Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

    Чава , е те тази броня ще те изкара дълго ! Много добре е станала - и е красива даже !На мястото на това ухо ,сложих теглича - хем става за дърпане ,хем и ремарке (с не много кг) закачам.Дупките за болтовете съвпадат.
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
      Чава , е те тази броня ще те изкара дълго !
      E дай Боже! Че аз съм май нещо "спец" на задните брони. Ям ги за закуска ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

        Ето малко снимки и на светло







        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

          От снимките много не мога да разбера - тръбата затворена ли е?
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
            тръбата затворена ли е?
            Да
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
              От снимките много не мога да разбера - тръбата затворена ли е?
              Отлично се вижда, че е затворена.

              Коментар


              • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                Отлично се вижда, че е затворена.
                Ето тук например
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                  Чава , е те тази броня ще те изкара дълго !
                  Знам ли. Обещал съм му едни камъчета около Доспей .
                  Ако не караме тая неделя ще изкара чааак до другата.

                  Коментар


                  • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                    Бронята изглежда добре, но имам едно притеснение. Може и снимките да ме лъжат, но ми се струва, че вероятноста да се насадиш върху някой дънер или кол не е за подценяване ( съответно да последват изкривявания ). С долната снимка ще се опитам да дам пояснение за какво говоря:
                    Прикачени файлове
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                      Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                      Бронята изглежда добре, но имам едно притеснение. Може и снимките да ме лъжат, но ми се струва, че вероятноста да се насадиш върху някой дънер или кол не е за подценяване ( съответно да последват изкривявания ). С долната снимка ще се опитам да дам пояснение за какво говоря:
                      Асен е прав . Трябваше да я огънете малко ... А и да я вдигнете леко

                      Коментар


                      • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                        Ето тук например
                        Ух... извинявам се! Този пост съм го пропуснал при първия прочет
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                          Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                          Асен е прав . Трябваше да я огънете малко ... А и да я вдигнете леко
                          Имах идея да я огъна ,но Чаво категорично отказа . Иначе 5 мин.работа с тръбогиба . На снимките бронята изглежда по- широка от нисана а е точно обратното-завършва на равнението на стопа.Вероятноста да закачи нещо (не че е невъзможно)е преди това да се е разделил със стопа и да е станал калника на пихтия, така че едва ли ще му пука за броня по-евтина от стопа например.А за вдигането моооожеше още 2-3 см но повече не че пречи на вратите
                          ------------------------------------
                          тел. O878 9ЧЧ 999

                          Коментар


                          • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                            Да бе и аз имам този "проблем" със снимките много лъжат иначе е станало супер.

                            Коментар


                            • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                              Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                              Имах идея да я огъна ,но Чаво категорично отказа .
                              Вече имам Уплах от брони, насочени напред. Все ми се струва, че ако опрат, вероятността да заорат яко е по-голяма.

                              Принципно не е невъзможно да се надена на нещо, както Асен е показал, но ми се струва, че този вариант би го имало и при завита напред тръба, и при броня от П-профил, каквато е на Янко.

                              То че и тази броня ще се удря е повече от ясно. Големичък му е на задният свес на камиончето, но, както всички много добре знаем, пълно щастие нямаааа.

                              В крайна сметка гората ще си каже ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • До: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                                мале каква хубавка броня си имаше и като гледам как е пострадала се упасявам че и на новата ням да и лесно при тези разходчици ваши...
                                добре изглежда как е станало....

                                поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X