Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих по джипа днес?

    Днеска одрязах калниците на джипката,задните с около 4 см,а от пред с около 3.5см,но най вероятно утре,ще кръцна още малко,да ги направа по-равно.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
      ..в другия ми излезна около 600 смяната на тампоните.
      Ти си милионер. Това упражнение с брат ми го направихме за 3 часа 2-мата в гаража който няма канал. С инструменти хоби клас. И без особени знания по въпроса.
      Егати обирджиите са тия по сервизите.
      no signature no problems

      Коментар


      • До: Какво направих по джипа днес?

        Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
        тампоните закупих от петър близнака, благодаря му за което, срещу 190 долара... на тях им бяха хартисали. иначе щяха да ми ги пращат от щатите.същите в ибей ги гледах /по памет/ около 140долара, но без транспорт и мито... за труд се консултирах в 3 сервиза в единия ми предложиха да плата 800лв за труд, в другия ми излезна около 600 смяната на тампоните + съпътстващите реглажи и т.н. между другото в инд комерс ми оферираха 200лв за труд, но това ми се видя несериозно, имайки предвид че преди месец им платих толкова за да демонтират и в последствие монтират стартера който бе поправен на друго място...
        имената на сервизите нарочно не уточнявам, не желая да предизвикам полемики във форума.
        Да попитам - скърцат ли тампоните?

        Коментар


        • До: Какво направих по джипа днес?

          Днеска качих Малатеста Кугар 31х10.50х15 и много се кефа,имам един малък проблем,като навия волана след 1.5 оборота на курмилото упира в долния носач,който държи диференциала.Някои имал ли е такъв проблем?Фланци на 38мм дали,ще свършат работа?
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Какво направих по джипа днес?

            Първоначално публикуван от alexi2828 Преглед на мнение
            Днеска качих Малатеста Кугар 31х10.50х15 и много се кефа,имам един малък проблем,като навия волана след 1.5 оборота на курмилото упира в долния носач,който държи диференциала.Някои имал ли е такъв проблем?Фланци на 38мм дали,ще свършат работа?
            Пробвай с фланците. Аз на моя Гранд смених долните носачи с такива от WJ, и до някъде си реших проблема. Ама с тази гума повнимателно, или се оглеждай за задни полуоски още от сега.....
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • До: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              Пробвай с фланците. Аз на моя Гранд смених долните носачи с такива от WJ, и до някъде си реших проблема. Ама с тази гума повнимателно, или се оглеждай за задни полуоски още от сега.....
              Кой е имал проблем с полуоските.
              Те гумите освен че са къмто 32+" вече са извън калниците. С 1.5"фланци ще опре в ламарината под педалите. С две шайби на ограничителите на завоя ще стане по -добре. Хем ще пази и каретата.

              Коментар


              • До: Какво направих по джипа днес?

                Последно - Дима, с твоите томпсони..... Изкачвал един баир буксувайки, свлече му задницата, гумата закачи странично, получи се удар и дифа на дробсърма..... Също може да се получи и при колега, само че ще му е достатъчен един корен или камък в калта.
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • До: Какво направих по джипа днес?

                  Нормално.
                  Четири литра под капака, ръчни скорости и Димата зад волана.
                  Така му се пада.
                  Вушев на Баха България три дена се мъчи да го разпарчоса, ама не стана.

                  Коментар


                  • До: Какво направих по джипа днес?

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Нормално.
                    Четири литра под капака, ръчни скорости и Димата зад волана.
                    Така му се пада.
                    Вушев на Баха България три дена се мъчи да го разпарчоса, ама не стана.

                    Мноо си гаден Ама и Дима си е уникален. Един от малкото хора при коите ми е страх да се возя.......

                    ПС. Ти ще триеш, че е спам отсякъде.....
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • До: Какво направих по джипа днес?

                      Че тя темата си е такава.
                      Покрай спама все умни мисли.

                      Коментар


                      • До: Какво направих по джипа днес?

                        Майтап на страна.

                        Колега Алекси, имай все пак едно на ум. Не караме нови джипки с перфектно "здраве", умора на материалите и прочее.......
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • До: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Кой е имал проблем с полуоските.
                          Те гумите освен че са къмто 32+" вече са извън калниците. С 1.5"фланци ще опре в ламарината под педалите. С две шайби на ограничителите на завоя ще стане по -добре. Хем ще пази и каретата.
                          Благодаря за съвета наистина ще сложа шаиби,ще пиша за резултата.

                          Коментар


                          • До: Какво направих по джипа днес?

                            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                            Пробвай с фланците. Аз на моя Гранд смених долните носачи с такива от WJ, и до някъде си реших проблема. Ама с тази гума повнимателно, или се оглеждай за задни полуоски още от сега.....
                            Ще имам впредвит,за такива неща още не сам се замислял,но резервни чаркалъци си трябват,те новите се чупат та...счупен джип лятото,като да отидеш на лов без пушка

                            Коментар


                            • До: Какво направих по джипа днес?

                              днес налях след случаенб поглед -в резервоара за охладителната течност 0.4л. антифриз , а после 1л. + 1.5 + О.7л охладителна течност...

                              не е показвала да загрее над 95*С... ако утре -други ден течноста не е намаляла...хубаво, ама ще настане мистика де се е дянала преди...
                              не бързам за никъде...
                              XJ 2.5TD '98

                              Коментар


                              • До: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
                                днес налях след случаенб поглед -в резервоара за охладителната течност 0.4л. антифриз , а после 1л. + 1.5 + О.7л охладителна течност...

                                не е показвала да загрее над 95*С... ако утре -други ден течноста не е намаляла...хубаво, ама ще настане мистика де се е дянала преди...
                                В охл. система е близо 11 л течноста, така че тези няма да ги усети, но ти задължително си следи казанчето с някаква лампа отзад, че много кофти се вижда(поне при мен е така, а жипките са ни еднакви). Задължително си провери дали ти работи индикатора за течноста в казанчето и засечи колко ти губи, че става страшно...на мен ми чезнеше бавно около два месеца, докато в една нива не дадох повече газ и ми напръска антифриз по обувките ...
                                Пак навреме го хванах...
                                Jeep Cherokee Limited 2.5 tdi + BF Goodrich All-terrain
                                if there is no fishing and hunting in paradise, i'm not going...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X