Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

    Почва да тресе волана както и купето разбира се.Резонанс някакъв.Имам съмнение тъй като съм с фланци,че може и от тях да е.Миналата седмица нали майстора ги сваля и слага за да подмени спирачките та от там нещо да се е скапала работата,но знае ли човек.Преди това на дълго не съм я карал и няма как да направя сравнение.
    Ще я видим тая работа.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      При над 120 не е шими, а са небалансирани гуми най-вероятно. Какво точно прави?
      За първи път усетих шими ефекта при скорост от 140км. на Варненската магистрала , и повярвай ми направо са насрах докато не спрях в покои. Постепено почна да се появява и на по ниска скорост, докато стана невъзможно за каране.

      Коментар


      • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

        Колеги, не знам защо не разбрахте, че това на което се возите и отпреде пише JEEP, въобще не е джип..
        И няма как да е, със задни А рамена сгънати от ламарина, ама то само това да беше.
        Не мога да разбера, защо някой си купува емблема а не кола и чака за доставка на масла и филтри от зад голямата вода.

        п.с. писах го вече, ама и Дедо Владо трЕа да папа.

        Коментар


        • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Колеги, не знам защо не разбрахте, че това на което се возите и отпреде пише JEEP, въобще не е джип..
          И няма как да е, със задни А рамена сгънати от ламарина, ама то само това да беше.
          Не мога да разбера, защо някой си купува емблема а не кола и чака за доставка на масла и филтри от зад голямата вода.

          п.с. писах го вече, ама и Дедо Владо трЕа да папа.
          Разбрахме вече, че кияка е най-истинския джип, от друга страна това, за което се чудиш така или иначе няма да го разбереш, така че няма нужда да се пениш във всяка тема, която намериш.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            Разбрахме вече, че кияка е най-истинския джип, от друга страна това, за което се чудиш така или иначе няма да го разбереш, така че няма нужда да се пениш във всяка тема, която намериш.
            Кияка никога не бил Жип и никога няма да бъде.
            А ако говорим за проходимост - може да поспорим.

            Коментар


            • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

              Става весело
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                Смешно и несериозно е да се говори за определението, дефиницията "джип" - всеки има различно разбиране или очакване към автомобила, който е закупил. А да се генерализира просто е дилетантско.
                ZJ 5.9 (x3.5)

                Коментар


                • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                  Веселбата си веселба,а спама си е спам.Който иска Jeep не кара Киа.Ние може да сме балъци с недомислени американски джипки дето виж ти им се появява шими,ама ей на пак КИА не караме.Що ние си знаем.А да и моментният ми разход отива на 99(щото не може да покаже повече явно) и ме питат дали съм в ред ма на кефа цена нямал......

                  П.С.И за да не ми пропадне темата да споделя,че при мен проблема с виско муфата е не дефект,а по-скоро ефект.
                  Обяснявам!Задният диф е ревизиран преди време както разбрах и шпер касетата в момента е с над 50% зацепване та от там ме гони и параноята за муфата.
                  Явно зимата ще има фън!
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                    параноята за муфата.ъ
                    Явно зимата ще има фън!
                    .........звънни.......
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                      Скоро кaквa Кия диaгностицирaх,не е истинa и не е истинa кaкъв зaгубен джип е поне зa мен.Не шими ,не мими ,a тресене тa ше откъсне предницaтa при 50-60км/ч.Тa кво открих нa бърз оглед ,рaзбити външни лaгери нa преден диференциaл ,рaзбити втулки нa носaчa при извънземния зaхвaт нa aмортесьорa долу,вътрешни кaретa предно,кaретa преден кaрдaн.Не знaм обaче ,aко при стaбилнa проходимa мaшинa имa леш нa толковa много нещa през 2години е ебaти и джипa.Сериознa мaшинa е тaзи дето рядко се пипa сериозно зa 2 години ,що годе нормaлно кaрaне с некоя другa оффроуд изродщинa.В тоя ред нa мисли бих глaсувaл доверие нa товa зaд океaнa незaвисимо от лaмaринените носaчи,a и кво кaтерене съм виждaл с подобнa гaд ,мaшини от родa нa Киятa ще вият нa едно място ,a aко отпецнaт ,трее дa прaвят aмбриaж или окaчвaне след едно тaковa кaрaне,зa темперaтури и прегрявaне в някой дол с 30минути мaневри и гaз въобще не ми се мисли.Голям мотор или по- мaлък с бaвнa предaвкa сa зa предпочитaне винaги,пa aко имa блокaж или лсд ........Крaйцерa си е крaйцер ,тa aко ще и стоков,предпочитaм го пред много други мaшини дaже утвърдени кaто 4х4 лидери,дaже си си кaто в лимузинa,сaмо рaзходa ме стопирa дa не вземa тaкъв добитък.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Кияка никога не бил Жип и никога няма да бъде.
                        Това е историческо за форума прозрение. Ебаси, ще си отбележа датата в календара.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          ...

                          п.с. писах го вече, ама и Дедо Владо трЕа да папа.
                          Аз пък на тебе ти писах да спреш с тъпия спам в раздел Jeep ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                            Ъъъъъъ да ме насочи някой от къде мога да имам шум в задно дясно колело като от лагер.Кой лагер трябва да подменим и какво друго да поръчам покрай лагера.
                            Жокер има разбира се.Дифа е правен преди година с нови лагери,фрикциони и т.н. та очаквам проблема да е от към главината ма знам ли.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                              Ъъъъъъ да ме насочи някой от къде мога да имам шум .
                              Звънни след 11.00ч, че вече не ми се пише. Лека нощ
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                                Изтървахме коня,коняяяя....
                                А така де удави се.
                                В събота изпуши бяло,изчезнаха няколко цилиндъра и го загасих.
                                За радост близо до вкъщи се случи,а тамън мислех да ходя към Дядо Владо.
                                Дотеглих си го до пред нас и почнах да свалям свещи една по една и на 7ми цилиндър изсмуках доста вода.
                                То си даваше и като грешка множество мисфайери и проблемни 3ти и 7ми като седми си беше тотал.
                                Това с блутут обд адаптер и програмата торк про.
                                Сега идва на ред да демонтирам компресора и да го върна към заводският вид и ще го карам да му свалят главите да видим какво зайче ще се покаже.
                                Надявам се само главите да са добре ама каквото сабя покаже.
                                Да оправя евридейката,че и тя е за обслужване и като почнем тази ще добавя и по някоя снимка.
                                Сега може да помогнете с идеи за части от къде да взема.
                                От тук или от братска Хамерика през габко и Англия.
                                Ха сега.
                                Наздраве да удавя мъката.
                                Няма страшно в умирачката...
                                Страшното е да си жив!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X