Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

    Ако не е правен опит : независимо какво му е шансовете са 99.99% стига да е правилна диагностиката и проблема да е в него.

    Коментар


    • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

      Здравеите на всички и аз от доста време чета защото имам проблем с моита помпа Vp 44 на две диагностики ми казаха проблем ж електронния блок но тай като не сам маистор саответно си дадох колата на маистор какво става обаче .... Колата ми стои при маистора вече месец и половина изрязал е човека таз платка от помпата обаче кога и дали ще може да

      Коментар


      • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

        Здравеите на всички , чета от доста време и аз защото имам същия проблем VP44 на нисан алмера с проблем в елетронния блок.Колата ми е при маистор които само я е одрязал вапросната електроника и вече месец и половина нищо не прави.....а колата си стои при него.Ако някои може и иска да помогне естествено Си плащам всичко моля да каже. мерси предварително.

        Коментар


        • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

          Ако кажеш от къде си и за каква кола тава дума, мога да ти помогна
          Милен Иванов
          БМВ E46 320 D, Grand Vitara V6
          0887771559, Пловдив

          Коментар


          • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

            От Шумен съм ,колата е нисан алмера 2.2 дизел 2001г

            Коментар


            • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

              Първоначално публикуван от maskolin Преглед на мнение
              От Шумен съм ,колата е нисан алмера 2.2 дизел 2001г
              Сигурно ли е че е VP44?
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                ами да така я дажат навсякаде ако може и не е проблем да ти званна на тел да говорим ако не да ти кажа моя ....незнам.

                Коментар


                • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                  Тя е VP44 ама е с PSG16 ....... не е с PSG5 за което правим ремонти ....
                  Милен Иванов
                  БМВ E46 320 D, Grand Vitara V6
                  0887771559, Пловдив

                  Коментар


                  • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                    Първоначално публикуван от milennyc Преглед на мнение
                    Тя е VP44 ама е с PSG16 ....... не е с PSG5 за което правим ремонти ....
                    Аз до сега алмера или алмера тино 2.2 с псг16 не съм виждал..., все са били с псг5.Нещо май бъркаш.

                    http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=bg
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                      Абе хора аз не му разбирам вобще попитах някои може ли да помогне ...... Явно схте търся вече помпа 2 ра рака ....... бях чел някаде че се запоява нещо и става какво се запоява и как и с какво ............. ще търся маи вече 2 ра разбра се то .....

                      Коментар


                      • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                        Аз бъркам, гледах за Зафира 2,2 извинявам се ако съм подвел някой
                        Милен Иванов
                        БМВ E46 320 D, Grand Vitara V6
                        0887771559, Пловдив

                        Коментар


                        • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                          Първоначално публикуван от maskolin Преглед на мнение
                          Абе хора аз не му разбирам вобще попитах някои може ли да помогне ...... Явно схте търся вече помпа 2 ра рака ....... бях чел някаде че се запоява нещо и става какво се запоява и как и с какво ............. ще търся маи вече 2 ра разбра се то .....
                          Колега тва се опитваме да направим. Аз съм от Пловдив , а колегата от София.... как да ти помогем от разстояние , това със запояването принципно става ако помпата е при нас..... T.e ние ги ремонтираме ако проблема е обратим(поправим)
                          Последно редактирано от milennyc; 14-06-10, 17:07.
                          Милен Иванов
                          БМВ E46 320 D, Grand Vitara V6
                          0887771559, Пловдив

                          Коментар


                          • Ами аз по горе писах че колата е при майстор като седи там вече месец но не е разглобена а само е отрязал кабелите на таз платка отгоре но не я прави и ми писна да го чакам мога да я взема примерно и да я пратя някдае но незнам ...........
                            Последно редактирано от Паджеровод; 14-06-10, 18:23.

                            Коментар


                            • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44

                              колега,привет и от мен,още един нещастен човек с проблем с въпросната помпа(електронен блок).Много те моля пиши ми на лични за един телефон да се свържа с теб или този е моят 0884044727
                              Последно редактирано от joretovv; 15-06-10, 13:52.

                              Коментар


                              • От: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни

                                Първоначално публикуван от maskolin Преглед на мнение
                                Ами аз по горе писах че колата е при майстор като седи там вече месец но не е разглобена а само е отрязал кабелите на таз платка отгоре но не я прави и ми писна да го чакам мога да я взема примерно и да я пратя някдае но незнам ...........

                                Колега те майсторите в Шумен са трима, дето претендират че ги ремонтират тия помпи. Но ако искаш да ти варви колата както е била преди да се скапе, Най-близко до тебе е Варна и В.Търново където наистина могат да ти я направят като хората помпата. Щом за един месец нищо не са направили, значи толкова могат!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X