Х4 го използвам 10 дена в годината, когато завали сгяг.Ето тази част търся, ако някой може да помогне...
                                http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2...x7A0Yd5HRx.JPG
                                http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1...g1wCABW63a.JPG
                                На първата снимка се вижда как е счупено от едната страна.На 2-та се опитахме да правим нова, но не издържа - пак се счупи.Та на някой ако му се е счупило друго по хъба (знам, че доста се страда от тях) , а тази е здрава, да пише.
                                0887322519 - Тоник
                                Последно редактирано от iovka_74; 03-11-09, 08:02.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X