Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: И аз съм вече с Терано

    Оригинално е 95-100Ah. Моя конкретно - 95Ah син BOSCH. Той си им излиза и по каталог.

    Принципно, колкото повече - толкова повече, само дето по-голям от тоя няма къде да побереш.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #92
      От: И аз съм вече с Терано

      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
      Това 11,8 е много съмнително. Как въобще пали тази кола (че и 2,7 дизел). Нещо и аз се съмнявам в уреда. Пробвай с някой друг.

      Иначе преди 2-3 години имаше читав електричар на бул. Марица Юг, малко след Водната палата. Не знам дали е още там, но бях доволен тогава.
      В момента е на Рогошко шосе, накрая някъде до Еко чистота!
      Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
      0879076007 Жельо

      Коментар


      • #93
        От: И аз съм вече с Терано

        Обирането на луфта на лагерите премина успешно по метода на Спарки.
        От къде мога да взема болт за хъба,че при затягането на единия леко му се прецака главата и незнам при още един демонтаж дали ще мога да го стегна отново.
        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
        0878739299

        Коментар


        • #94
          От: И аз съм вече с Терано

          Колеги,на някой да са му излишни подглавниците на задните седалки,че мойте липсват,но чак сега се сетих за тях.Тапицерията е от тази плюшената сиво с розовеещо.
          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
          0878739299

          Коментар


          • #95
            От: И аз съм вече с Терано

            Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
            Колеги,на някой да са му излишни подглавниците на задните седалки,че мойте липсват,но чак сега се сетих за тях.Тапицерията е от тази плюшената сиво с розовеещо.
            Търси по моргите...това ще е последното нещо продадено по Терано за части.предполагам,че и цената трябва да е смешна,защото това няма търсене
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #96
              От: И аз съм вече с Терано

              Друго - мисля че предни и задни са еднакви.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #97
                От: И аз съм вече с Терано

                Здравейте отново бях се загубил за малко.Тераното прави голям кеф изпробвах го и по балкан и по черни пътища,там където преди с витарката включвах предно с тоз минавам само на задно,за сега всичко е ок,все още търся ролбара ама ще намеря има една фирма в Русе ги прави може би от тях или от Турция ще потърся.

                Има едно дребно нещо,което взима много да ме дразни,между 1500-2000 оборота нещо в тоблото ми тихо жужи и вибрира,нещо изпада в резонанс и после утихва.Свалях цялото табло да сменям крушките,но не открих нищо хлабаво.Някой има ли си на идея каква ще е тази гад дето ми нарушава така тихата возия.
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар


                • #98
                  От: И аз съм вече с Терано

                  Сигурен ли си че не се чува от волана?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #99
                    От: И аз съм вече с Терано

                    Мисля,че да.Изчетох темата за нещото във волана,но то не тропа ли като го въртиш.Това е точно като разхлабено табло,допир между пластмаса и метал или стъкло.Поне така ми звучи.Между другото май стана изведнъж,като го купих го нямаше и се появи след 100 тина км.?????
                    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                    0878739299

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Терано

                      Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                      Мисля,че да.Изчетох темата за нещото във волана,но то не тропа ли като го въртиш.Това е точно като разхлабено табло,допир между пластмаса и метал или стъкло.Поне така ми звучи.Между другото май стана изведнъж,като го купих го нямаше и се появи след 100 тина км.?????
                      Тропа точно от вибрациите на волана, причинени от двигателя. И тропането обикновено се изменя в зависимост от положението на волана. Зимата ще тропа още повече - гарантирано.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Терано

                        уФФ точно това си мислех ама не ми е направило впечатление да сменя звука при въртене на волана.Ще го повъртя на място форсирайки и ако променя звука ще свалям то е ясно.само тая еврейска звезда къде да я търся,става ли с отверка да се изкърти пъпката.
                        На Витарата ми жужеше така ама се оказа,че беше хлабав болта дето държи таблото към купето.
                        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                        0878739299

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Терано

                          На мойто, това във волана му видях сметката - беше здраво и все пак и при мен пластмасите изпадат в резонанс. Незнам от какво е но, най-вероятно сглобката си им е такава и след време се разхлопват. Спарки да имаш идеии > ?


                          Поздрави !@

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Терано

                            Абе чува се все едно ми дрънчи предния джам.Пипам притискам,подпирам и не мога да го хвана от къде е.
                            "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                            0878739299

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Терано

                              При моето, като подпра това махагоненото - дето е поставката за чаши спира, така че съм 100% сигурен от къде е, но не знам как да го отстраня ?

                              Поздрави !

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Терано

                                Ми подпъхни му нещо,хартийка или гумичка,аз така направих с радиото и с капачките на свободните отвори за копчетата от ляво на волана.
                                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                                0878739299

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X