Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • cnc82 благодаря, това съм го гледал. Аз търся автоматичен , а и от темите и съветите които четох на колегите във форума, тази марка не е за предпочитане

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Djony79 Преглед на мнение
      cnc82 благодаря, това съм го гледал. Аз търся автоматичен , а и от темите и съветите които четох на колегите във форума, тази марка не е за предпочитане
      В такъв случай търси от обявите за автомобили на части ( карс , мобиле , олх ) , даваш отметка за части и си избираш марката и модела. Все някъде някой ще има .
      Малко тегаво , ама....
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • Търсих и в olx, bazar, mobile, marketplace, всички казват че са ги продали. Ще се търси чисто ново

        Коментар


        • Пробва ли в ebay, алито, милнер и др. подобни ?
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • Здравейте!
            Търся резервор за Нисан Терано 1 3000 бензин, телефон за връзка 0887006426

            Коментар


            • При поредните дивотии, предно дясно колело падна в един канал . На излизане назад, гумата подхвана калобрана на изгнилият ми калник и половината го откъсна. Та сега спешно търся преден десен калник за Терано 2, 2000г., с правоъгълните фарове. Ако някой може да помогне да звънка на 0888370662. Тони . Ще пътувам, но веднага ще изпратя човек да го плати..

              Коментар


              • Момчета, имам проблем и се надявам някой от тук да удари едно рамо.
                Текна ми водната помпа на Тераното.
                Викам ще я сменя, време си му е и на виското вече...дай направо ще сложа оригинална...ии греда... В Нисан ме застреляха, че нямат и не могат да намерят. Едва ли не - стара е колата 2001..
                Работата ми е свързана с ремонт на глави и редовно виждам резултата от скапани вискота, помпи и прегрявания при Нисани и Мицубишита. Точно за това не ми се рискува. В момента сълзи и колата няма ядове, но щом е почнало, само ще се увеличава.
                Краен вариант е да сложа AISIN, но това го гледам, като компромис. Надявам се не звуча снобарски, просто точно с този детайл не ми се експериментира и бих искал да намеря нова оригинална помпа. Има ли шанс да се намери, не е ретромобил все пак .. 😂

                Коментар


                • Не едва ли не, ми направо си е стара. Служебния бус е 2000 г. и вече зор се намират части, нищо екзотично не е, Пежо Боксер. Все в някой склад по света стои и те чака помпа, въпроса е да я намериш. Питай тук има фирма за внос на оригиначлни части за японски автомобили, patrol fen май беше ника на колегата.
                  Намерих темата, имай впредвид че колегата не пише вече тук, някъде имаше телефон май. Доскоро отговаряше в темата, но сега не знам https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B8%D0%BB%D0%B8
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • И аз за него се сетих.

                    Иначе карам от 3 години с помпа Aisin, за сега проблеми няма, нито с помпа, нито с виско. А я взех, защото комшията ми, със същото Терано я беше карал от 7 години с Aisin (т.е. вече са 10 години).
                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • Здравейте колеги.Търся здрав,работещ регулатор на налягането на спирачките (КАНТАР) за Патрол К260 (У260).Ако някой има или може да ме насочи къде да търся ще съм ви много благодарен. 0888 998 705.
                      0888 998 705
                      /Георги/

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X