Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм вече с Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Терано

    Оп извинете,явно не съм обърнал внимание къде са стоповете мислех,че са долу при габарита.
    Май резонансчето ми идва някъде от пред при двигателя около нещо дето се нагрява,щото като е студен го няма,ама за сега спрях да го мисля и си карам па се надявам,че ще изкочи от някъде дрънльото.
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Терано

      Колега когато купих джипа от време на време откъм двигателя нещо вибрираше и ме дразнеше със звука който вадеше.Мислех че е нещо в таблото а накрая се оказа има едни щипки хващащи спирачните тръбички,едната тръбичка беше откачена,след поставяне на мястото му проблема се оправи.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0642.jpg
Прегледи:1
Размер:163.1 КБ
ID:5416739Дано да съм ти помогнал и да се реши проблема
      Terrano 2 2,7td 1994
      Keeway atv 100

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Терано

        Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
        за халогените в маската до фаровете.Щото за мъглата свети,а при халогени не.
        при тези след 2000г си има и за халогените и за стопа за мъгла.като изключим осветлението на самото табло което е с крушки мисла че всички останали светещи индикации като мигачи,ръчна и др. са с диоди,но можже и да бъркам,че за последно го отварях преди повече от година

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Терано

          При мен пък има брумчене само на празен ход, и само на студено (под 10 градуса външна температура). При това се променя като натисна тъчката за скоростите наляво-надясно. От 2 години го дебна, и не мога да го хвана от къде е. Цяло лято - нищо, но дойде ли зимата - дрънчи, мамка му и прасе.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Терано

            При мен също дрънчеше - 3 пъти разглобяване на табло без никакъв ефект.
            Оказа се скобата, която държи тръбата на климатика в двигателния отсек - стегнах я и тропането изчезна.

            Успех.
            Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
            Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
            Opel Campo 3,1 TD '99
            Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Терано

              Абе и аз я гледах тая скоба,хлабава е и се мести откъм шофьорското място,ама ми е прецакана разбата на пластмасовата втулка,в която се завива болта.Сложих по-дебел ама още помръдва та ще трябва да мисля друг вариант за по-добро затягане.Дано да е от тва.
              "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
              0878739299

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Терано

                При мен не е от това. Слагах парцали, подлагах - дрънка си без изменение. Скобите са ми стегнети. На едната малко и халталее самата пластмаса спрямо купето, но не е от там.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Терано

                  Здравейте, извинявам се , че ще ви отклоня от темата на колегата , ама всеки със зора си.
                  На моето четириврато Терано е счупена кората на предната лява /шофьорска/врата и т.к все още му се радвам реших да я сменя с някоя здрава втора употреба.
                  Та въпроса ми е :
                  Предните врати на четириврати и двуврати еднакви ли са , че намерих такава на двуврато.
                  Благодаря.

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Терано

                    Мисля,че са еднакви.Премери де.
                    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                    0878739299

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Терано

                      То щях да го направя , ама няма около мен такова.От два дни се оглеждам и нищо.

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Терано

                        Здравейте колеги.
                        Днес си поръчах от една морга двете предпазни кори под двигателя.Дадоха ми ги за 60лв. незнам цената дали е добра,но здраве да е.
                        Някой знае ли с какви болтове се закрепват и колко на брой,за да си купя.
                        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                        0878739299

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Терано

                          по нагоре в темата колегата питаше от къде може да е това дрънчене.
                          и при мен вчера се появи още като запаля и започва да дрънчи на ламарина и излезнах от колата и взех да се услушвам,не след дълго установих че идва от предната броня,по-точно от металната греда под бронята и то на едни никви обороти.свалят се гумените престилки на подкалника и се виждат два болта в предната част,единия минава през стойката на тампона разделящ купето от шасито,а другия е до него.стегнах ги и тишина

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Терано

                            На тия болтове ти се крепи основата на предната брона към шасито.

                            Захващането на щитовете е с болтчета 6мм.
                            Броя няма да ти кажа! Има си дупки върху щитовете и смятам че можеш и сам да ги преброиш.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Терано

                              Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                              Здравейте колеги.
                              Днес си поръчах от една морга двете предпазни кори под двигателя.Дадоха ми ги за 60лв. незнам цената дали е добра,но здраве да е.
                              Някой знае ли с какви болтове се закрепват и колко на брой,за да си купя.
                              Пусни една снимка на тези кори, защото под двигателя при мен е една метална кора, която е захваната с 5-6 болта 6мм, но може и да бъркам.
                              Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                              Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                              Opel Campo 3,1 TD '99
                              Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Терано

                                Ще снимам.Казаха ми,че са две кори,отпред под ремъците била някъква от много дебела пластмаса,а след нея под картера била метална.Днес като ги поръчах от една морга ми казаха че ги имат така както им ги обясних,но после ми се обади човека и каза че имал само предната/дето е пластмасовата/,но била метална и оребрена с отвори за въздух.Та ще чакам да дойде да видя последно ква е.То тя като че ли е по важна щото пази ремъците и ролките отпред.
                                Болтовете 6мм,колко дълги??
                                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                                0878739299

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X