Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Първоначално публикуван от killyou Преглед на мнение
    На теория осигурява почистването на дюзи, разпръсквачи, клапани и прочие, поддържа горивната система. До каква степен успява, не ми е ясно, но клиенти казват, че има голяма разлика в разхода и вървежа на автомобила. При някои коли се усеща, при други - не. Какво точно и колко слагат не ми е известно. Това се прави в базата.
    Просто казвам като каво го представя компанията, не целя да правя реклама и тям подобни.
    Мерси за информацията

    Коментар


    • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      И аз да споделя нещо
      Като стана дума за добавките в горивото (дизела),миналата зима ходих до пампорово и реших да се подсигуря с добавка а именно Redex
      След Асеновгад спрях да допълня гориво и да сложа добавката,отварям шишецето и беше замръзнала нправо гел а на нея пишеше че е против замръзване
      Audi a4 2,5 tdi
      Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
      Не всичко, което има две бузи е лице!

      Коментар


      • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Първоначално публикуван от plamensolakov Преглед на мнение
        И аз да споделя нещо
        Като стана дума за добавките в горивото (дизела),миналата зима ходих до пампорово и реших да се подсигуря с добавка а именно Redex
        След Асеновгад спрях да допълня гориво и да сложа добавката,отварям шишецето и беше замръзнала нправо гел а на нея пишеше че е против замръзване
        Не само REDEX-а е така. И ABRO-то - също. Това обаче не значи че не помага срещу това, за което е направено. Просто следващия път го сложи някъде, където духа топло от парното, преди да го слагаш в резервоара.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          Връщам си думите назад за А95H от Петрол. Най-вероятно проблемът не е от горивото, а по-скоро отнякъде ми смуче въздух в карбуратора. Моите извинения...

          Иначе - някой зареждал ли е в "Темпо"?

          Коментар


          • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            колеги,всичко е до колата.две години карах ауди а6 2.5 тди петак мотор.нафта сам взимал откаде ли не.полвин година ме зареждаше един тракторис.нафтата я криеше в една кошара.беше пална с боклуци.аудито палеше и при минус 20 от четварт.така че сичко си е до мпс то

            Коментар


            • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              Първоначално публикуван от GARMIN760 Преглед на мнение
              Лукойл на изхода от Плевен е ужасен!!!. Изхода към КАТ.
              .
              +1
              Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
              Opel Corsa 1.7д 98г

              Коментар


              • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                От 5 години не зареждам на бензиностанций ,,ЕКО,, Тогава си напълних резервоара на камиона и се оказа,че съм налял 298 литра. Да ама резервоара ми е 280 л.

                Коментар


                • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  За Ромпетрол малко вътрешна информация,до миналата година са карали горивото от рафинериите в Плоещ (Румъния).Вече и те зареждат от чучура на Нефтохима.
                  Тома Томов
                  Вече с Kia Sportage.

                  Коментар


                  • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    Много лоши впечатления от "Шел" Добрич и "MTT" Добрич (Албенско околовръстно). Въпреки че MTT-то е на човек зареждащ горивата на едрите земевладелци в района, и славещо се доскоро с добрата си нафта (заради скъпите машини, комбайни, трактори), всичко е един голям мит. Единствената бензиностанция, на която зареждам нафта е на "Еко"..и то засега. Просто са най-отскоро в Добрич и трупат клиентела с качествени горива..нищо чудно и те да преминат към "тъмната" страна като се наложат. Колата ми е с 2.2DTI (2005г.) дизелов мотор. Единственият вариянт да я накарам да върви така както вървеше на ход от Германия е да я заредя в Еко. Набира се като "теснолинейка" , скоростите стават по-къси..и на 80-90 иска 5-та. С нафтата от другите две иска 110-115 за да мина на 5-та!!! Аз винаги слагам добавки при всяко зареждане.Можеби само това ме е спасило досега от по-крупни повреди.За сега...това практиката с налагането на местният пазар и събирането на клиентела с по-добри горива мисля не е само мит.

                    Коментар


                    • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      за бога хора никога не зареждаите на бензиностанции лук оил,имам много страданиа точно с въпросните,карам дизелов джип,последствиата след зареждане от там е смяна на горивен филтър,промивка на резервоар,запушена горивна магистрала;имам ланча капа на газ,след напално празна бутилка,заредих на въпросните газ със скапано качество,която ми опуши задната броня до неузнаваемост,липсата на мощност също е критерии ,,,никога повече да не зареждам от тия бензиностанции
                      Последно редактирано от Ясен; 06-04-10, 10:20.

                      Коментар


                      • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        Петрол съм го задраскала отдавна!2-3стотинки отгоре-дреболия,но дразни,стари резервоари,персонал от преди 10-ти и т.н.
                        Не е реклама,но според ежемесечните изследвания ШЕЛ е с най-качествения дизел в момента.
                        Животът е толкова прекрасен!JEEP Grand Cherokee 5,2

                        Коментар


                        • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
                          Петрол съм го задраскала отдавна!2-3стотинки отгоре-дреболия,но дразни,стари резервоари,персонал от преди 10-ти и т.н.
                          Не е реклама,но според ежемесечните изследвания ШЕЛ е с най-качествения дизел в момента.
                          Незнам в момента колко е качествен,но заредих преди време пълен резервоар В-паур и с чисто нов горивен филтър на излизане от София ми светна лампата за вода в горивото.
                          От тогава не съм сипвал повече там.
                          JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                          Коментар


                          • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
                            Петрол съм го задраскала отдавна!2-3стотинки отгоре-дреболия,но дразни,стари резервоари,персонал от преди 10-ти и т.н.
                            Не е реклама,но според ежемесечните изследвания ШЕЛ е с най-качествения дизел в момента.
                            Както казах преди незнам колко си поста, от шелска нафта чупих помпа. Счупен плунжер на VE помпа. Беше блокирал в отвора си, а вътре имаше някаква сивкаво-оранжева гнус. Това при напълно изправна горивна система, и сменен филтър преди 2 месеца. Същата зима от същата бензиностанция бяха изпищяли и още няколко човека, дето познавам. Като се стопли леко след свалянето и разглабянето (случката се случи при около -15), отпецна, ама какво от това - вече беше потрошен?...

                            Няма да повторя, освен ако съм на зор и температурата е над 20 градуса.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              Веригите снабдяват обектите си с гориво от най-близката възможна база т.е ОМВ+ЕКО+ШЕЛ за Варна от базата на Нафтекс.
                              Бургас-Лукойл
                              София+Пловдив+Плевен до Търново горивото в ЕКО е от Гърция,
                              Ромпетрол навсякъде е Румънско ....нито Нафтекс нито ЛУК и дадоха добри отстъпки!!
                              Та за Варна - Помпетрол мисля е най-добрия избор
                              --------------------------------------------------
                              [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                              Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                              [/FONT]

                              Коментар


                              • До: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                От началото на Април Ромпетрол са пуснали някаквои нови горива ЕФИКС...сипвах дизел...верно по-върви,поразпитах и се оказа,че слагат някакви добавки на BASF....,а цената си е същата..
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X