Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем Патрол прегрява.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: проблем Патрол прегрява.

    Първоначално публикуван от shadow88bg Преглед на мнение
    здравеите пак сега докато ми търсят датчик аз следя антифриза дали не намалява в радиатора и казанчето.капачките са си ок.не надува никъде.вчера в сервиза след като източиха и наляха нов антифриз форсираха двигателя и никви проблеми отностно температурата на двигателя и тръбите според техния уред.според таблото на колата мога без проблеми да си опържа яица за много кратко време.утре се надявам да разбера колко струва датчика и да ходя да го сменям.дано е от това наистина че съм на границата на продажба.този патрол ми създава много главоболия за толкова кратко време.старата ми кола която я имам от 1 година с нищо не се е оплакала и накрая ще почна да си я карам пак нея .казаха ми че ако почне да изчезва антифриз от колата без да намирам течове по маркучи да се готвя за наи-лошото
    Малък не ти е виновен Патола а зад кормилното устроиство.Патрола не е да ми качиш всички твои френдове и да ходите да ми дрифтите.Защото да го дрифтиш не е все едно да го караш в гората.

    Коментар


    • До: проблем Патрол прегрява.

      Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
      да има си тънкост след като се долее течноста в радиатора доливаш и малко в разширителното казанче ако няма палиш и го оставяш да поработи без капачка около 2мн. после затваряш капачката и отваряш обезвъздушителя на парното които се намира в ляво към купето предстъвлява една крива затапена чурка там е наи високото място след като излезе въздуха от системата затапваш пак както си е било после отваряш другия обезвъздушител които се намира на дебелия мъркуч които влиза в ръдиатора предстъвлява един болт след като излезе въздуха от там затапваш и докато нее направило налягане в системата отваряш капачката и доливаш загубеното при обезвъздушаването и после ръгаш чушки в боба да не загаря зелето
      Най-после някой дето кара Нисан успя да обясни важното !!! Благодаря !!!

      Коментар


      • До: проблем Патрол прегрява.

        май изядох хляба на някой маистор за мен е чест да съм полезен с опита които сам натрупъл но никак не ми е било лесно да стигна до отговорите сам ако има други въпроси пиши а ако несъм прав някои да ме поправи защото всички търсим отговори на неволите си ТУК
        Човек се учи с много практика:D

        Коментар


        • До: проблем Патрол прегрява.

          Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
          май изядох хляба на някой маистор за мен е чест да съм полезен с опита които сам натрупъл но никак не ми е било лесно да стигна до отговорите сам ако има други въпроси пиши а ако несъм прав някои да ме поправи защото всички търсим отговори на неволите си ТУК
          Май наистина го изяде !!! Темата гледам приключи !!!
          Значи не е виновен Нисан ,че загряват колите , а собственика - че не обезвъздушава правилно !!!

          Коментар


          • До: проблем Патрол прегрява.

            здравеите хубавите новини които ми казаха току що е да съм спокоен не е главата.последното което не съм проверил още е таблото и явно там е проблема

            Коментар


            • До: проблем Патрол прегрява.

              ми може и да излезеш късметлия УСПЕХ
              Човек се учи с много практика:D

              Коментар


              • До: проблем Патрол прегрява.

                Първоначално публикуван от shadow88bg Преглед на мнение
                здравеите хубавите новини които ми казаха току що е да съм спокоен не е главата.последното което не съм проверил още е таблото и явно там е проблема
                какво стана колега какво се указа решихте ли проблема
                Човек се учи с много практика:D

                Коментар


                • До: проблем Патрол прегрява.

                  водната помпа беше.тя си е бачкала ама лопатките са се откъснали от въртящата се ос на помпата и не са се въртяли ся е ок. благодаря на Nenoa за помощта

                  Коментар


                  • До: проблем Патрол прегрява.

                    При мен всичко си изглеждеше наред,парно супер на дълъг път стрелката не мърда от малко под средата,обаче във кал при продължително буксуване на място стрелката отиваше почти в червеното,даже на 2 пъти ми затега мотора .Изчаквам 1 минута пала и няма проблеми .Усъмпих се във силиконовата муфа на перката че не вие както трябва като е загрял, смених я с нова оригинална и нямам вече никакъв проблем. Вчера теглих един закъсал джип във кал около 10 минути в 4500 оборота стрелката си седеше под средата не е мърдала изобщо,око беше със стария да е затегнал този път за винаги.

                    Коментар


                    • До: проблем Патрол прегрява.

                      Първоначално публикуван от asen asenov Преглед на мнение
                      При мен всичко си изглеждеше наред,парно супер на дълъг път стрелката не мърда от малко под средата,обаче във кал при продължително буксуване на място стрелката отиваше почти в червеното,даже на 2 пъти ми затега мотора .Изчаквам 1 минута пала и няма проблеми .Усъмпих се във силиконовата муфа на перката че не вие както трябва като е загрял, смених я с нова оригинална и нямам вече никакъв проблем. Вчера теглих един закъсал джип във кал около 10 минути в 4500 оборота стрелката си седеше под средата не е мърдала изобщо,око беше със стария да е затегнал този път за винаги.
                      Колегата беше със спукана глава. Аз му купувах главата.
                      Миналата пролет.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X