Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

    Първоначално публикуван от max_paynec Преглед на мнение
    Здравейте. Искам да ви попитам някой знае ли как стои въпроса с обръщането на волана на Jeep Grand Cherokee от 2003-а. За какви пари става въпрос (труд и части) Къде може да се извърши и за колко време?
    Благодаря и всичко хубаво по пътищата и извън тях
    Може да се обърне волана, но аз в такава кола не бих си возил децата.
    Ухото на напречната щанга трябва да се премести от едната греда на другата. При което и двете греди стават критично слаби.

    Коментар


    • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

      Здр., прочетох цялата тема. Искам да си купя Audi A6 2005-2006 г. На всички им е ясно, че колата е доста скъпа. Наблюдавам колите от Англия и наистина съм заинтересован - за скъпи коли, от там си заслужава да се купи. Аз лично нямам проблем със свикването, обаче ако реша тука да я продам задължително ми трябва с ляв волан! Обръщам се към специалистите във форума, да ми кажат със цялата си отговорност, Колко ще струва само работата? Частите аз ще ги подсигурявам. Първоначално ще се направи оглед на автомобила, след който списък с части, естествено минималното което е възможно. Обръщам се само към тези, които имат сериозна оферта или опит с тази марка и модел автомобил! Имам нужда от конкретна информация, нещо на практика. Благодаря на всички

      Коментар


      • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

        Сигурен съм, че някой ще се включи с реална оферта. Аз доста време търсих оферти за обръщане/колата ми вече е с ляв волан, стана като оригинална лява/ и мисля, че за около 1500 лв/само труд/ ще намериш добър майстор да я направи. Може да е малко надолу или нагоре/от 1000 до 2000/, но на база цените, които съм чувал това е нормална според мен.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

        Коментар


        • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

          Според мен ако си купуваш кола за теб да си я караш си вземи с десен волан ще ти излезе по-евтино , но ако искаш да си купиш хубава кола с десен волан , да и вземеш здравето от каране и накрая да я продадеш на печалба без да излъжеш някой няма да се получи .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

            Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
            ...ЧЕ АКО СЕ НАПРАВИ СТАТИСТИКА ПРОЦЕНТА НА ПРОИШЕСТВИЯ С ДЕСНИ ВОЛАНИ ЩЕ Е СИГУРНО 0.1 ОТ ОБЩИТЕ ПРОИШЕСТВИЯ.
            Жена ми е статистик. Дай базата с данни да ти докажа обратното на горното "сигурно".

            Няма лошо и аз съм се замислил за рънър от острова и да му обръщам дирекцията, още проучвам, защото е страхотна кола за риболов.

            Хипотетично в БГ скоро ще станат много автомобилтие с дясна дирекция - и като започнат да надникват едновременно и от двете платна...не ми се мисли.

            Лично аз съм излизал с гранда в банкета заради вероятен колега с Прадо от острова. Дечурлигата писнаха отзад... ама хубаво, че карам бавно.

            Автомобил с дясна дирекция одобрявам само извън пътя. Иначе е опасно за останалите участници в движението.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

              Едно е ясно....манталитета на балгарина е заядлив(баи ганьо).Не е важно я да сам добре важно е Вуте да е зле.

              Коментар


              • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                Имах в предвид, че сам го обръщах. Моята е Сузуки Витара, но предполагам, че и за фрее-то ще са необходими същите неща. Мога да напиша списък от части и дейности за да се ориентираш и прецениш какво ти трябва.
                Здравейте,тъй като съм решил да влезна в това приключение,бихте ли споделил вашият опит конкретно за Витара,като необходими части специфика,трудност ориентировъчни цени и др.
                Благодаря ви предварително!

                Коментар


                • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                  Първоначално публикуван от bno Преглед на мнение
                  Здравейте,тъй като съм решил да влезна в това приключение,бихте ли споделил вашият опит конкретно за Витара,като необходими части специфика,трудност ориентировъчни цени и др.
                  Благодаря ви предварително!
                  И аз съм съгласен. Колега пуснете части и евентуално специфични моменти при труда. Витарата е евтин офроуд вариант и има доста по моргите в БГ, така че операцията може да си заслужава.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                  Коментар


                  • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                    А да знаете някой в В.Търново (или около) да се занимава с обръщане.

                    Коментар


                    • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                      Първоначално публикуван от osmokokeres Преглед на мнение
                      Едно е ясно....манталитета на балгарина е заядлив(баи ганьо).Не е важно я да сам добре важно е Вуте да е зле.
                      Това... ми тъпее, колега "вземи се у ръце". Дай да не говрим празни приказки. Явно в тази тема и аз съм написал не каквото трябва и си го признавам (защото има друга такава тема). Ама чак пък такива изблици - дай дакараме в насрещното, защото волана ни го позволява... смешно е.
                      Аз така го разбрах твоето изказване.
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                        Първоначално публикуван от cerebral Преглед на мнение
                        А да знаете някой в В.Търново (или около) да се занимава с обръщане.
                        доста хора задават въпроса - тук има ли? там има ли? някой да знае? колко струва?

                        За сега има само един колега писал в тази тема, който казва, че се занимава конкретно с това. От Пловдив е, а цени може да се разберат единствено от човека, който ще извършва манипулацията и ще намира частите.

                        Коментар


                        • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                          А ти като добър колега няма да му дадеш името...
                          Ще ни оставиш да ровим у форума

                          Коментар


                          • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                            Погледни най-отгоре на страницата .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                              След толкова четене на тая тема, чак сега да открия грешката. Темата е "Обръщане на волана /ляв-десен.../", ама а не мисля, че някой го прави това в БГ или някъде въобще. По-скоро ни интересува обръщане десен-ляв. Хехе
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                              Коментар


                              • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                                Първоначално публикуван от cerebral Преглед на мнение
                                А ти като добър колега няма да му дадеш името...
                                Ще ни оставиш да ровим у форума
                                Ами по предните страници някъде е, и на мен не ми се рови, ако знаех къде е, с удоволствие, но и на мен не ми се търси.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X