Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Началото на Август планираме да я пуснем.

    Коментар


    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Началото на Август планираме да я пуснем.
      Планирате ли да бъдат въведени пътни знаци, или най-малкото ограниченията на скоростта в и извън населените места? Това е една много полезна екстра която не бива да се подценява.

      Коментар


      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Пътните знаци не е възможно да ги въведем поради технически причини. Ограниченията се обновяват постоянно.

        Поради отпуските във фирмата се оказа, че Q3 ще излезе по-скоро ще е втората половина на Август.

        Коментар


        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Пътните знаци не е възможно да ги въведем поради технически причини. Ограниченията се обновяват постоянно.
          Предполагам че това е шега... Може поне да направите опит да ги въведете в по-голямата си част (поне 80%). Също така ми прави впечатление че изоставате по още един показател спрямо европейския производител а именно наименованията на улиците в малките населени места (села, махали) тук не говоря за номера на имот/къща а улица ... еди коя си.

          Коментар


          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Извинявам се предварително за тъпия ми въпрос, какво значи - бързи ленти? Например - непавиран път, знам че е черен път, а бързи ленти какво е?

            Коментар


            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Извинявам се предварително за тъпия ми въпрос, какво значи - бързи ленти? Например - непавиран път, знам че е черен път, а бързи ленти какво е?
              Нямаме такива в БГ. Това са ленти в които е разрешено движението при определени условия. Примерно да сте поне двама в колата.

              Коментар


              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Нямаме такива в БГ. Това са ленти в които е разрешено движението при определени условия. Примерно да сте поне двама в колата.
                Благодаря за пояснението, не бих се сетил за това

                Коментар


                • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Преди около 2 години си купих gps Garmin nuvi 2595 lmt с доживотен ъпдейт на европейската карта и 2 годишен ъпдейт на OFRM Geotrade. Днес влязох в сайта на Карта.БГ да проверя за нови карти. Оказа се, че такива има но при опит да си кача картата на устройството, получавам следното съобщение - Срокът на абонамента за обновления към Вашата карта е изтекъл на 2015-03-02.
                  Как точно се е случила тая работа след като устройството е закупено на 22.09.2013? Следващия интересен момент - при опит да въведа серийният номер на картата се оказва, че такъв номер не съществува. Тия хора знаят, че ъпдейта ми изтича еди кога си но номера на картата ми не съществува в базата данни?!!!
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    Преди около 2 години си купих gps Garmin nuvi 2595 lmt с доживотен ъпдейт на европейската карта и 2 годишен ъпдейт на OFRM Geotrade. Днес влязох в сайта на Карта.БГ да проверя за нови карти. Оказа се, че такива има но при опит да си кача картата на устройството, получавам следното съобщение - Срокът на абонамента за обновления към Вашата карта е изтекъл на 2015-03-02.
                    Как точно се е случила тая работа след като устройството е закупено на 22.09.2013? Следващия интересен момент - при опит да въведа серийният номер на картата се оказва, че такъв номер не съществува. Тия хора знаят, че ъпдейта ми изтича еди кога си но номера на картата ми не съществува в базата данни?!!!

                    Привет Дробе, звънни един телефон на пичовете от карта.бг, ще ти помогнат и посъветват за проблема:

                    При проблеми с регистрацията и обновленията на картите в уебсайта KARTA.bg: 0885 108 602

                    Коментар


                    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      Привет Дробе, звънни един телефон на пичовете от карта.бг, ще ти помогнат и посъветват за проблема:

                      При проблеми с регистрацията и обновленията на картите в уебсайта KARTA.bg: 0885 108 602
                      Звънях, проблема е изяснен Имам регистрирани 2 устройства, едно от които е с изтекъл ъпдейт и точно то ми излиза първо. Кой да прочете малко по-надолу
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Ще имали гласово разпознаване на български език ?
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Зависи си от Гармин. Съмнява ме да го направят някога за нашият малък пазар.

                          Коментар


                          • Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Искам да попитам как е реализирана картата за употреба със специализираните нувита за камиони/кемпери/каравани?
                            Може ли пълноценно да се изчисляват маршрутите взимайки предвид специфичните данни на тези МПС-та?
                            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                            Seat Leon 2007 1.9 TDI

                            Коментар


                            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Не, засега не поддържаме подобни данни.

                              Гармин имат претенции за поддръжка на маршрутизиране за кемпери и камиони в City Navigator ако се ползват съответните модели навигации, който са направени за тази цел, но не съм тествал колко е коректно маршрутизирането.

                              Коментар


                              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Зависи си от Гармин. Съмнява ме да го направят някога за нашият малък пазар.
                                Лошо за тях , други вече го предлагат
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X