Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2-рата джипка от днес ми е КИА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Не съм, Янко. Кията си ми е щатна със щатния размер гуми.
    Абе аз помня че корозията си мина отвсякъде един 3 януари пък киЙ немаше

    http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=80758&page=7
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

      Хихи-ми просто е нямало...-да!

      Коментар


      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

        Аааа, тва беше много яка разходка. Прибиране на мокри седалки по мокър гз... Мали!
        Малко като км, много като часове.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

          Ми винаги мое да го повторим с некоя кия ))
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            Не съм, Янко. Кията си ми е щатна със щатния размер гуми. Но мисля че дизел няма смисъл от никакви доработки с тия мизерни коне и проблемния мотор, макар да нямам ядове с моя.
            Кията е по-комфортна и вози в пъти по-добре от Феро. Но онова работно добиче не знае назад. Претоварена, с ремарке или без, в жега и студ.
            Носи големи гуми без проблем, дифовете са 5.28. Малко серийни джипки има с такова предавателно число. А сега с аплаузовия мотор 105 коня, прави пируети дори с калните гуми. Дива коза е. За ресорите си прав, но докато по вашия край е равнинно и се забавлявате да се набивате насила в коловози, то аз се кефя повече на безпътица, наклони и пресечени терени.
            Ако бих имал Кия и да я прежаля, то ще е поне 128 коньовата, щото иначе ми се губи смисъла.
            Но пак няма да върши работата на Феро с тия пружини отзад.
            Ресорите ми са хеви дюти на Милнер.
            Разбирам те-пипнал си я Ферозката и ти върши работа

            Коментар


            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Ми винаги мое да го повторим с некоя кия ))
              Дам-не е лоша идея.

              Коментар


              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                Дам-не е лоша идея.
                Апък и Соти Ви е градски...-той май също имаше някаква КИА и горе-долу понавървявала!!!
                Ама и на мен ми се кара де-само да изберем някакво по-централно място,че чак до София с УАЗ-овите 31-ци си е филм....

                Коментар


                • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                  Да, и от кия са емблемите и някои ламарини.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                    Ееее-ти пък...-добре!
                    Между другото разводнихме темата,но съм сериозен.
                    Ако измислим нещо по празниците по Централен Балкан съм навит да се запознаем.

                    Коментар


                    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                      Янко е мераклия и се вижда от всичките му теми. Мисля, че с неговата Кия в сегашното и съсътояние, би се справил доста добре в ряката.
                      И аз бих се радвал да се запознаем, ма напоследък става все по-тегаво с джипкотрошенето.
                      Иначе, мерак не липсва.
                      Женския състав тогава доста физиономиЙ прави, ма бащата е луд кат мене и се накефи яко.

                      ПП: Дано не се разсърди колегата. Верно разводнихме много...
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Женския състав тогава доста физиономиЙ прави, ма бащата е луд кат мене и се накефи яко.
                        Еми ако измислим нещо да го земеш и него
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                          Няма проблем-както и ако го решим!
                          Иначе желанието ми за среща не е с единна цел-съревноваване на машини,още повече,че същите няма да са с еднакви гуми и т.н.....-просто да покараме по предварително избран маршрут и най-вече да се запознаем.
                          Телефоните са отдолу-звънкайте своевременно....-Ямболската група се сформираме за часове и ще се отзовем,а при това имаме 2 активно-участващи в разходките Ферози!
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                            Янко, не те ли е срам тази хубавица да я возиш в такава мръсна жипка?
                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                              Ако иска....-,ако не да си търси батко с нещо с виско-муфа и лъскави тенекии.

                              Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                              Коментар


                              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                                От корееца,който бе шеф на Шератон, зная едно,че в Корея не долюбват Кията, и са за Хюндая. Мой приятел работи в сервиза на Хюдай и казва,че джипките са железни.
                                Последно редактирано от белята; 06-12-16, 15:47. Причина: кривопис
                                Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X