Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
    Изтървахме коня,коняяяя..
    Сега може да помогнете с идеи за части от къде да взема.
    От тук или от братска Хамерика през габко и Англия.
    Ха сега.
    Наздраве да удавя мъката.
    Америчко, (помагам в давенето на мъката) Ма пЪ звънни утре след 11.00ч
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

      Какво значи "удави се" ? Влизал си във вода някъде с него или е вкарал антифриз в цилиндрите ?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

        Антифриз вкара.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

          Предполагам е свързано със свърхпълненето.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
          Drag Grand Canyon Daily
          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
          LZ1JYM

          Коментар


          • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
            Предполагам е свързано със свърхпълненето.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Със сигурност+ тежък десен крак...

            Коментар


            • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

              Една нова гарнитура, разкарване на компресора и нищо му нЕма на кютука.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                Като свалим главите ще разберем какво му е.Дано мине с малко,че инак ще му се наложи да отлежи до събиране на нужните финанси и части.
                За сега на дневен ред както споменах е връщането му към заводски вид на моторният отсег.
                Стойка за акумулатор и бушониерата трябва да взема като за целта ако имам време ще мина и през дядо Владо.(ако не забравя се ангажирам да ти донеса домашна огнена вода да ми помагаш поне виртуално с давенето на мъката).
                От там на сетне след като ми оправиха днес евридейката ще го закарам до моят човек,че ми е на 100 метра да му свали главите да видим как е блока,а и да замерим главите.
                След това ще се поръчва каквото ще се поръчва.
                Истината е че компресора е хубаво нещо,но си иска за мен своето.
                Настройката на дино стенд от компетентен тунер е задължителна.
                А и си трябват и шпилки и оринг на блока да ти е мирна главата.
                Няма да споменавам за новите глави и окомплектовката на същите както и кованите бутала и биели,че отиваме в зоната на здрача.
                Но така трябва да се прави за да ти е мирна главата,ако може една глава пълна с такива идеи да е мирна де.
                Поздрави и ще ви информирам за нещата поетапно.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                  Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                  Няма да споменавам за новите глави и окомплектовката на същите както и кованите бутала и биели,че отиваме в зоната на здрача.
                  Верно, че имаше някакви такива работи
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                    Поздравявам за хубавата машина! Да я оправиш скоро!

                    Не искам да звуча заядливо, ама за какъв буст говорим и то от компресор? Все пак е компресор, и все пак си 5,9???

                    Коментар


                    • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                      0,7 мисля беше последно пика ама бубата може да каже със сигурност като се появи от чужбинско.Не съм стоял постоянно пред буустметъра да го гледам.Блоуофа си вършеше работата коректно мисля.Дошло му е времето просто.
                      Как и да е де.Това е минало заминало.
                      А и нищо лошо не виждам в 5.9 с компресор.Забавна машинка е.Ако има парички и 7.3 бих го направил отново компресорен ама нямам 10к излишни за тая игра.
                      Отделно,че и цялата периферия ще ритне камбаната със сигурност и веднъж отворила се черната дупка няма да има запълване.
                      Идеята на джипа е друга.Да ни вози семейно из България и региона да гледаме хубави места и природа.
                      И те така.

                      П.С.Дядо Владо ако чете Ники каза,че може да мине и да вземе стойката за акумулатора и бушониерата утре или вдругиден,че аз няма да имам време.
                      Пък в събота ако времето позволи ще демонтираме компресора с него.
                      Аз ще гледам като ми се отвори прозорец да ти донеса огнената вода.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                        ще взема и drb.то да видим какво ще излезе
                        ZJ 5.9 (x3.5)

                        Коментар


                        • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                          .Дядо Владо ако чете Ники каза,че може да мине .......
                          Тук съм, сте ми дОбрО дОшли.
                          Тези дет` одите на работа за заплата имате и празници, тези дето сме от сивата икономика (понеже сме безделници) нямаме празници (още е кафе)
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                            Мдааааа.
                            Поизбутахме не малко работа тия два дни с Ники.
                            Демонтирахме компресора,преместихме акумулатора,бушониерата и разни други екстри.
                            Махнахме широколентовата ламбда и върнахме оригиналната.
                            Възстановихме по интериора разни работи.
                            Темпомата закачихме.
                            Остана малко работа по маслената линия на компресора,но като цяло възстановихме заводският сетъп.
                            Тая седмица ще го водя на поп,а такова майстор да му свали главите да видим какво ще се появи и какво да се поръчва.
                            Като има още информация ще добавям.
                            Поздрави.
                            П.С.Стойката за акумулатора не я ползвахме Дядо.Сложихме си моята,а онази е при Ники да мине да тия донесе когато има път.
                            Утре ако се возим напред-назад с домочадието може да мина да донеса огнената вода,ама да не ми мине котак пътя.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                              Малко ъпче,че я позабравих тая тема.
                              Водихме я на поп и той както всеки свали главите.Гарнитурката беше отнесена явно от налягането.Другото уж за сега добре.
                              Чакам частите от добрия старец,а такова американският добър старец да пристигнат другата седмица.
                              От там влизаме за ребилд на глави.
                              След това сглобяваме и ще видим какво и как.
                              А днес гледам стареца пратил разни работи предварително.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161117_204334.jpg
Прегледи:1
Размер:96.1 КБ
ID:5734891
                              Така да подготви почвата за ремонт на маторя,а след това и отваряне на раздатката.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                                Сори за спама...Ама защо му сипваш 10w-40? Не е ли по-добре 5w-30?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X