Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Терано

    Няма какво да жужи във виското/помпата, и да се чува вътре.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Терано

      АМи значи пак си оставаме на неизвестното "X".

      Дано скоро го откриеш, щото знам колко е гадно да те дразни нещо, а да не знаеш как да го оправиш.



      Поздрави !

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Терано

        Уфф мани,мани ужас е,чак на моменти ми идва да му лепна една обява,не ме мързи да разглобявам и търся,но просто вече не знам каде.Факт е на студено го няма.Нещо може ли да се размърдва вътре в изпускателните тръби,турбото и т.н.
        Както Ви казах стана както си карах,беше топло с вкл. климатик и нещо изведнъж почна да жужи.......???????
        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
        0878739299

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Терано

          Аз пък имам някакво пукане някъде в купето, и никаква идея от къде е. Даже не винаги го има. Съвсем лекичко, явно породено от деформации при неравности, защото го има само тогава, но не винаги.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Терано

            Maй, май знам какво е решението и на двама ВИ. 4 прилични говорители Hertz е може и Sony, едно усилвателче и всичко ще си стъпи на място , това в кръга на майтапа.

            Поздрави, дано го откриете.

            п.п. Сигурен съм, че в момента в който Спарки реши, че нещо го дразни то ще бъде отстранено, пък ако ще целия джип да разглоби на съставни части

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Терано

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              пък ако ще целия джип да разглоби на съставни части
              Той и без друго ще се разпръцафръцва на кванти, та ще потегна де що има в купето. Ще има и нови говорители, а ако съвсем откача - бас в задната врата.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Терано

                Еми остава ми някой ден да го докарам в София,та да ги раздробим заедно.Иначи жипките са супер/само това бжжжжжжж/
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Терано

                  Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                  Еми остава ми някой ден да го докарам в София,та да ги раздробим заедно.Иначи жипките са супер/само това бжжжжжжж/
                  Ела в 10:00 на ОМВ на околовръстното на една разходка с пловдивската група, Тераното ще улегне и няма да смее да скръцне. Честна дума.

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Терано

                    Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                    Еми остава ми някой ден да го докарам в София,та да ги раздробим заедно.Иначи жипките са супер/само това бжжжжжжж/
                    Сега ще ви кажа как се оределя мястото на шума - със слушалки ;-)
                    Взимате едни медицински слушалки (от тези дето ви слушат пулса докато ви мерят кръвното), махате им мембраната отпред и остава само маркучето.
                    Завирате ги в ушите, взимате в едната ръка маркучето и започвате внимателно да слушате откъде идва звука.
                    По този начин преди години ми откриха спукан маркуч, от който двигателя смучеше въздух и не работеше равномерно.

                    Успех.
                    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                    Opel Campo 3,1 TD '99
                    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Терано

                      Е то с удоволствие ще дойда само да не смените пак мястото,както когато Ви чаках на Централ парк.Но само като наблюдател щото разходките са много хард,а пък още не съм го прижалил.И ако някой разбере от къде е тва бжжжж ще черпя
                      Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                      Ела в 10:00 на ОМВ на околовръстното на една разходка с пловдивската група, Тераното ще улегне и няма да смее да скръцне. Честна дума.
                      "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                      0878739299

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Терано

                        ами щом си огледал двигателния отсег и разглоби и сглоби таблото и няма резултат,другия вариант остава да прослушаш и вратите и корите
                        между другото имаш ли люк.ако имаш огледай плафона,че се държи само на тапицерията и минава на милиметри.самите водооточни канали (маркучи) за отичане минават точно в колонката на предното стъкло и нямамт никакви щипки а са с едни донапренчета за уплатнение и най-голямата простотия е,че се изтичат в праговете.макар че силно се съмнявам да е от маркучите за отичане

                        и предния път ти казах като започне да го прави почваш да обикаляш и да се услушваш и да натискаш с ръка там дето се съмняваш и се ще излезе заека от някъде

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Терано

                          Без да съм чел подробно темата провери имаш ли катализатор, обикновенно джамбазите ги резват да изкарат някой лев допълнително и слагат на тяхно място едни не много удачни резонаторни гърнета или направо тръба - ефекта е подобен на този който описваш като загрее в определени обороти се чува един неприятен звук.
                          подпис : Драги ми смехурко;))

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Терано

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Той и без друго ще се разпръцафръцва на кванти, та ще потегна де що има в купето. Ще има и нови говорители, а ако съвсем откача - бас в задната врата.
                            Е само и бас в задната врата ти трябва и...цялата ще трябва да я прехванеш с малките болченца,щото иначе резервната гума ще пада някъде по пътищата...
                            Не знам за вас,но моята заводска музика според мен звучи много добре и макар да имам налично крайно стъпало и бас каса/с 12"Hertz/,нещо няма необходимостта да ги монтирам в джипа...
                            Поздрави!
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Терано

                              Всичко,което си описал съм го направил,проверени са врати,кори,люк нямам,а и не се чува от горе,а точно отпред пред шофьора.Катализатор не виждам и няма и следи да съм имал.
                              Генерацията тръгва от турбото има един участък от около 20см,който е покрит с някакви ламаринки,които са стегнати,после има една мека връзка и след нея две гърнета,това е.Не съм разглобил единственно под чистачките,щото не мога да ги сваля,но не ми се вижда там да има нещо освен рамената на чистачките.
                              Ако искаш и имаш време,мога да го докарам в Асеновград в събота или неделя и ти да си кажеш мнението.
                              Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
                              ами щом си огледал двигателния отсег и разглоби и сглоби таблото и няма резултат,другия вариант остава да прослушаш и вратите и корите
                              между другото имаш ли люк.ако имаш огледай плафона,че се държи само на тапицерията и минава на милиметри.самите водооточни канали (маркучи) за отичане минават точно в колонката на предното стъкло и нямамт никакви щипки а са с едни донапренчета за уплатнение и най-голямата простотия е,че се изтичат в праговете.макар че силно се съмнявам да е от маркучите за отичане

                              и предния път ти казах като започне да го прави почваш да обикаляш и да се услушваш и да натискаш с ръка там дето се съмняваш и се ще излезе заека от някъде
                              "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                              0878739299

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Терано

                                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                                Е само и бас в задната врата ти трябва и...цялата ще трябва да я прехванеш с малките болченца.
                                Ааа, моля - моля. Мойта задна врата е бИтон откак и наклюцах болтчетата.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X