Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Терано

    Тераното има навика да разхлабва болтовете, които държат таблото точно под предното стъкло,а и още по-лошия навик да чупи ушите за захващане на таблото там!
    Отгоре има едни капачета/срещу волана и среща жабката/...с малка отверка ги махни и погледни какво е положението с ушите отдолу.Моето табло направо мърдаше в сектора срещу волана,но се разминах само с развит на цяло болт,който завих през отвора на капачето без да свалям нищо.Ако са счупени уши обаче...си иска заигравка с доста разглобяване/особено ако е в сектора срещу жабката/
    Поздрави!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Терано

      Аха,точно от това инфо имах нужда.Предполагам,че там ще излезе заека,но незнаех къде да търся тези болтове и мислех да свалям таблото с уредите и да търся.
      Благодаря ти ще ги боря.
      "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
      0878739299

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Терано

        И това не е мамка му.Притегнах болтовете,единия беше леко хлабав ама тва жужящо подрънкване си остана,усилва се като загрее двигателя.Има ли някъде освен на турбото нещо като предпазна ламарина,която може да се разхлаби.Има ли нещо,което може да издава този звук от към колера че от там го чувам май.Абе има нещо дето се е откачило или разхлабило и .......
        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
        0878739299

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Терано

          Колега разгледай хубаво около генерацията при двигателя.
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Терано

            Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
            Колега разгледай хубаво около генерацията при двигателя.
            Имаш в предвид изпускателните тръби ли,логично щом като загрее започва да жужи повече,ама нямаше ли да шуми ида мерише ако беше хлабаво нещо там
            Последно редактирано от dvdimov; 12-10-12, 19:46.
            "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
            0878739299

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Терано

              Има предпазни ламарини около изпускателните тръби,отдолу ако имаш кора на двигателя,махаш и гледаш.
              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Терано

                Няма хлабави ламарини на генерацията.Свалих колера,имаше много малко масло в ляво от към смукателя,почистих и монтирах обратно като сложих допълнително дунапрен под ламаринената рамка на колера,щото помислих че може да е от там,еми не е.Та явно ще увеличавам музиката повече и няма да му обръщам внимание.Да не би така да си вибрират нормално,защото уж прегледах всичко що се вижда при двигателя за хлабини и не открих.
                Лошото е че не мога да дам газ когато съм отпред и да потдържам 1500-2000 оборота та евентуално да го чуя,но пък тогава шума на ДВГ си става осезателен и заглушава всичко друго.Някой ако има на идея да казва какво мога още да погледна за вибращии.
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Терано

                  Провери пръчката за маслото не се ли допира някъде - моята я стегнах със свинска опашка и вече не тропа.

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Терано

                    Провери още веднъж внимателно всичко по и около таблото.Да не ти тропа например жабката...или нещо в нея.
                    Мен ме влудяваше едно тропане,което нарочих ,че е от дясната кора на вратата или пък нещо сложено в дожоба на същата...
                    След няколко месеца обаче...и то случайно открих,че гадината всъщност е подлакътника между предните две седалки/купих го със счупено закопчаване и при някакво положение изпада в резонанс и тропа/.
                    Понякога причинителя е под носа ни...,а ние се врем в дълбокото....
                    П.П.и не...нищо не си тропа на всички Теранота принципно.Търси причината,или...усилвай музиката
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Терано

                      Не е жабка,не е подлакътник,не са щеките,гадта се крие някъде ама викам,че ще искочи.Вчера цел ден се карах със силна музика и много газ и нищо не чувах
                      "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                      0878739299

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Терано

                        Колеги,има ли лампи на таблото,които светят при включени къси светлини и такива за халогените в маската до фаровете.Щото за мъглата свети,а при халогени не.
                        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                        0878739299

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Терано

                          Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                          Колеги,има ли лампи на таблото,които светят при включени къси светлини
                          Не. Свети само осветлението на таблото, когато си на габарити или къси.

                          Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                          и такива за халогените в маската до фаровете.
                          За това има, само не помня дали светеше когато пуснеш халогените, или само когато е на последна степен - демек като светне третия габарит отзад.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Терано

                            Явно ще е само на последната степен със задния габарит.
                            Мисля да пусна кабели за габаритите до големите стопове горе,та и те да се ползват за нещо,а не само за мъгла.
                            Не спирам да се чудя,защо слагат на джипките големи стопове горе,които не се ползват за нищо,а светят само долните.
                            "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                            0878739299

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Терано

                              Че то то горните си светят като стопове, а долните като габарити. Защо да ги качваш горе? Лампичката на таблото за габарит светва само когато си на последна степен и свети задната светлина.

                              Поздрави !

                              П.п. Провери пепелника да не ти дрънчи или поставката за чаши, в нея има един тел дето има навика да дрънчи. Пробвай да махнеш това махагоновото и погледни заднего дали няма нещо откачено и да ти тропа. Може и то да подтропва. Моето му беше счупена една напречна пластмаса и дрънчеше.

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Терано

                                Е как да не се ползват за нищо? Ползват се за стопове. И за светоотразители.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X