Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
    До този момент работата върви "по план". За съжеление мога да и отделям не повече от 1-2 дни в седмицата. Като се има предвид, че ми е за пръв път, доста бавно действам. Повече време отива да оглеждам, да обмислям, да записвам къде какво съм разкачил и т.н.


    Купето вече е разделено от шасито.



    Хахахаха, Жоро, след цитираното по-горе мнение, обърнах внимание, че темата се казва "Монтаж на Фероза върху лебедка", а не "Монтаж на Лебедка върху Фероза" Направо се гордея, че те познавам!

    Аз от няколко дни съм горд собственик на Фероза, но съм начинаещ във всичко, дори и шофирането

    Та в тази връзка ... Жоре, ако имаш нужда от помощ от асистент монтажник, па дори и само за подай ключ десятка, хвърли това в кофата и т.н. с удоволствие ще помогна, за да се поуча от по-мъдрите и знаещи Мога да отбележа, че следващите 2 седмици и през седмицата съм на разположение, ако решиш имаш ми координатите

    Хайде успех ти пожелавам!

    Поздрави,
    М.

    Коментар


    • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

      Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
      ....
      Аз от няколко дни съм горд собственик на Фероза, но съм начинаещ във всичко, дори и шофирането

      Та в тази връзка ... Жоре, ако имаш нужда от помощ от асистент монтажник, па дори и само за подай ключ десятка, хвърли това в кофата и т.н. с удоволствие ще помогна, за да се поуча ......
      Марианче, честито. Една дама вече ще краси "отбора" на Ферозаджиите.
      За всякакви проблеми относно колата, шофирането и каквото там друго си начинаеща съм насреща.
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
        Марианче, честито. Една дама вече ще краси "отбора" на Ферозаджиите.
        За всякакви проблеми относно колата, шофирането и каквото там друго си начинаеща съм насреща.
        Благодаря! За сега пасувам, че събирам въпроси и малко практика да понаправя. iiiopo си е iiiopo, какво да ви кажа - аз му предлагам съдействие като чирак, а той пак си предлага услугите

        Коментар


        • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

          Жоре, вземи я. Поне ще изчистите гаража за да не ви е срам.

          Коментар


          • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

            Първоначално публикуван от sparkybg
            Първоначално публикуван от iiiopo
            Интересувам се за радиатор. Има ли?
            Какво му е на твоя? Рони ли се?


            Имаше българска фирма, дето сменя питите. Разтършувай се из форума. Мисля че беше в темата за една бяла тойота или патрол.

            Нов радиатор май е скъпичък.
            Да рони се. Намерих я фирмата възстановяване на питата струва почти колкото за нов. Цената на нов варира от 360 до 420.
            В момента обмислям вариант за замяната му с някакъв друг. Примерно от руско возило. Те са с капачка на радиатора.

            Някакви идеи по въпроса???
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

              Нямам идея кои руски возила са с капачки. Ладите май бяха с капачка на самия разширителен съд, иначе са потенциален донор.

              Има и друго - има една допълнителна тръбичка, дето излиза от радиатора и отива във всмукателния колектор, за да го подгрява. Трябва и това да се измисли.

              Защо не звъннеш на Здравко от Петрич. Знам че е келеме, ама може и да има читав на добра цена.

              Иначе, търси по обявите в mobile, ферози на части. Последно като гледах имаше няколко в София. Сега - не знам.

              Иначе, тераното е с капачка, ама сигурно е по-голям като габарити, предвид по-големите двигатели.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Нямам идея кои руски возила са с капачки. Ладите май бяха с капачка на самия разширителен съд, иначе са потенциален донор.

                Има и друго - има една допълнителна тръбичка, дето излиза от радиатора и отива във всмукателния колектор, за да го подгрява. Трябва и това да се измисли.

                Защо не звъннеш на Здравко от Петрич. Знам че е келеме, ама може и да има читав на добра цена.

                Иначе, търси по обявите в mobile, ферози на части. Последно като гледах имаше няколко в София. Сега - не знам.

                Иначе, тераното е с капачка, ама сигурно е по-голям като габарити, предвид по-големите двигатели.
                То на Тераното няма да е по-евтино. Софийските Ферози на чести нямат радиатори. Пловдивските също, там Тошко ми търсеше. Здравко от Петрич, остава последен вариант, че не ми се разкарва до там, пък и кой знае в какво състояние ще са.
                Пусто ми свърши бюджета за "проекта" иначе бих си купил нов.
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                  Гледам в мобилето една на части в Кюстендил. Пробвай да звъннеш. А пък и не е толкова далече.
                  Поздрави!
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                    То на Тераното няма да е по-евтино. Софийските Ферози на чести нямат радиатори. Пловдивските също, там Тошко ми търсеше. Здравко от Петрич, остава последен вариант, че не ми се разкарва до там, пък и кой знае в какво състояние ще са.
                    Пусто ми свърши бюджета за "проекта" иначе бих си купил нов.
                    Еми, взимаш му размерите, или най-добре го носиш с тебе, и тръгваш по моргите. Все от нещо ще стане. Ако е с подобна кубатура и мощност, би-трябвало да няма проблеми. Само трябва да му мислиш захващане. Както на самия радиатор, така и на дифузьора върху него.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                      Жореее, Жоре, с тия подаръци маи те наказахме


                      П,П, браво на теб, наи добрата Фероза е тази дето човек сам си я направи
                      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                      Коментар


                      • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Гледам в мобилето една на части в Кюстендил. Пробвай да звъннеш. А пък и не е толкова далече.
                        Поздрави!
                        Да този има. Сега ми е доста натоварено, но евентуално другата седмица дано намеря време да отскоча. Не ми се рискува да го купувам "на тъмно", по куриер, без да съм го видял.
                        О899 2б2 1З2

                        Коментар


                        • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                          Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                          Жореее, Жоре, с тия подаръци маи те наказахме
                          Не бе знаеш ли колко ми е гот.
                          Нямам търпение да стигна до етапа лебедка, ама това ще е последната фаза.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                            Да този има. Сега ми е доста натоварено, но евентуално другата седмица дано намеря време да отскоча. Не ми се рискува да го купувам "на тъмно", по куриер, без да съм го видял.
                            Прав си , и аз не бих рискувал на "тъмно". Дано да ти свърши работа.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                              Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                              Да рони се. Намерих я фирмата възстановяване на питата струва почти колкото за нов. Цената на нов варира от 360 до 420.
                              В момента обмислям вариант за замяната му с някакъв друг. Примерно от руско возило. Те са с капачка на радиатора.

                              Някакви идеи по въпроса???
                              Капачката на радиатора не те бърка, освен геометрично (да пречи на капак или друго). Самарата, например, няма. Кажи какви размери ти трябват (приблизително), и мощността на двигателя. Ще се опитам да преслушам моделите. Руски радиатор над 100лв май няма, а траят колкото всички други.

                              Или просто да дойда да видя дали не става от Нива. Наскоро, например, се установи че идеално става на Селика.

                              Коментар


                              • До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                                http://forum.stz-bg.com/viewtopic.ph...st=0&sk=t&sd=a

                                Виж тези номера, много са заредени, нищо чудно и да имат.
                                Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X