Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

    Трябва някой да ми води сметка колко трябва да черпя! Можете ли да ми кажете адрес и телефон на този Митко Фулда? Опитах се да видя какво има тук при 5-ракиев, но нищо не ми излиза.

    Коментар


    • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

      Първоначално публикуван от minister_of_sound Преглед на мнение
      Иначе за сервиза, със сигурност като го купя и регистрирам, първата работа ще ми е да отида там да ми го разгледат и да ми оправят течовете. Ще преговарям пак със собственика на автокъщата дали можем да си направим един курс със репатрака до сервиза, все пак наистина е доста близо, но предполагам, че няма да се съгласи и този път. Досега колкото пъти съм се опитвал да си издействам преглед в сервиз на кола от автокъща все ме режат. Миналия път когато говорихме за това ми поиска да му оставя 2500лв капаро поне, а като ги знам какви са мошенници, по-добре да не рискувам! Иначе поне ми свалиха 1000лв от цената, което си е чудесно, главно защото вдигнах жесток скандал, че са ми махнали винта на пропката на скоростите.
      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      При Митко да, аз също забравих ,НО НЕ СЛЕД, А ПРЕДИ ДА СИ ДАДЕШ ПАРИТЕ!!! ......... Ако попаднеш на гледан добре кон, може да се превърне в Ат, който много да те радва.
      Успех
      Абе я им тегли една м......на на тия автоДжамбази. За да се дърпат толкова явно има някоя скрита лимонка, как ще го купиш така на сляпо ,що не са сложили транзитните номера?Застраховката, всичко това на теб ли ще го набутат, чакат да вземат парите и тогава Батка след марко ще донесем всичко . Като нещат им кажи, че има и други.

      ...я дай да го видим/ обявата/...
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-06-10, 10:05.
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

        Да попитам знаещите: на колко е ограничена помпата на Диско 1 300 tdi ? Чета по-горе за едни обороти, за едни скорости , чудя се на какви обороти се постигат.....Върти ми се нещо в главата...

        За конкретния автомобил - бих го подминал.

        Коментар


        • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

          Първоначално публикуван от minister_of_sound Преглед на мнение
          Трябва някой да ми води сметка колко трябва да черпя! Можете ли да ми кажете адрес и телефон на този Митко Фулда? Опитах се да видя какво има тук при 5-ракиев, но нищо не ми излиза.
          Прочети тук:
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=14704

          Адрес: бул. "Черни връх" № 179 Б
          Телефон: 02 / 969 84 48, 02 / 969 84 44
          Факс: 02 / 969 84 10, 02 / 969 84 47

          п.п. Г-н. Министър на Музиката (minister_of_sound ) ... този адрес орентиралите ? ти го вземи па има време за черпавка.
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

            Обявата е в mobile.bg дискавъри `98 цена 13699. Днес моя майстор, който досега ми е поправял всички коли и му имам доверие го огледа доста подробно и каза да се хвърлям! Някакъв семеринг тече, и от там е маслото по предния диференциал, кормилната кутия е екстра, абе незнам как ще чакам до понеделник! Кога е следващата среща на Land Roverджиите? Пишете ме напазарувал!

            Коментар


            • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

              Успех!Дано не е само семеринга на коляновия вал.Както ти казах и по-горе,ремонта не е много евтин...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

                Не, не беше на коляновия вал... Нещо или по диференциала или по раздатъчната кутия. Абе дано не ми свалят няколко кожи за ремонта! Но днес след поредното разглеждане и любуване вече знам, че това е моята машина и немога да карам друго! Сега като се кача в кола ме хваща клаустрофобия!

                Коментар


                • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

                  Успех и от мен! Срещата ще е в обозримо бъдеще, а може и по-рано.

                  Коментар


                  • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

                    Тоя ли е ? Под задната седалка трябва да са теглича,ключа за рез. гума+ключа за секретните гайки,лостовете 2бр. за крика пръчките за багажника са сложени.Виж си резервната джанта дали е алуминиева свали калъфа. Къде е степенката за качване отзад?
                    Идете при един от двамата Митко или Влади задължително хем щего покараш малко.
                    Късмет и Успех.....
                    Прикачени файлове
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

                      Да, това е! Всичко си му е на мястото, проверих го, и теглича и крика, само трябва да видя за секретните болтове! Горе долу колко пари ще ми трябват за смяна на всички масла и филтри и ремъщи с ролките, спомня ли си някой колко му е излезнало?

                      Коментар


                      • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

                        А как така да се хвърляш, а не е ясно дори кой точно семеринг тече!?

                        Коментар


                        • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

                          Мисля че беше семеринга на пиньона на предниа диференциал. Аз милсля да напазарувам всички части от Дарукар, нали там бяха най-евтини? И също така и така съм тръгнал да разпитвам- за маслата, на двигателя вече знам, че трябва AGIP 10W40, а какво да налея в доференциалите, полуоските и скоростната кутия, или от Дару кар знаят?

                          Коментар


                          • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

                            Първоначално публикуван от minister_of_sound Преглед на мнение
                            Мисля че беше семеринга на пиньона на предниа диференциал. Аз милсля да напазарувам всички части от Дарукар, нали там бяха най-евтини? И също така и така съм тръгнал да разпитвам- за маслата, на двигателя вече знам, че трябва AGIP 10W40, а какво да налея в доференциалите, полуоските и скоростната кутия, или от Дару кар знаят?
                            Има писано по въпроса. Лазар наскоро писа, а преди време и аз. И Асен-Дезки е писал. Не смея да ти казвам по спомени, а ръководството ми е в колата. За маслото има и други спесификации, които трябва да се спазват, а не само 10W 40. В моя пост има спесификации, цени и магазини. Но аз съм с автоматик.

                            Коментар


                            • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

                              Аз лятото по-доволен съм от 15W40, но съм с 200тди. Разтърси се наистина има подробности доста дадени. А за маслата предполагам знаеш от първостепенна важност е да не са ментаци...

                              Коментар


                              • До: Питане относно Discovery, което искам да купя

                                Основно при двигателното масло е при каква минимална температура ще се използва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X