Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Терано

    Ами ще опитам, ама слагах нещо дунапрени когато сменях сд-то и май-нищо не излезе. Това да му е кусура - ще го нагласим някак си.
    Спарки е прав, щом това "нещо" от вола не си го разкарал може да е от него шума.

    Поздрави !

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Терано

      Не става с отвертка.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Терано

        Доверявам му се напълно и в събота идва ред на волана,ако пак е там жуженето ще сваля таблото до арматурата да намеря дзвера.
        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
        0878739299

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Терано

          За еврейската - най лесно е да вземеш обикновена звезда, от подходящитя размер и да я разпрообиеш в средата. Другия варянт е да си закупиш евврейка звезда отделно (само да оцелиш размера). Има ги във всяка железария по 2-3 лв.

          Поздрави !

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Терано

            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
            да я разпрообиеш в средата.
            Да бе - ще разпробие тия дни. Въпросното е по-твърдо и от камък на гедоре. Точно забрави да го пробие в домашни условия.

            Аз имах с дупка, но по-малко. Заврях го, и с него разклатих крачето и то се счпи (лесно става). После с обикновена звезда с нужния размер си ги отвих безгрижно. Звезди без дупка има във всяко уважаващо себе си гедоре. Звезди с дупка има във всяка уважаваща себе си железария.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Терано

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              За еврейската - най лесно е да вземеш обикновена звезда, от подходящитя размер и да я разпрообиеш в средата. Другия варянт е да си закупиш евврейка звезда отделно (само да оцелиш размера). Има ги във всяка железария по 2-3 лв.

              Поздрави !
              Еврейски звезди се продават /говорим с разпробит отвор/ на около 8-10лв. комплект.Съдържа около 8 или 10 размера.Така,че не е необходимо да се разкарва човек за един ключ за 2-3-лв. и той да се окаже голям или малък.
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Терано

                Ще си закупувам комплектче или някой ако знае точния р-р да каже да си взема само една.
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Терано

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Да бе - ще разпробие тия дни. Въпросното е по-твърдо и от камък на гедоре. Точно забрави да го пробие в домашни условия.

                  Аз имах с дупка, но по-малко. Заврях го, и с него разклатих крачето и то се счпи (лесно става). После с обикновена звезда с нужния размер си ги отвих безгрижно. Звезди без дупка има във всяко уважаващо себе си гедоре. Звезди с дупка има във всяка уважаваща себе си железария.
                  Спарки, с добро желание и точния свредел/и става, особено ако звездата е от по-китайские като моята. Важното е да свърши работа !

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Терано

                    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                    Спарки, с добро желание и точния свредел/и става, особено ако звездата е от по-китайские като моята. Важното е да свърши работа !
                    Първо личното ми мнение е,че когато се купува какъвто и да е инструмент,е хубаво да се взема нещо поне средна ръка/за професионален инструмент не говорим,защото там цената е много висока/.Та един средно качествен такъв инструмент трудно ще го разпробиеш и то точно в центъра без да избяга отвора.Всъщност дори и да е възможно....просто не си заслужава при мижавата разлика в цената на един що-годе качествен комплект.
                    П.П.Да не забравяме,че въпросния комплект,може да върши работа в много други ситуации освен при разглобяването на волана
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Терано

                      Мда, например при махането на втория ербег, ако имае такъв (моя случай). Болтовете са съвсем същите.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Терано

                        Ейй, аиде сега, просто исках да кажа, че става, ясно е че най-лесно и удобно е да се вземе подходящият инструмент.

                        Спарки я хвърли едно око на моя въпрос ?

                        Мерси !

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Терано

                          То се зачетох в "твоя" въпрос и от там във фаровете на Спарки и от там въпросът ми:Кога светят тези малките кръгли фарчета,щото при мен светят постоянно и с габарит и с къси и с дълги.Така ли е или имам някакви доработки,макар че не виждам никъде снадки и преправяне.
                          Фаровете като цяло и малките и големите много ми загряват като светят,чак парят не се пипат,това как Ви се струва.
                          А еврейката ще я боря в събота,че през седмицата е зорно и няма време в светлата част на деня
                          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                          0878739299

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Терано

                            Има още една врътка на лостчето за фаровете, от където се пускат и малките фарове и фаровете за мъгла отзад. Или поне при мен е така...

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Терано

                              Фаровете си парят - нищо им няма, за малките фарчета (халогените), трябва да врътнеш едно като пръстенче намиращо се след врътката за фарове. На него е нарисувано нещо като фар и вълнообразна линийка. Когато е на първо полужение светят фарчетата когато е на второ светяе фарчетата и лампата за мъгла до номера (огледално на задната светлина).

                              Оголеми си снимката.

                              п.п. с Георги сме писали заедно.

                              
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Терано

                                Така,днес успях да сваля задната кора,проверих захващането на гумата е здраво,оправих си пикльото на задната чистачка,на едно малко маркуче от вратата към купето турили съчма/нещо като клапан/ и то се прее... и не пуска на никъде.Отрязах го снадих маркуча и готово.
                                Свалих и прословутото нещо във волана,но уви придрънкването си остава.Чувасе някъде отпред от ляво при таблото или под чистачките.За момен си помислих че идва от колера като слушах отпред,ама не е не мърда.Та сега се чудя таблото ли да махам да търся нещо хлабаво или да ровя при чистачките.
                                Имам чувството,че се увеличава като позагрее,на студено е почти незначително даже не се чува,ама като загрее ми трови нервите много.?????
                                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                                0878739299

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X