Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

    Предната дълга полуоска. И то насила строшена. Дадох му друга. Кара си я на третия ден. Не знам за друго.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Предната дълга полуоска. И то насила строшена. Дадох му друга. Кара си я на третия ден. Не знам за друго.
      Каква беше полуоската, оригинална, усилена, 10, 24, къде успя да я счупи? Има ли АРБ отпред?
      sigpic

      Коментар


      • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Предната дълга полуоска. И то насила строшена. Дадох му друга. Кара си я на третия ден. Не знам за друго.
        Стига бе ,пак ли полуоска - май на Младен ще му излезе име "Трошача на полуоски" на Албена коя строши ?
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

          Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
          Каква беше полуоската, оригинална, усилена, 10, 24, къде успя да я счупи? Има ли АРБ отпред?
          Стандартен мост, 10 шлица, стандартна, без ARB. Натисна предницата в една дупка и изпука от товар.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

            Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
            Каква беше полуоската, оригинална, усилена, 10, 24, къде успя да я счупи? Има ли АРБ отпред?
            Полуоската си беше оригинална 10 шлицова и както казва Тарга беше насила строшена.Счупих я ето тук:
            http://www.youtube.com/watch?v=cl61P...layer_embedded
            Стана към 16ч,обаче благодарение на ПРИЯТЕЛИТЕ в 22ч. бях готов за бой.
            Тарга и Андро-газ за Варна за полуоска.
            Кольо от Шумен и Коко от Нови Пазар-с мен в гаража на Кольо да разглобяваме и вадим счупената полуоска.И никой не поиска нищо!Дори Коко подсили екипа с разни деликатеси,а Кольо с винце
            БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ!!!ЩЕ НАМЕРЯ НАЧИН ДА ВИ ГО ВЪРНА ТЪПКАНО!
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

              Скъсана е точно до карето. И добре, че е там. При скъсването е увлякла и вътрешните шлици, и не излизаше с просто подръпване. Наложи се да заварявам един дълъг болт, и като навиваме гайката да действа като скоба за да тръгне да излиза от шлиците на планетата. Ако беше скъсано някъде навътре не ми се мисли как ще се вади през ръкава.
              А ето и една снимка как вървеше ремонта докато чакаме Андро и Таргата да донесат новата полуоска:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 093 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:77.8 КБ
ID:5325734
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                Стига бе ,пак ли полуоска - май на Младен ще му излезе име "Трошача на полуоски" на Албена коя строши ?
                Абе Живко,какъв трошач съм аз-те оригиналните си ги правят кашкавалени.То да не е Нисан.
                На Албена беше задна къса 24 шлицова,ама там вече сме с Ашкрофт-яки като на Патроля!
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]391957[/ATTACH]
                  Кольо,отде извади тази снимка бре?Ей така се помага най-добре-с чаша в ръка!
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                    Кольо,отде извади тази снимка бре?Ей така се помага най-добре-с чаша в ръка!
                    Ама и акъл давахме.
                    По мои наблюдения-който има най-малко акъл-той дава най-много. Аз демек

                    Полуоската е при мен в гаража. Ако на някой му е интересно мога да снимам увлечените шлици.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                      Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                      Кольо,отде извади тази снимка бре?Ей така се помага най-добре-с чаша в ръка!
                      Е ти пък отпред да не сложиш усилени неща бива ли? То там винаги е проблема. Няма такива варианти насила счупено. Ти си състезател. Трябва да издържа яко на бой
                      sigpic

                      Коментар


                      • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Полуоската си беше оригинална 10 шлицова и както казва Тарга беше насила строшена.Счупих я ето тук:
                        http://www.youtube.com/watch?v=cl61P...layer_embedded
                        Стана към 16ч,обаче благодарение на ПРИЯТЕЛИТЕ в 22ч. бях готов за бой.
                        Тарга и Андро-газ за Варна за полуоска.
                        Кольо от Шумен и Коко от Нови Пазар-с мен в гаража на Кольо да разглобяваме и вадим счупената полуоска.И никой не поиска нищо!Дори Коко подсили екипа с разни деликатеси,а Кольо с винце
                        БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ!!!ЩЕ НАМЕРЯ НАЧИН ДА ВИ ГО ВЪРНА ТЪПКАНО!
                        Много гадно място. И аз така съм се преебавал и обръщал, защото не прецених, че целия терен е с голям наклон освен самата дупка.
                        А и няма как да заходиш да изкатериш баира, че е много остър отсрещния бряг. И нямаш и преден блокаж...
                        sigpic

                        Коментар


                        • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                          Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
                          И нямаш и преден блокаж...
                          Поправено с:
                          -корона и пиньон-короната подпряна да не поддава-от Ашкрофт
                          -касета Ашкрофт с блокаж
                          -усилени полуоски Ашкрофт
                          Каретата остават стандартни за бушон.




                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                            Maниак!
                            Почваш да ме кефиш.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • Няма по-голям маниак от Младен.
                              Номер едно е.
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-02-12, 20:22.
                              Samurai Gemax

                              Коментар


                              • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                                Няма по-голям маниак от Младен
                                Toгава да изхвърля дизела в двора на комшията! И да звъни на Таргата да идва.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X