Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

    Мнооого променена визия...към добро. Браво за работата и ентусиазма.
    Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

    Коментар


    • #62
      От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

      Красавец! Това е естественото развитие за един Черок.
      JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

      Манол Денев

      Коментар


      • #63
        От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

        Хубаво,много хубаво!!!Поздрав!
        Grand Cherokee 2.7crd Limited

        Коментар


        • #64
          От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

          Браво Влади, жесток е станал. Сега остава да дадеш едно кръгче да го тестваме.
          Май чакането си заслужаваше
          Благодаря и за амовете и носачите, днес си ги взех от гаража на Дядо Владо, в скоро време ще сменям по моя черок каквото е за смяна
          Поздрави още веднъж.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #65
            От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

            Благодаря ви колеги, радвам се че ви харесва. :-)

            Вече гордо ще заставам до другите джипове, че досега малеехме.

            Отзиви:
            Вози твърдо, но ще се дропват носачите и тогава ще се разбере точната возия.
            Воланът се върти нормално с изключение на пълен ляв и десен, където леко закантва. Гумите не са толкова шумни с по-висока скорост, колкото всички ме предупреждаваха.
            Отклонението на скоростомера е зверско: 40 по скоростомер = 50км/ч, 60 = 75; 80 = 98км/ч.
            Фаровете ми светят високо (трябва да ги сваля)
            Мощност се позагуби, но основно в ниските обороти. По-бавно се развърта на пълна газ, но след като мине 3 оборота си е същият лудак :-)
            Преди катерех с 1200-1300 оборота, сега гледам гони 2000, но няма как.
            Като цяло не виждам нужда и от бавен диф честно казано.
            Трудно се качвам и слизам вече - хаха
            Не мога да му отлепя гумите от земята, което е супер. Кърши се добре, особено сравнено с преди това (имах подложен бусов лист отзад и почти никакви ходове)
            Карданът не ми умаля: отзад ресьорите имат подвеждащ моста клин фабрично, а раздатката бе свалена с около 2 инча (част от комплекта)
            Джантите, гумите и уширителите са правени един за друг - просто няма как да стоят по-добре. Никъде не закача.

            Няма да правя екстремни преходи с него, защото не си падам по трошенето на джипове.
            Исках да нямам проблеми по основните пътища по планините. Досега или гумите ми се предаваха на някой кален хълм или дифа задираше и три пъти съм се връщал без да стигна целта си. Сега се надявам такива проблеми да нямам.

            Много ме радва Черокито - Страхотен джип!
            Въобще не съжалявам, че го купих, даже напротив.
            Поздрави!
            Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
            0888/00-55-37

            Коментар


            • #66
              От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

              Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
              ... Досега или гумите ми се предаваха на някой кален хълм или дифа задираше и три пъти съм се връщал без да стигна целта си. Сега се надявам такива проблеми да нямам.
              ...
              Не се надявай! Дървовозите могат да правят достатъчно дълбоки коловози, та и с 33-ки да легнеш на мостове. А пък калните баири са си кални баири. Гумите ти, макар и кални, са от по-универсалните, а понякога всичко, различно от бутонки, е недостатъчно за да минеш ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #67
                От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                Отзиви:
                Вози твърдо, но ще се дропват носачите и тогава ще се разбере точната возия.
                По-твърдо ли вози от преди? Отпред преди беше горе-долу добре, а отзад беше лошо
                Jeep Grand Cherokee 4.7 4" lift Rough Country

                Коментар


                • #68
                  От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                  Браво!Нямам думи,осъществил си моята мечта.Поздравявам те за ентусиазма,уникален е.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                    От гумите и окачването съм страшно доволен. Днес се качих от Комщица до Ком изцяло на задно предаване. Стана с такава лекота, че чак в подножието на върха забелязах, че не съм включвал 4x4, направо забравих.
                    Кърши се доста добре. Какъвто и да е релеф се обира от ходовете и купето стои почти хоризонтално през жцялото време. Няма нищо общо с преди, нищо.
                    Задните гуми не са пребоксували дори за миг днес - много ме радват.
                    Страничните наклони с толкова висок център на тежестта, както и с откачени биалетки са доста страшни обаче. Имах чувството на два пъти на слизане от върха, че тръгва да се обръща.







































                    Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                    0888/00-55-37

                    Коментар


                    • #70
                      От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                      Джипката изглежда яко! Много ме кефи!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                        Имах щастието да видя машината на живо. Страхотна е. Със здраве да си я караш(каляш).
                        Оператор на италиански реактивен жребец

                        Коментар


                        • #72
                          От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                          Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                          0888/00-55-37

                          Коментар


                          • #73
                            От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                            Джипа е станал наистина добре, на живо изглежда внушителен.
                            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                            http://www.facebook.com/JeepBG
                            LZ1GGC

                            Коментар


                            • #74
                              От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                              Много добра стойка има, трябва да помислиш за високия център на тежеста само , че може да ти изиграе лоша шега

                              Поздрави
                              Газ 69 2.4i
                              Густо майна, пътят свърши !!!
                              GSM: О895 7О6О59

                              Коментар


                              • #75
                                От: Jeep Cherokee (XJ) 4.0 - ново попълнение.

                                Какво може да се измисли за центъра на тежестта или просто по-кротко и внимателно, което не ми е проблем.
                                Принципно на тавана си държа и резервната гума, която сега като я актуализирам в 33-ти размер и я монтирам на покрива и съвсем ще влоши нещата.
                                Другият вариант е да направя стойка отзад на бронята, и да се надявам, че ще се отрази положително....
                                Броня с лебедка отпред мисля ще свали тежестта по-ниско, ама общо взето гадая.
                                Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                                0888/00-55-37

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X