Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

    Колеги, изчетах цялата тема. От всичките 13 страници има много "спам". На всички зададени въпроси много рядко има конкретен отговор. Би било добре някой да вземе да отговаря точно и ясно. Този обръщал, онзи за толкова пари го правел, пък кои са частите, а за цената пък да не говорим. Чул не дочул всеки вкарва интрига. Аз лично съм проверявал в Одрин. За обръщане на ПаджероІІ цената е 2800 но не лева, а евро със в сичко от тях и гаранция 1 година.
    Според мен ще е най добре за всяка марка да има отделна тема и да не се лутаме. Това е лично мое мнение и смятам, че няма да има сърдити все пак сме сериозни хора.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
      Колеги, изчетах цялата тема. От всичките 13 страници има много "спам". На всички зададени въпроси много рядко има конкретен отговор. Би било добре някой да вземе да отговаря точно и ясно. Този обръщал, онзи за толкова пари го правел, пък кои са частите, а за цената пък да не говорим. Чул не дочул всеки вкарва интрига. Аз лично съм проверявал в Одрин. За обръщане на ПаджероІІ цената е 2800 но не лева, а евро със в сичко от тях и гаранция 1 година.
      Според мен ще е най добре за всяка марка да има отделна тема и да не се лутаме. Това е лично мое мнение и смятам, че няма да има сърдити все пак сме сериозни хора.
      Принципно си прав, но едва ли Модераторите ще се щастливи ако има отделна тема за всяка марка точно за обръщане. Още повече не знам дали всеки модел от всяка марка е обръщан въобще в България или за българин. Наистина ще е супер ако някой пише, тоя модел, твя трябва, тва са специфичните места/ако може да се опишат въобще в пост/, някоя снимка и готово. Аз и още поне 5 други могат да кажат това за Фрилендър, но си има цяла тема, щото Фрийто е едно от най-търсените за обръщане. Чувал съм, че Пежо 406 и Пасат са правени доста бройки. Защо някой не даде подробности? За Фронтера също имаше някъде инфо с малко снимки и това е. Иначе това за Одрин ти вярвам, но кво значи с всичко. Колко комплекта части имат? Ако им се изсипят 10 Паджерота, за всички ли имат части? Казвал съм го поне 5 пъти, но ето пак - ако ще обръщате вземете да търсите ударен ляв екземпляр за донор или всички части/ако сте сигурни какви/ предварително. Като ги намерите купувайте ги без забавяне. Като ги имате, коли в Англия многоооооооо. Ако не ви бърка да покарате с десен известно време е друг въпроса, но това известно време може да надвиши година в някои случаи.
      http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

      Коментар


      • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

        моето l200 го обърнах излезна2700лв за джип2003 цената доиде наполовина 1700части 1000работа

        Коментар


        • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

          Първоначално публикуван от shopa. Преглед на мнение
          моето l200 го обърнах излезна2700лв за джип2003 цената доиде наполовина 1700части 1000работа

          Доста евтина си намерил частите според мен и труда е на минимума, макар че в тази криза мисля, че цената е нормална и даже може с познат или пазарлък да се слезе малко. Би ли споделил какви части бяха нужни? Също може от къде ги намери, макар че едва ли там ще имат на склад. Моя Фрилендър, както съм писал излезе 2300-2400, но реално трябват много малко части.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

          Коментар


          • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

            От няколко дни съм собственик на Паджеро внесено от Англия и вече така свикнах с десния волан, като че ли цял живот съм карал такава кола. Не мисля изобщо да сменям дирекцията. Единстверния проблем от време на реме е, че вместо мигача пускам чистачките .

            Коментар


            • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

              добре а не е ли възможно наистина който е обръщал десен-ляв волан в България да сподели наистина какво е нужно за смяната на тази дирекция. Ясно е че донор си трябва за да се усъществи тази операция, но ако се споделят сервизи и тел. за връзка с тях в България ще е страхотно.

              Коментар


              • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                За какъв автомобил те интересува.Частите на различните марки са различни цени.

                Коментар


                • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                  Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                  За какъв автомобил те интересува.Частите на различните марки са различни цени.
                  Паджеро 2 и Терано 2 например
                  LZ1DWW

                  Коментар


                  • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                    около хилядарка са частите до 96 година.

                    Коментар


                    • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                      Здравейте собственик сьм на ПАДЖЕРО десен волан бих искал да попитам задалжително ли е да се сменя волана ???? и лесно ли се сменя рег-номер на колата от англия мерси за отговора

                      Коментар


                      • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                        Първоначално публикуван от den4o Преглед на мнение
                        Здравейте собственик сьм на ПАДЖЕРО десен волан бих искал да попитам задалжително ли е да се сменя волана ???? и лесно ли се сменя рег-номер на колата от англия мерси за отговора
                        Колега не е задължително да се сменя волана. Зависи дали на теб ти е удобна дясната дирекция или не. Ако си свикнал вече, карай така, ако ли не търси начин за обръщане. Ако се захванеш сам най-вероятно ще ти е трудно а и ти трябва донор с ЛЯВА ДИРЕКЦИЯ да си направиш твоята. По-добре се обарни към някой сервиз който се занимава със смяна на дирекции. Успех

                        Коментар


                        • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                          Мерси за отговора колата ми е отскоро с английска рег-номер дори още не сьм го сменил дано няма проблем ще свиквам с дясен волан излищни кинти няма ....

                          Коментар


                          • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                            Колеги, за Гранд Витара долу горе колко ще излезе. Дълга база 2,0. 2002г. производство.

                            Коментар


                            • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                              здравеите аз сум нов.Не знам какво му е на десния волан

                              Коментар


                              • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                                Първоначално публикуван от ricelme Преглед на мнение
                                здравеите аз сум нов.Не знам какво му е на десния волан
                                Нищо му няма но в БГ
                                трябва да е от ляво.
                                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X