Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

    Първоначално публикуван от nenoA Преглед на мнение
    Евалата това е много добре,много ми харесва и iiiopo как се е захванал,ама аз брах ядове с ледетката иначе съм сигорен че ще стане страхотно
    За лебедката - в другата тема отивам.

    Коментар


    • #47
      До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

      Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
      За лебедката - в другата тема отивам.
      Дай линк!?
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #48
        До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

        Ето, ама не е за Фероза:
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45340

        Коментар


        • #49
          До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

          За U болтовете не се притеснявай,
          аз си взех от Пантера 2005 (правят ресори) срещу Родопа - по пътя към битака- даде ми ги по 10лв/бр. , но като гледам центата е както прецени , т.е. може и по евтино да минеш.
          Ако само това си скъсал при разглобяването е добре.

          Някой ден и аз ще събера смелост да публикувам до къде съм стигнал с моето събиране на шасито.

          Като гледам скоро тези с разглабяно шаси на фероза ще сме мнозинство .
          LZ1GUS

          Коментар


          • #50
            До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

            Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
            Има там един търгаш, Здравко, с противоречива репутация, който внася Ферози на кило от близка и далечна Европа и един бог зане още от къде....някои продава цели, други разглобява за части. Абе човека си е тесен специалист
            А само Ферози ли внася. И ако да, някои знае ли от къде мога евентуално да намеря шаси за къса витара (не ,че съм тръгнал да го правя- това е само една бледа идея все още).
            Благодаря.
            Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

            Коментар


            • #51
              До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

              Болшинството от съветите ви клонят към това да си сменя шасито с друго. Спор няма по-добрият, по-лесният и по-евтин вариант е този. Риска да попадна на здраво си остава голям. Почти всички Ферозаджии се оплакват от тази болест по рамата.
              Този вариант не го изключвам, но мисля да се пробвам с изкърпване.
              Абе с две думи сърбят ме ръцете и ми се правят щуротии.
              Ще загубя някой друг ден и някой друг лев, пък каквото стане.
              Ще публикувам какви съм ги свършил, пък вие ще кажете става ли не става ли. Ако не се получи... отивам в Петрич и продължавам.

              Днес свалихме и двигателя.
              Последно редактирано от iiiopo; 12-12-08, 18:20.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • #52
                До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                Първоначално публикуван от gusa Преглед на мнение
                ......
                Някой ден и аз ще събера смелост да публикувам до къде съм стигнал с моето събиране на шасито.

                .........
                Ми айде де какво чакаш.
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • #53
                  До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                  Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                  Освен тази дупка,има ли много други подобни?
                  Ами има на 3-4 места а може и още да излязат.

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  ....... Има едно понятие "Икономическа обосновка на метода". ...........Успех! Много смел човек и амбициозен проект.
                  Благодаря!
                  То ако става въпрос най на делавера ще съм ако я продам на части, тамън е разфасована. Ама кво ще купя после? Пак някой гнилоч. Тя икономическата обосновка се срина още с покупката на колата и вкарването и в гората.


                  Първоначално публикуван от Deian_g Преглед на мнение
                  ......За болтовете имам чертежи мога да ти ги пратя, даваш ги на някои стругар и стават. Стомана е добре да се подбере.
                  Болтовете са се с ситни резби, ако ти трябва нещо мога да помогна. .......
                  Деяне скоро време май ще ти се обадя за помощ за болтовете. Поне знам че си минал по този път. Ама нека да видя дали ще има поражения и при други болтове.


                  Първоначално публикуван от gusa Преглед на мнение
                  За U болтовете не се притеснявай,
                  аз си взех от Пантера 2005 (правят ресори) срещу Родопа - .......
                  Супер ще отскоча да проверя.
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • #54
                    До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                    Жоре, виж какво снимах с телефончето днес докато се мотах по магазините. Може и да е стара новина във форума ама аз да си кажа. Ами, просто ако ти клекне от лебетката ето ти го решението.
                    Между впрочем се сетих, че забравих да ти кажа още нещо относно проекта. Като ме видиш на линия бръмни. И да си изчистиш гаража. Да ти пратя една метла, а?
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от spotbeam; 13-12-08, 03:45.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                      Първоначално публикуван от spotbeam Преглед на мнение
                      Жоре, виж какво снимах с телефончето днес докато се мотах по магазините. Може и да е стара новина във форума ама аз да си кажа. Ами, просто ако ти клекне от лебетката ето ти го решението.
                      Между впрочем се сетих, че забравих да ти кажа още нещо относно проекта. Като ме видиш на линия бръмни. И да си изчистиш гаража. Да ти пратя една метла, а?
                      Абе аз няма да слагам лебедката отзад. Отпред съм на торсиони.
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • #56
                        До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                        Жоро, да ти имам мерака. Аз това шаси да съм го пратил за скрап отдавна. Ако все пак го въстановяваш първо го мини на пясък, защото на чист метал става по читава заварка. В смисъл не заваряй върху ръждата. После нанеси някоя читава антикорозиона защита от тия като на Боди, но докато не се е окислило. Успех.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          Жоро, да ти имам мерака. Аз това шаси да съм го пратил за скрап отдавна. Ако все пак го въстановяваш първо го мини на пясък, защото на чист метал става по читава заварка. В смисъл не заваряй върху ръждата. После нанеси някоя читава антикорозиона защита от тия като на Боди, но докато не се е окислило. Успех.
                          Задължително ще го мина на пясъкоструй.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • #58
                            До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                            Задължително ще го мина на пясъкоструй.
                            Жоро, един реторичен въпрос: Нали не смяташ да се пенсионираш с тая точно Фероца?

                            Коментар


                            • #59
                              До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                              Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                              Жоро, един реторичен въпрос: Нали не смяташ да се пенсионираш с тая точно Фероца?

                              Знам ли?
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • #60
                                До: Монтаж на Фероза върху лебедка и други аксесоари.

                                Днес свалих всичко от шасито. Остана само с ръждата си.

                                Един въпрос за задния диференциал. Направи ми впечетление че колелата мнго ртудно се въртят едно спрямо друго при застопорена главината за кардана. Все едно е с блокаж. С доста голямо усилие ги завъртам едно спрямо друго. Дали е възможно да имам LSD пък да не знам???? Ама пък не съм чувал да има Фероза с блокаж. Или греша?
                                О899 2б2 1З2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X