Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

    нямо нищо лошо в това да знаеш цената на даден продукт понеже вие сте платили сигурно за това питам аз лично не мага да ти ги вастановя но ако си решил да пазиш тайна за цената недей казваиначе наистина евела на майсторите
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
      нямо нищо лошо в това да знаеш цената на даден продукт
      Лошо няма, но такава информация трудно ще бъде полезна (освен за задоволяване на любопитството де), защото в такива случаи цените са много относителни. Твърде много са факторите, които определят разходите ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

        Честито!!!
        Много Работа и изглежда Добре свършена, за хъба послушай колегите, аз на моите Парт тайм Возила им ги заключвах като ги купя и никога не ги откачах - никакви проблеми, е може би разхода, ама той "Джипа" и без друго не е за икономии
        Тази седмица съм Детегледачка, така че ако ти се прикара, само звънни един телефон и сме в гората да поразтъпчем "Звероветет", пък другият Уикенд съм почти 100% на разходка

        Коментар


        • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

          Колега V93, направи страхотна тема, с подробно описание на действията свършени по джипа...резултата е прекрасен,много хора ще се запалят по привеждане на джиповете си във вид пригоден за "гора". Поради тази причина мисля, че няма да е лошо да знаят каво ще им струва такова едно тунинговане.
          За всяка марка е различно знам,но все пак...?

          Коментар


          • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

            Честито ти оборудвам Нисан ,

            Нека и аз спомена, че ще бъде полезно на много хора да драснеш поне каквото си спомняш като продукт-цена, услуга-цена а и трудно ми е да повярвам, че не си сметнал като си ударил чертата на колко парици ти е стъпил звяра?

            Не само от любопитство, по-скоро живия интерес за цените ще помогне на много хора да се ориентират с какво "са се захванали" и ще наклони везните на много още преди да се захванат или ще мотивира други да яхват идеята и да те последват.

            Моите 2 стинки...

            Поздрави
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

              то от друга гледна точка в германия се продават джипове готово направени затова изках да направя сравнение горедолу в цените скоро гледах в мобилето де нисан патрол 28 тд 91 год като първоначална цена от 4000 евро значи и да се докара до бг още 1000евро приблизителна цена 5000евро но някой ако иска тук в бг да я прави проблема е негов аз за това питах за цена аз лично бих си купил от германия готов джип по простата причина че нямам толкова свободно време поздрави
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                Честито! Нисанчето тепърва ще те изненадва и очарова!
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  трудно ми е да повярвам, че не си сметнал като си ударил чертата

                  А бе, вие що искате да ми разваляте кефа и семейството?!? Като седна да смятам позиция по позиция със сигурност ще констатирам, че съм похарчил повече, отколкото са били първоначалните ми намерения.
                  Да не говорим пък какво ще стане, като жената види една такава сметка ...

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  то от друга гледна точка в германия се продават джипове готово направени затова изках да направя сравнение горедолу в цените скоро гледах в мобилето де нисан патрол 28 тд 91 год като първоначална цена от 4000 евро
                  Предполагам, че ако можеш да докарваш отвън за по 4000 евра "готово направени" джипове, дето само да седнеш и да си караш офроуд, при тебе ще се подреди опашка ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                    аз пиша какво видях в немския сайт а ако накрая кажеш колко ти е излязъл джипа и предполагам всички ще млъкнем
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                      уважаеми колеги,кеф цена няма.Явно сте малко настрани от тунинговането и затова любопитството у вас напира като на бременна жена в 9 месец.Без да съм питал Чавдар за цена ще се опитам да ви отговоря стига да не го обидя 20000лв.Чаво наистина е красив НИСАНА да го караш безавариииииино,и се обаждай да ги разхождаме заедно.
                      ПАВКО
                      0888802068

                      Коментар


                      • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                        Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
                        уважаеми колеги,кеф цена няма.Явно сте малко настрани от тунинговането и затова любопитството у вас напира като на бременна жена в 9 месец.Без да съм питал Чавдар за цена ще се опитам да ви отговоря стига да не го обидя 20000лв.Чаво наистина е красив НИСАНА да го караш безавариииииино,и се обаждай да ги разхождаме заедно.
                        не ми е ясно защо вие отговаряте оставете собственика да каже той знае най добре а това за 9 месец сигорно и ти си го почуствал
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          аз пиша какво видях в немския сайт а ако накрая кажеш колко ти е излязъл джипа и предполагам всички ще млъкнем
                          е кажи го тоя сайт,че съм любопитен да видя как стоят нещата при немците))
                          ПАВКО
                          0888802068

                          Коментар


                          • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                            [quote=meha1971;161088]не ми е ясно защо вие отговаряте оставете собственика да каже той знае най добре и защо да се обиди колегата посочете ми един от форума който тайничко не мечтае за такъв прекрасен джип в края на краищата всичко става с пари което не става с пари става много пари просто трябва да се знае
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                              Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
                              е кажи го тоя сайт,че съм любопитен да видя как стоят нещата при немците))
                              мобиле де
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                                Колега meha мини по към средата на тунинговането ако обичаш .То да не е като да продаваш дини на пазара хората са бизмисмени да не искаш да ги погнат даначните стига си питал да си любознателен в този форум е като да си бременен все някога раждаш
                                Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                                "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X