Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

    Jeep ZJ 5.9

    Коментар


    • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

      Гледам,че темата е позаспала та да я събудя.
      Гранда дойде при мен от известно време и надявам се да поостане.
      За сега състоянието му е като последното описано в темата т.е. компресиран,но ненастроен до последен етап.
      Смятам компресора да му се демонтира като на негово място да си дойде К&N кит за въздух.
      От там насетне ще видим каквото има да му се прави да се прави и следва каране поне тази година.
      А да взех му и комплект дискове и накладки,че старите са леш.Като ги сменим ще дам мнение за цена качеството.
      Иначе като цяло си е голям кеф с тоя компресор.НО колата е за семейни разходки та на този етап акъла ще надделее.
      Разхода е около 30на газ градско извън ако е рекъл оня горе ще видим другата седмица.
      И те така.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
        Гледам,че темата е позаспала та да я събудя.
        Гранда дойде при мен от известно време и надявам се да поостане.
        Т.е.купил си "Гранда" на "бубата"?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

          Честито. И моя разход е около 30 на газ с 32 ки гуми.
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

            Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
            Честито. И моя разход е около 30 на газ с 32 ки гуми.
            Тоя не е с 32ки,но пусто десният крак много ми натежава като чуя онази гад как свири отпред до мотора.

            И дам взех гранда на "бубата" ма понеже ми е дружка съм му обещал да си го покарва чат пат.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

              Това мех. турбо с какво управление на надува е? Може ли "бубата" да разкаже малко повече.

              Коментар


              • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                Никаква идея аз нямам.Той може ама по скоро ще разкаже следващият при когото скоро ще отиде тоя чарджър и пак е от форума.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                  Да ме светне някой по баири като предела как да си карам джипката?С натиснат овърдрайв,без?!На 2-ра няма да е то ясно.Ама за кутията как е най-добре?
                  Иначе ме кефи моментният разход днес го видях от 6 при едно спускане до 99 из Банско на 1-ва.Навигацията ме прекара до хотела от там дето с лека кола направо обръщах и си тръгвах.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                    Това мех. турбо с какво управление на надува е? Може ли "бубата" да разкаже малко повече.
                    Отговора е долу. Пък и какво питаш, като много добре знаеш как работят духалките.

                    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                    .... компресиран,но ненастроен до последен етап.
                    Смятам компресора да му се демонтира ....
                    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                    Drag Grand Canyon Daily
                    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                    LZ1JYM

                    Коментар


                    • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                      Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                      Да ме светне някой по баири като предела как да си карам джипката?С натиснат овърдрайв,без?!
                      С натиснато копче OD/off (трябва при натиснато копче да свети и жълта ламБа на таблото със същия текст) най-добре, за да не превключва предавките непрекъснато.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                        Мерси за инфото.И аз така мислех ама да питам.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          С натиснато копче OD/off (трябва при натиснато копче да свети и жълта ламБа на таблото със същия текст) най-добре, за да не превключва предавките непрекъснато.
                          За протокола - няма лампа на таблото, при бутона е, и е куца за виждане......
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                            От днес:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160812_135116_Richtone(HDR).jpg
Прегледи:1
Размер:96.6 КБ
ID:5722792Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160812_135124_Richtone(HDR).jpg
Прегледи:2
Размер:92.5 КБ
ID:5722793
                            По едно време и 6 на сто видях вчера на едно спускане ама много за кратко беше.


                            Иначе ей това беше разхода за около 200км от София до Банско с нормално каране.
                            Доволен за сега.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160811_114830.jpg
Прегледи:1
Размер:50.5 КБ
ID:5722795
                            Последно редактирано от slatanic; 12-08-16, 19:42.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                              Ъъъъъъ да ъпдейтна инфото,че минах едни километри с джипа.
                              Като цяло съм недоволен от новите спирачки и то не от самите спирачки,а от големината им.
                              Кой ги е смятал не знам,но за мен са си гола вода от всякъде при все,че всичко е чисто ново.
                              По натам ако е рекъл оня горе ще ги мисля за преминаване към по-големи.
                              Доволен съм от разхода при нормално каране до 120.Даде около 15-17 газ на 100 извънградско.
                              Много доволен съм от катеренето по баирите.1500 оборота и с лекота си драпа където го накараш.
                              На кутията вече почнах да и поразбирам как да я карам ма ще си свикваме.
                              Имам сериозно съмнение,че вискомуфата ми е за рециклиране и смятам да го направя.
                              Имам още по сериозно съмнение за шими от 120 нагоре ама него все още не знам как да го оправя.
                              Та ще го карам на някой дето му разбира,а и да го гресира,че последно не знам кога е гресиран пък и няма значение,защото винаги е хубаво да се направи.
                              Отзад имам шум в дясно като от лагер та и това трябва да се види.
                              Като комфорт джипа е всичко което мога да искам.Невероятно удобни седалки и интериор.
                              Мотор за магистрално каране със невероятно ниски обороти и крайцерска скорост.
                              Приличен клиренс за всякакви терени от пътната мрежа в България.
                              Ей една снимка от разходката ми в Разложката околия така за разкош.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160813_120731_Richtone(HDR).jpg
Прегледи:2
Размер:131.2 КБ
ID:5723095
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                                При над 120 не е шими, а са небалансирани гуми най-вероятно. Какво точно прави?
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X