Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Части за Nissan - Информация

    Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
    абе гена имаш ли заден ляв буфер не спукан от патрола
    Утре ще проверя.

    Коментар


    • #77
      До: Части за Nissan - Информация

      А арматурно табло работещо имаш ли Гена???

      Коментар


      • #78
        До: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от kretos Преглед на мнение
        А арматурно табло работещо имаш ли Гена???
        Продадено е.

        Коментар


        • #79
          До: Части за Nissan - Информация

          Все още търся лява врата за Y60 Патрол GR 2.8 ТД къса база необорудвана, с едно малко уточнение - мястото за монтажа на огледалото да бъде в ъгловата част на рамката на вратата а не на самата врата, разликата може би е от ел.огледалата. Иначе цената за врата на колегата е перфектна но не е за мен.

          Коментар


          • #80
            До: Части за Nissan - Информация

            Колега оказа се че вратата е каквато търсиш,но е със стъкло и брава.

            Коментар


            • #81
              До: Части за Nissan - Информация

              Здравейте.
              Търся заден десен спирачен апарат за GR дълга база 91г (с дискови спирачки е)

              Коментар


              • #82
                До: Части за Nissan - Информация

                ето два сайта за части:
                BuyNissanParts - много добър, търси се по година, марка, вид на частта и т.н.
                AutoHop.bg
                www.pskits.com - комплекти за серво за всички видовe Nissan
                Последно редактирано от newage; 17-11-08, 08:55.

                Коментар


                • #83
                  До: Части за Nissan - Информация

                  Да питам и аз трябва ми двигател V6 3000 кубика пълна инжекция с кумпютър,и до сега беше добре защото сигурно има някаде такъв двигател.Но ми трябва със скорости без да има раздатка а направо кардана да са върже за една машина със задно предаване а не 4x4
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • #84
                    До: Части за Nissan - Информация

                    Някой да знае от къде мога да купя маслен филтър за Патрол 3,3 D-83 г. - той е само хартиен елемент. Обърнах цяля София, включително и посочените по-горе магазини и няма.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #85
                      До: Части за Nissan - Информация

                      НАМЕРИХ !!! филтър, но ме одраха жив - 65 лв, и е хАмериканско производство.
                      sigpic

                      Коментар


                      • #86
                        До: Части за Nissan - Информация

                        Амортисйрите ми са за нови. GR Дълга база 2004

                        Дали има лифт само 1, 1.5 инча. Не ми се сменят тампоните с ексцентрични за повече.

                        Ако някой иска да каже може ли лифт без да се сменят тампоните и колко и от къде да си купя. Да не купувам части които имат гаранция 24м.... Метра. .
                        Колата се ползва почти само за хАсвалт, ама то едни хАсвалт у нас..
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #87
                          До: Части за Nissan - Информация

                          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                          Амортисйрите ми са за нови. GR Дълга база 2004

                          Дали има лифт само 1, 1.5 инча. Не ми се сменят тампоните с ексцентрични за повече.

                          Ако някой иска да каже може ли лифт без да се сменят тампоните и колко и от къде да си купя. Да не купувам части които имат гаранция 24м.... Метра. .
                          Колата се ползва почти само за хАсвалт, ама то едни хАсвалт у нас..
                          Предвиждаш ли заедно със смяната на амортисьори да сменяш и пружините? Ако не - просто си вземи амортисьори със стандартна дължина.
                          Иначе мисля, че ОМЕ имаха пружини за лифт 1".

                          Но, в същност, като няма да слизаш от асфалта за какво ти е лифт?!?
                          Колкото по-близо си до оригиналното решение на производителя, толкова по-малко главоболия ще си създадеш ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #88
                            До: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Предвиждаш ли заедно със смяната на амортисьори да сменяш и пружините? Ако не - просто си вземи амортисьори със стандартна дължина.
                            Иначе мисля, че ОМЕ имаха пружини за лифт 1".

                            Но, в същност, като няма да слизаш от асфалта за какво ти е лифт?!?
                            Колкото по-близо си до оригиналното решение на производителя, толкова по-малко главоболия ще си създадеш ...
                            Колата все пак не е нова, макар и рядко но слиза от асфалта, та ако има читави пружини и амове бих ги сменил комплект. 1 инч е мечта. Има ли и подходящ комплект? Искам само да е нещо пробвано, че на една Витара смених шарнири и щанги с "оригинални" и изкараха 3000 км.
                            Дори и стандартни амове, от къде? Чувал съм, че има такива които също повдигат малко. Прдпочитам и малко усилени (по ячки). Сега на неравен хАсфалтов път не се знае кой кара на по висока скорост.

                            Благодаря предварително.
                            Последно редактирано от drukman; 03-12-08, 23:00.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #89
                              До: Части за Nissan - Информация

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Колата все пак не е нова, макар и рядко но слиза от асфалта, та ако има читави пружини и амове бих ги сменил комплект. 1 инч е мечта. Има ли и подходящ комплект? Искам само да е нещо пробвано, че на една Витара смених шарнири и щанги с "оригинални" и изкараха 3000 км.
                              Дори и стандартни амове, от къде? Чувал съм, че има такива които също повдигат малко. Прдпочитам и малко усилени (по ячки). Сега на неравен хАсфалтов път не се знае кой кара на по висока скорост.

                              Благодаря предварително.
                              Вальо, смачкани ли са пружините?

                              Коментар


                              • #90
                                До: Части за Nissan - Информация

                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                ... ако има читави пружини и амове бих ги сменил комплект. 1 инч е мечта. Има ли и подходящ комплект? Искам само да е нещо пробвано ...
                                Ако си решил да сменяш и пружините, по каталози в Интернет съм виждал, че Old Man Emu имат и кит за 1". Ама, честно казано, не съм се интересувал за него, защото по-малко от 2" нагоре не ме вълнува.
                                Виждам, че си от Пловдив, та защо не провериш в Гладиатор какво могат да ти предложат.

                                Освен това, пружините могат да се подберат така, че носят и по-голям товар от стандартния (примерно, ако често теглиш ремарке/платформа или пък товариш здраво колата).

                                Ако пружините не са ти смачкани, можеш просто да си вземеш читави амортисьори - ОМЕ (от Гладиатор), TJM (Пламен Петров). Trail master също имат амортисьори, които могат да се сложат без лифт.
                                Последно редактирано от Чавдар (V93); 04-12-08, 00:20.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X