Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Първоначално публикуван от roshljo Преглед на мнение
    Здравейте,
    Искам да попитам за PDA предлага ли се картата? Имам Dell Axim X50v с Windows Mobila 2003 и проблемът е, че Garmin Mobile XT не ще и не ще да тръгне с него. С някакъв друг софтуер за PocketPC съвместима ли е BG OFFRoadMap 4.50?
    Има един трик - инсталира се GPSGate или GPS Proxy на покета, за източник се указва вградения ГПС на покета, а за изход - Гармин ГПС. Тогава Мобил ХТ ще го разпознае и ще тръгне. Подробности има из форума.

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      1. Прочиташ си книжката (към всяка продадена карта и закупено устройство с вече инсталирана карта има такава).
      2. Регистрираш се (в книжката пише как)
      3. Получаваш ъпдейти на e-mail-a си, стига да не си вече с последната версия. Ъпдейти не излизат всеки ден.


      Добре, а аз как да постъпя след като си купих GPS-а 2ра ръка и вътре има OFRM 4.50 Geotrade Cyr? GPS-a до колкото знам е на 2 месеца.

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Попитай човека от който си купил GPS-a от къде я има тази карта.

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
          Попитай човека от който си купил GPS-a от къде я има тази карта.
          Имаме база данни за всички клиенти. Пишете на е-мейла, който е на книжката и ще я пререгистрират на вас, след като им кажете UnitID номера на GPS-са.

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Устройството при мен дойде без книжка. Само приемника, зарядното и стойката. Ако ми кажеш кой е mail-а мога да ти пратя UnitID-то, поне да знам дали ми е легална версията на картата . Устройството е garmin nuvi 250W.

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              karta mайmунka offroad-bulgaria.com

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Първоначално публикуван от gvvalchev
                Няколко нередности в картата за Бургас :
                ...
                Това е засега.Ще има и още!
                Пиши на този адрес :
                Първоначално публикуван от sabin
                karta mайmунka offroad-bulgaria.com

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Пловдив е добре. Той е от оправените градове. В новата версия ще има и адреси, сега има само блокове, и то не всички.

                  да бе, да ... най хубавите кръчми ги няма
                  аз ще се включа с някой корекции и попълнения



                  едно въпросче от общ характер ... ползвате ли google earth ?
                  там където има подробни снимки на градовете може улиците 90% да се "прерисуват" от гугъла ... става после да се експортват и да се преобразуват в GPX

                  aз го ползвам понякога и за да си допълвам планински маршрути - там където виждам на сателитната снимка че има/може би има път, а на ГПСкартата нама ...

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Първоначално публикуван от outfaced Преглед на мнение
                    едно въпросче от общ характер ... ползвате ли google earth ?
                    там където има подробни снимки на градовете може улиците 90% да се "прерисуват" от гугъла ... става после да се експортват и да се преобразуват в GPX

                    aз го ползвам понякога и за да си допълвам планински маршрути - там където виждам на сателитната снимка че има/може би има път, а на ГПСкартата нама ...
                    Да, ползваме го. Обаче - някои снимки в Google Earth са правени преди много години - положението вече не е същото (за градове става въпрос). Освен това сателитната снимка не може да ти "каже" дали дадената улица е затворена (за автомобили), или пък е еднопосочна.

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Колеги помогнете с нуви 250в и последната картасъм, обаче не мога да му кажа да ми намери блок в София, ж.к. Младост 4 или пък Люлин 9. Аз ли не търся правилно или нещата са кръстени по особен начин.
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        БЛ 409 младост това е начина ако си с 4.50 през НАКЪДЕ/Интересни места/въведете

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          От вчера съм с Нуви 205 и БГ-карта 4,50. Реших да го тествам в района на Белица, Благоевград-ско. Отклоних се от розовата линия и когато се съединих с нея и покарах доста, се оказа че карам в обратната посока. Няма ли начин при "съдиняване" с маршрута със стрелка или с глас да ми каже, че карам в грешна посока. Отделно, че като път към Разлог ми дава да мина първо през Семково, което си е доста обикаляне, вместо по "царския" път от където минават всички.

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            На едно място между Баня и Белица пътя в картата е прекъснат. Виж прикачената картинка.
                            Прикачени файлове
                            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                            Walter Rohrl
                            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Първоначално публикуван от Johnny81 Преглед на мнение
                              БЛ 409 младост това е начина ако си с 4.50 през НАКЪДЕ/Интересни места/въведете
                              Благодаря, не би ми минало през акъла да го пробвам така.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                                На едно място между Баня и Белица пътя в картата е прекъснат. Виж прикачената картинка.
                                Съжалявам за което Оправено е за новата версия която се очаква към края на този месец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X