Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

    Първоначално публикуван от бубата Преглед на мнение
    Това имаше налично, кое като марка е препоръчително? Принципно искам пластмасови да слагам навсякъде, но се чудя как ще се отрази
    Имам комплект уретанови тампони на Дайнастар монтирани нараво на рамена и карани 2 дни. Ако имаш интерес пиши на лични...
    На въпроса как се променя колата- става бегачка, стои много добре на пътя, но комфорта намалява.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

      А люлеенето как е след това???Че имам мераци все още за подобна машина.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Имам комплект уретанови тампони на Дайнастар монтирани нараво на рамена и карани 2 дни. Ако имаш интерес пиши на лични...
        На въпроса как се променя колата- става бегачка, стои много добре на пътя, но комфорта намалява.
        Колко се нормализира люлеенето? Усеща ли се по стабилна? Комфорта при такива големи допуски няма как да изчезне много се надявам. Иначе комплекта ми пътува
        Jeep ZJ 5.9

        Коментар


        • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

          Най накрая и LPG-то е на лице. Спрях се на Агис последно поколение комп с единичен редуктор/изпарител KME Gold до 340кс и 8 отделни Apis solo fast инжектори. Дадения пакет е монтиран в доста В8 мотори и отзивите са повече от добри.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141013_130637.jpg
Прегледи:1
Размер:59.5 КБ
ID:5616340
          Jeep ZJ 5.9

          Коментар


          • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

            Отказах се да монтирам временно нормалните тампони, ще чакам другата седмица полируетана . Сега имам тампони за даване
            Jeep ZJ 5.9

            Коментар


            • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

              Добре правиш добре.На е30ката като взех навремето пауърфлекса за задните носачи,моста и дифа се получи доста по стегната возия.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                Така е, само количеството е различно

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_12.JPG
Прегледи:1
Размер:44.1 КБ
ID:5616813

                Исках да оправя всичко на куп, но за една седмица нищо няма да ми стане . Основното тропане се оказа от тампоните на щангата така че все пак съм сменил 2 тампона
                Jeep ZJ 5.9

                Коментар


                • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                  Първоначално публикуван от бубата Преглед на мнение
                  Така е, само количеството е различно

                  Исках да оправя всичко на куп, но за една седмица нищо няма да ми стане . Основното тропане се оказа от тампоните на щангата така че все пак съм сменил 2 тампона
                  не жали греста когато ги монтираш, че много скърцат после тия коравите тампони
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                    Първоначално публикуван от бубата Преглед на мнение
                    Така е, само количеството е различно

                    [ATTACH=CONFIG]747114[/ATTACH]

                    Исках да оправя всичко на куп, но за една седмица нищо няма да ми стане . Основното тропане се оказа от тампоните на щангата така че все пак съм сменил 2 тампона
                    От къде точно ги поръча?

                    Коментар


                    • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                      Тези ги взех от Ибей за 200лв. Дано само са правилните размери
                      Jeep ZJ 5.9

                      Коментар


                      • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                        Ейй много съм доволен, от днес жипката стана основен автомобил. Почвам да свиквам с лежерното возене . Също най накрая поставих и алтернативното гориво, върви като за световно. Монтажа е повече от перфектен сега остава да се кара
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:engine_5.9_lpg.jpg
Прегледи:1
Размер:156.6 КБ
ID:5617765Натиснете снимката за да я уголемите

Име:butilka_lpg_80l.jpg
Прегледи:1
Размер:124.5 КБ
ID:5617766Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zarejdachka_5.9.jpg
Прегледи:1
Размер:130.2 КБ
ID:5617767

                        пс. Трябва малко мивка май
                        Jeep ZJ 5.9

                        Коментар


                        • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                          Идва по хладно време, и съответно момента да си оправя сълзенето от гарнитурата на термостата. Въпроса ми е какъв термостат да сложа, оригинален на 195Ф или да сложа по студен една идея на 180Ф?
                          Jeep ZJ 5.9

                          Коментар


                          • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                            Първоначално публикуван от бубата Преглед на мнение
                            Идва по хладно време, и съответно момента да си оправя сълзенето от гарнитурата на термостата. Въпроса ми е какъв термостат да сложа, оригинален на 195Ф или да сложа по студен една идея на 180Ф?
                            По-студен, и без това този мотор си е "топъл"
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                              Луд умора няма или как да сменим термостат два пъти за 12 часа .
                              Разглобих, промих, зачистих, смених термостата с такъв на 180/82 , сложих гарнитурка . Заредих с 6.5л концентрат Г12+ и 4л дестилирана водица (мерачката показва -25 градуса ). Явно след промиването в блока остава все пак малко течност (5.2/5.9L V-8 Engine-14.1 L (14.9 qts) ).Така май докарвам 60/40 пропорция вода/антифриз, може би е добре не съм сигурен. Доволен няма теч няма нищо, но и парното спря да ми пари сръвнено с 195/90 термостата . Стрелката не мина пред последното деление преди 100-те макар да беше топло. Помислих, покарах и реших зимата да съм си с оригинaлния 195/90, все пак искам парното да е на макс и други съображения изникнаха. Вече разглабянето беше отработено , но нямах 2-ра гарнитура . Малко труд и творчество и малко Виктор и заспа. Сега парното си е както трябва стрелката седи посредата между 100 и предишната чертичка. Малко ме съмнява последната сглобка, но да видим - третия път ще е със затворени очи смяната .
                              Последно редактирано от бубата; 23-10-14, 08:28.
                              Jeep ZJ 5.9

                              Коментар


                              • От: "ново" Grand Cherokee 5.9 Limited LX

                                Карам си кефя си се, окалвал се целия и само .
                                Вече основен хавтомобил и на дневен ред е къде и как да сложа всички бръмбазлъци като пожарогасител, аптечка, течности и тн неща. Багажника е не малък с почти правилна форма, но и без грам ниши за подреждане на гореописаните таркалоци. Иска ми се да може максимално да е подредено и стегнато, но пък да не заема много място. Мисия леко невъзможна за момента, всичко се таркаля и тропа и тн. а все още не возя всичко. Кожения калъф на резервната гума е разкошен за тъпчене, но в случая карам без такава . За момента АГУ бутилката е в багажника (ще се мести отдолу, като направя по малък бензинов резервоар) от дясно, както се вижда в по горния ми пост място има. Като един от вариянтите за изготвяне на вид класйор е обшиване на бутилката и поставяне съответно джобчета отляво. По дребните неща ще се съберат там, но остава въпроса с мястото за 2кг пожарогасител. Друг вариянт е изработване/намиране на кутия/съндък които да се закрепи на гърба на седалките. Иска ми се да е нещо модулно да не се правят постоянни неща, да мога съответно при нужда да ползвам по голяма площ.
                                Ако може да сподели те, как сте решили проблемите с оформлението на багажника, най добре със снимков материял . Ще съм много благодарен, че всичко лети навсякъде в момента
                                Jeep ZJ 5.9

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X