Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

    Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
    Влади карай си прекрасния черок не се занимавай с глупости За това искаме да те откажем. дана 30 и 35 държат на 5,2ка с 35ци и драг състезания по светофарите, още не ги е скъриш Гогоси та не е калпаво, просто с 35ци ще натовариш повече нещата а реално ползата ще е минимална.
    Карам го, но мисля за някакво развитие.
    Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
    0888/00-55-37

    Коментар


    • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

      Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
      За 2.8ТД ... Звукът много ми харесва - в обороти звучи като безнзинов шестак.
      Щото до голяма степен е именно бензинов шестак

      Макар че баш на Явор звука не е много стоков.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

        Единственото развитие при теб може да е лонг арм, аз друго не виждам какво не е изпипано на твоя. Дай да ги бартеросаме с моя, да не ти пука хич дали ще се разпадне някъде

        Коментар


        • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

          Гогоси май скоро го подкара Вранглера с 5.2-ката. Нека мине година .
          Вранглера му няма такъв лифт като моя и съответно задното каре на стои под такъв голям ъгъл като при мен.
          Мисълта ми е и за блокаж отзад. Без блокаж е съвсем друго и като възможности и като натоварване

          И аз настъпвам на светофарите и задното каре го сменям макс. на 4 месеца.
          Лонг-арма ще ми подобри предната возия и още малко ходовете, другото остава същото. Говорили сме си с bigy и в общи линии и двамата сме на мнение, че горе долу това е лимитът за заводски черокита като нашите с гуми 33".
          Последно редактирано от verter; 22-01-13, 12:53.
          Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
          0888/00-55-37

          Коментар


          • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

            Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
            ... За 2.8ТД като ми кажеш 116 коня и около 260нютона на 2 тона туловище напрво ще кажа ужас. Обаче вероятно щото е с ръчна кутия и заради тягата на турбото в определени обороти дава вид добре да се движи. Отвън също не изглежда да му липсва мощност като на други. Звукът много ми харесва - в обороти звучи като безнзинов шестак. ...
            Не забравяй и бавните дифове. Патрулът е на 4.625. За сравнение, Гранд Чероки с 4.0 двигател е на 3.73 и то само защото е с tow package, иначе е 3.55.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

              Щом искаш повече просвет мисли за редукторни мостове. Някъде из форума се въртяха разни идеи за виетнамково шаси + редукторни мостове и голяяям дизел, даже имаше и клипчета на някакви сърби, а може и словенци да бяха. Пък върхо така направеното НЕЩО можеш да си турнеш и купе от S-kласа. Тъй, че пълно щастие нема и никога няма да има.

              Поздрави !
              п.п. има един основен закон, който винаги е в сила - едно нещо работи ли и ти върши работа НЕ се пипа, щото човек като си чепка г*злето само ядове и пари си докарва до главата.
              Аз не искам да те отказвам от каквито и да било начинания, още повече знаеш че съм луд фен на марката, но най-добре е да си съставиш точна концепция, да я разясните с всички можещи и знаещи, след което Ти или някой друг да направят проекта. Ама какво ли давам съвети, като хора врели и кипели са ти писали МНОГО мъдри съвети

              Коментар


              • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                Това, което имаш е най-доброто възможно.
                Близнаците дълго време се състезаваха с такъв джип, леко по направен де .
                Питал съм и Свилен от Русе, защо не смени модела, казва, че каквото друго е пробвал все е по-зле.
                А какви неща съм го гледал да прави с неговия Черок, отначало мислех че му се запотяват очилата та не вижда какви ги върши, ама от как се оперира и вижда нормално се убедих, че проблема е вътре в главата.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                  Да знаеш какво можеш и искаш е първата задача. Сложно е, но е задължителна. Щот днес се луташ по едно, утре като се повозиш на Патрула СИ (примерно) ще харесаш друго и ще залитнеш по него.
                  Ако смяташ, че твоят жип е достигнал максимума си - не бързай, разпитай, помисли. Че след година да не си пак пред тази дилема
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Не забравяй и бавните дифове. Патрулът е на 4.625. За сравнение, Гранд Чероки с 4.0 двигател е на 3.73 и то само защото е с tow package, иначе е 3.55.
                    Ясно, не ги знаех тия подробности.
                    Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                    0888/00-55-37

                    Коментар


                    • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                      Кво е числото на раздатката на жипта?
                      Щото и тва си е фактор
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Кво е числото на раздатката на жипта? ...
                        Бавните на раздатка 242 са 2.72:1
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                          2.02*4.625 = 9.343
                          2.72*3.73 = 10.146

                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Щом искаш повече просвет мисли за редукторни мостове.
                            Това предложение е за бая напреднали екстремисти.
                            Не за друго, ами щото цената на един такъв мост за Уаз е 2500лв, пък за постояването на разни самоделки ми трябва гараж и място където да се събират частите и да се сглобява машината. Не разполагам с такива условия. Това дори да го сънувам не бих питал.


                            Ник,
                            Свилен отвреме на време го питам разни неща. Помня още в началото ми каза, че повече от 33" гуми (да не бъркам точната цифра, че отдавна беше) не ми трябват на черок.
                            Той знам че слага блокажи локъри както отпред така и отзад, но също така и чупи често, щото гледам че участва в състезания.

                            Гледам му редовно изпълненията. Той ми е менторът така да се каже и причината да се захвана с черока по начало, но пък консумацията на продукта ни се различава драстично.
                            Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                            0888/00-55-37

                            Коментар


                            • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              2.02*4.625 = 9.343
                              2.72*3.73 = 10.146


                              Това какво значи преведено с думи прости?
                              Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                              0888/00-55-37

                              Коментар


                              • От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                2.02*4.625 = 9.343
                                2.72*3.73 = 10.146

                                Това за бавните е така. Ама на Патрула моментът, когато става наложително включването им, настъпва доста по-рано ...

                                Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                                ... Той знам че слага блокажи локъри както отпред така и отзад, но също така и чупи често, щото гледам че участва в състезания. ...
                                Ключовата дума е "състезания". Като сложиш каската и започне да цъка часовникът нещата са съвършено други. Тогава се кара много по-безогледно и се правят неща, които нормално човек не би направил ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X