Да. Там има някаква неточност, но понеже никой не ми е изпратил точен трак в който да ми каже кое е вярно и кое грешно не съм го оправил. Иначе ти си 2рият който ми казва за тази грешка.
Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България
пътувах до Варна..направи ми силно впечатление гласовата навигация на картата....подлуди ме ама мноо яко ! През секунди време.."Преизчисляване" и го повтаря до безумие...таман захапе нещо и то грешно...примерно при първа възможност обратен завой, викам си объркал съм аз нещо тая така не може да бъде...аре рестарт и отново...и отново проблема в миг се явява...ядосах се и пуснах Гармин мапа 9ката /активирах я с отметката/ и...проблема свърши...пое си маршрута и не преизчисляваше като бясно. Отново изключих мапа на Гармин и отново се почна с надпревара в "Преизчисляване" и съответно куп грешки във воденето по картата. А самата карта си е добре /тук таме си има отклонения, но са поносими/ама другото в нея по което се сбърква гласа хич не ми е ясно кое е...дразни страхотно!
ако може Сабин с нещо да ми помогне...
S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:
Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България
Невша и Белоградец мисля...малко 1000м преди разклона за тях идвайки от Варна ! Виждаше се в далечината табелата когато започна и докрая на пътя не миряса...
S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:
Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България
Геотреид го разпространяват преди Гармин да го пуснат във ъпдейтите. Гармин са тромави... Вече го има във упдейтите за повечето модели. Друг е въпроса колко е бъгав - за зумото гаси ГПС-а понякога.
Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България
Купих си картата на България (OFRM4.00), заедно с Nuvi 660 и от няколко дни се возя из София с нейна помощ и забелязах следното:
1. Nuvi-то без да му мигне окото (т.е. дисплея) се опитва да ме прекара през ул. Граф Игнатиев в участъка бул. Васил Левски - Алабин.
2. Пак без да трепне ми казва да карам по Ген. Паренсов в участъка 6-ти Септември - Цар Иван Шишман (това е на гърба на МВР-то и е затворено за обикновени люде).
3. Движейки се по бул. Княз Ал. Дондуков в посока Паметника Левски, смело ме води с ляв завой на Дондуков и бул. В. Левски а там това е забранено.
4. Забелязх неточност в положението на 6-то ОУ (ул. 6-ти Септември 16), на картата то е посочено от другата страна на кръстовищвто с Граф Игнатиев (приблизително на номер 1.
Виждам, че е хвърлен много труд по тази карта и съм готов да помогна с каквото мога. За съжаление, Nuvi-то засега не поддържа тракове (аз съм градско момче и не е голяма загуба, ама за тези пари от Garmin, можеха да се понапънат малко), но пък бих могъл да подавам POIs и така картата да стане още по-богата на информация.
Коментар