Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Извинявам се за глупавия въпрос но ако може с 2 думи - мога ли да си ъпдейтна картата на българия сам на гармин нъви 1350 просто нямам време да се разровя из форума а съм сигурен че има указания спешно ми трябва

    Коментар


    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от bratcheda Преглед на мнение
      Извинявам се за глупавия въпрос но ако може с 2 думи - мога ли да си ъпдейтна картата на българия сам на гармин нъви 1350 просто нямам време да се разровя из форума а съм сигурен че има указания спешно ми трябва
      Да.
      Регистрация и ъпдейти

      Коментар


      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Здравейте,имам версия 4.02 (25.04.2007) на Навигационна Карта на България включваща и OFFRoadMap (OFRM) на OFFRoad-Bulgaria.com.Искам да разбера как мога да подновя версията на картата си след като веднъж съм я закупил.Предварително ви благодаря за вниманието.

        Коментар


        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от xilografa Преглед на мнение
          Здравейте,имам версия 4.02 (25.04.2007) на Навигационна Карта на България включваща и OFFRoadMap (OFRM) на OFFRoad-Bulgaria.com.Искам да разбера как мога да подновя версията на картата си след като веднъж съм я закупил.Предварително ви благодаря за вниманието.
          Вие имате закупен предишния наш картов продукт OFRM Bulgaria, чиито продажба и поддръжка са прекратени преди няколко години. В качеството на собственик на OFRM Bulgaria, можете да закупите актуалния картов продукт OFRM Geotrade като ъпгрейд на SD носител на преференциалната цена от 59,98 лв с ДДС, с включен двугодишен абонамент за обновления. Ако желаете да закупите новата карта, моля посетете нашия фирмен магазин на посочения по-долу адрес или ако предпочитате да Ви доставим ъпгрейда по куриер, моля изпратете Вашата заявка с трите имена, точен адрес за доставка и телефон за връзка на е-мейла по поддръжка info (маймунка) karta (точка) bg, като цитирайте и серийния номер на Вашата карта OFRM Bulgaria (ще го откриете на стикер от вътрешната страна на оригиналната CD кутия).

          Адрес на фирмения ни магазин:

          София 1000, ул.Генерал Гурко 45, GPS координати: N42 41.446 E23 19.812
          Работно време: ПОНЕДЕЛНИК – ПЕТЪК 10:00-19:00, СЪБОТА 10:00-16:00
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
            Вие имате закупен предишния наш картов продукт OFRM Bulgaria, чиито продажба и поддръжка са прекратени преди няколко години. В качеството на собственик на OFRM Bulgaria, можете да закупите актуалния картов продукт OFRM Geotrade като ъпгрейд на SD носител на преференциалната цена от 59,98 лв с ДДС, с включен двугодишен абонамент за обновления. Ако желаете да закупите новата карта, моля посетете нашия фирмен магазин на посочения по-долу адрес или ако предпочитате да Ви доставим ъпгрейда по куриер, моля изпратете Вашата заявка с трите имена, точен адрес за доставка и телефон за връзка на е-мейла по поддръжка info (маймунка) karta (точка) bg, като цитирайте и серийния номер на Вашата карта OFRM Bulgaria (ще го откриете на стикер от вътрешната страна на оригиналната CD кутия).

            Адрес на фирмения ни магазин:

            София 1000, ул.Генерал Гурко 45, GPS координати: N42 41.446 E23 19.812
            Работно време: ПОНЕДЕЛНИК – ПЕТЪК 10:00-19:00, СЪБОТА 10:00-16:00
            Поради нелека травма, доста време бях само он роуд. Естествено, не ползвах навигатора си. Това предложение важи ли и за други клиенти, прекратили временно ползването на картовия продукт? В карта.бг цената е като при първа покупка. Поздрави!
            Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

            Коментар


            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
              Поради нелека травма, доста време бях само он роуд. Естествено, не ползвах навигатора си. Това предложение важи ли и за други клиенти, прекратили временно ползването на картовия продукт? В карта.бг цената е като при първа покупка. Поздрави!
              Офертата за ъпгрейд от стария картов продукт OFRM Bulgaria към новия картов продукт OFRM Geotrade на SD носител с включен двугодишен абонамент за обновления на преференциалната цена от 59,98 лв с ДДС важи за всички собственици на стария картов продукт OFRM Bulgaria, които досега не са се възползвали от друга оферта за ъпгрейд. Закупуването на ъпгрейда е възможно само при посещение в нашия фирмен магазин или чрез заявка по електронната поща и доставка по куриер, както е обяснено в предната публикация (този ъпгрейд не може да се закупи през уебсайта), като задължително условие е старият картов продукт да е бил регистриран и да разполагате с неговия сериен номер от стикера в оригиналната CD кутия.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Благодаря за експедитивния отговор. За мое щастие, попадам в категорията за преференции. Поздрави!
                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                Коментар


                • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Не е ли време,да чуем нещо за версия 5,90 на OFRM?

