Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
    И за какво ти е постоянно включен междинен? Аз например го включвам много рядко - само когато наистина се налага.
    Ало дженти, въпроса ми е не за какво ми е, а какво ще стане ако се кара например постоянно на включен междинен. А на Трявна ще ти покажа що ще карам с постоянно включен междинен ? Няма да те чакам да ме стигнеш за да ти обясня.

    Коментар


    • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

      В калното го заключвай винаги. Пък Ицо да кара както си знае. Той има резервни касети. Много.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

        Ако може да се изкажа по отношение на температурата.
        Младене, колко се вдига температурата при пълно натоварване?
        Ако е с малко, и се задържа там не мисля, че имаш проблем. Карането с пълна газ не е постоянно, а за някакъв сравнително кратък период. При условие, че не си професионален състезател такива ситуации ще ти се случват доста рядко. И пак с оглед, че не си профи-като видиш, че загряваш може да се спреш за някакви секунди за да се охладиш.
        А загубата на време може да се компенсира от добро преминаване на препятсвията, все пак сме на офроуд състезание, а не на асфалтово рали.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Ако може да се изкажа по отношение на температурата.
          Младене, колко се вдига температурата при пълно натоварване?
          Ако е с малко, и се задържа там не мисля, че имаш проблем. Карането с пълна газ не е постоянно, а за някакъв сравнително кратък период. При условие, че не си професионален състезател такива ситуации ще ти се случват доста рядко. И пак с оглед, че не си профи-като видиш, че загряваш може да се спреш за някакви секунди за да се охладиш.
          А загубата на време може да се компенсира от добро преминаване на препятсвията, все пак сме на офроуд състезание, а не на асфалтово рали.
          Максималното отклонение,което постигнах при нарочно постоянно каране с пълна газ беше на половината между 90градуса и червента зона.При това положение спиране не се налага,а само връщане на газта и температурата се връща на 90.И тъй както не съм професионален състезател и не бях на състезание,а само се кефех на рекцията на мотора като натисна газта,успях да го вкарам в тази зона поне 3 пъти за 150км.След Трявна ще реша дали има нужда от модификация,макар че всички настояват да върна дифузора!
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

            Дифът се блокира само при нужда. Даже и на състезания. Иначе на състезателните машини може да го заварите. Това ми прилича на: Горят ми свещите. Грея ги по 80 пъти сутрин, за да запали по-лесно. Всяко нещо се ползва, когато има смисъл и така че да има смисъл.
            Някой да слага презерватив като ляга на благоверната?, А?
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

              Дифа се блокира задължително в калта. И недей да спориш да не дойда да те оскубя.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                [QUOTE=stoianovm;1476402След Трявна ще реша дали има нужда от модификация,макар че всички настояват да върна дифузора![/QUOTE]

                Айде аз съм един дето не настоява. 200 тди е моторът, който ще надживее другите матори. 2-3 часа изкачване на бавни как звучи? И стрелката долу. Зарежи дифузьора! Ха да вдим кой ще прегрее 200! Дифузьорът е нЕкво бледо обяснение и никакво решение / за точно този мотор/.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                  Де бре,спрете да ме ядете с тоя диф де,отдавна знам кога да го блокирам
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                    Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                    Де бре,спрете да ме ядете с тоя диф де,отдавна знам кога да го блокирам
                    Теб те знам, оня плешивия не разбира от дума.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Дифа се блокира задължително в калта. И недей да спориш да не дойда да те оскубя.
                      Ш'е ма оскубИш под мишницитИ!!! /И-тата за закачка/.
                      Дифът се блокира, когато усетиш, че трябва. Иначе си гламав извънземен. Поведението на колата трябва да се усеща. Който смята, че като включи всичко ще е уинър, е 'нооооого далече.
                      "Научи се да рисуваш като старите майстори и тогава рисувай както искаш" Салватор Дали.
                      Който знае А-Б-то, ши пИчели. Който тръгва с блокаж от кафенето, е загубен.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        Айде аз съм един дето не настоява. 200 тди е моторът, който ще надживее другите матори. 2-3 часа изкачване на бавни как звучи? И стрелката долу. Зарежи дифузьора! Ха да вдим кой ще прегрее 200! Дифузьорът е нЕкво бледо обяснение и никакво решение / за точно този мотор/.
                        До тука 2 на 2.Андро 160 и настоящия майстор са да върна дифузора,но не знам те колко познават този мотор.Ти и Крис от Момин Сбор сте на едно мнение.Тарга и той клони към връщане,ама не е сигурен-броим го за неутрален.
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Който знае А-Б-то, ши пИчели...
                          За малко да го прочета "който знае АРБ-то..."

                          Коментар


                          • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                            За малко да го прочета "който знае АРБ-то..."
                            Andro, зАрежи го АЕРБЕ-то. Много скъпо.бре! Би трабвало да се компенсира с учене / в случая и с каране/.
                            ПП Ако беше се образовал достатъчно в поведението на разните алкохоли, днес щях да те видя и да пием бира. И аз съм ракиджия, ама не става само с..............., трябва понякога и бира. Иначе нямаше да си в разход днеска. Айде оздравявай!
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                              Добре де, какво да кажем ние дето караме парт тайм?
                              Аз като вляза в гората и включвам бавните. И не ги изключвам без нужда докато не стъпя на хасфалта. Данчо като не можа да качи един баир с диското се оправда с това, че не бил блокирал централния диференциал.
                              Ми да си беше взел витара...

                              Ей сега ме изядохте с парцалите, затова бягам далеч...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                ........
                                Ми да си беше взел витара...

                                Ей сега ме изядохте с парцалите, затова бягам далеч...
                                Бегай брЪже!!!
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X