                  Коментар


                  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Искам да попитам, понеже има липсващи блокове в София, как трябва да взема координатите за да ви ги изпратя, на улицата пред вход А, на улицата по средата на блока, или трябва да сваля устройството и да отида до самата сграда? Примерно бл. 7 и бл. 8 в Стрелбище, стари блокове на по над 30 години. Бл. 53е в Мотописта, нов блок.

                    Коментар


                    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      На старите блокове може и на пътя пред тях, защото ще ги видим по сателитките къде са и ще ги въведем. На новия е добре да е пред него. Няма значение входа - по средата на блока е добре. Благодаря!

                      Коментар


                      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Ето ги блоковете в Стрелбище:
                        Бл 7

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1439807.jpg
Прегледи:1
Размер:43.5 КБ
ID:5395686Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1441183.jpg
Прегледи:1
Размер:52.2 КБ
ID:5395687

                        И Бл 8:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1447016.jpg
Прегледи:1
Размер:44.7 КБ
ID:5395688Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1450056.jpg
Прегледи:1
Размер:53.7 КБ
ID:5395689

                        Координатите са взети от уличката от страната на входовете. Дано свършат работа.

                        Коментар


                        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          По празниците наблюдавах следната аномалия с картата "Top Cyr 2012 Q3a": планирах маршрут от София, ж.к. Дружба 2 (до Практикер) до с. Смолско (след Горна Малина) и маршрута бе изчислен нормално през Богров, Саранци и Долно Камарци (74 км.). На връщане, обаче ми даде маршрут през Вакарел и ме качи на магистрала Тракия (88 км.) Уреда е Nuvi 3490 LMT, изчисленията са "най-бърз", но и при "най-кратък", пак ме прекарва от там на връщане до София. На MapSource положението е същото с тази карта. С картата SNEurope 2013.21 нещата са нормални. Подобно нещо се получи при пътуване от Варна до Бургас. Опита се да ме вкара в комплекса Слънчев бряг, вместо да си върви по главния път. При някой от вас случвали ли са се подобни "аномалии" с тази карта?

                          Коментар


                          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Здравейте, миналия месец си закупих Garmin Nuvi 40 с инсталирана карта на България.

                            Въпросът ми е:
                            Има ли заложени офроуд маршрути в нея, защото не виждам никакви?

                            За пример: Качих се до паметника на превала на прохода "Беклемето" . Там преминава маршрутът "Ком-Емине" и има множество черни пътища. На картата нямам отбелязано нищо освен асфалтовите участъци на самия проход. Над Сопот също има път качващ се до станцията на лифта, както и нагоре, но на картата няма нищо.
                            Виждам отбелязани чешми, паметници, върхове, но път до тях няма.

                            Не знам с коя версия съм точно, затова преписвам всичко, което намирам като информация в менютата:

                            Детайлини карти:
                            1995-2102 Garmin....
                            2012 5022-1 OFRM Geotrade Ontime 2012.20
                            2012,OFRM,Sabin

                            Базова карта:
                            Basemap,NR 5.01

                            В Карта - Данни е маркирана една отметка с чавка:
                            OFRM Geotrade 2012 Q3a City CYR

                            Благодаря предварително.
                            Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                            0888/00-55-37

                            Коментар


                            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                              ...
                              В Карта - Данни е маркирана една отметка с чавка:
                              OFRM Geotrade 2012 Q3a City CYR
                              ...
                              Такава си ти е картата - без черните пътища.

                              OFRM Geotrade CITY

                              OFRM Geotrade CITY е ориентирана към потребителите, които използват GPS навигация в градски условия. Картата се предлага в три варианта: на кирилица, на латиница и в комбиниран вариант и е оптимизирана за максимално бързодействие.

                              http://faqs.karta.bg/news/96.html
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Хммм, защо така?
                                На обложката и в книжката пише, че съдържа офроуд маршрути.

                                Има ли начин да се допълни картата с офроуд маршрутите?
                                Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                                0888/00-55-37

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X