Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

    Да попитам пак някои знае ли дали запис на трак когато е вклучено извън пътя дали се изклучва тази функция Lock On Road

    Коментар


    • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

      [QUOTE=atanas_kosev;831690]Да попитам пак някои знае ли дали запис на трак когато е вклучено извън пътя дали се изклучва тази функция Lock On Road

      и още едно въпросче да попитам за тез регистри за патуванее когато е пуснато си 4ертае чис трак и маи не виждам смисал от това да се пуска трака с трак и с регистар като си ги кача и двете в MapSource си показва едно и също та така ли е или греша

      Коментар


      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

        Колеги, нека някой ме ориентира. Изпълних указанията за запис на тракове с nuvi 255. Всичко е точно появи се фотоапаратче като иконка, което като бъде натиснато прави снимка на екрана в bmp формат. Мисълта ми е това ли е записът на тракове и какъв му е смисълът, за какво могат да се ползват тия шотове на екрана?

        Коментар


        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

          [QUOTE=atanas_kosev;831948]
          Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
          Да попитам пак някои знае ли дали запис на трак когато е вклучено извън пътя дали се изклучва тази функция Lock On Road

          и още едно въпросче да попитам за тез регистри за патуванее когато е пуснато си 4ертае чис трак и маи не виждам смисал от това да се пуска трака с трак и с регистар като си ги кача и двете в MapSource си показва едно и също та така ли е или греша
          Ако няма път на картата "lock on road", естествено, не работи. В момента, в който се приближиш до път, веднага те привързва към него. "Суровия" трак, който се получава при активиране на тази функция, е по-добър от нормалния. Беше обсъждано в тази тема преди. Има смисъл да го активираш, казано направо.
          Последно редактирано от Pacific; 07-09-09, 19:44.
          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

          Коментар


          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

            Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
            Колеги, нека някой ме ориентира. Изпълних указанията за запис на тракове с nuvi 255. Всичко е точно появи се фотоапаратче като иконка, което като бъде натиснато прави снимка на екрана в bmp формат. Мисълта ми е това ли е записът на тракове и какъв му е смисълът, за какво могат да се ползват тия шотове на екрана?
            Не, не е това записът на трак.

            Коментар


            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

              Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
              Не, не е това записът на трак.
              А кое, на мен не ми дава никакви други възможности.

              Коментар


              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                А кое, на мен не ми дава никакви други възможности.

                даваш каде сам излиза ти това на втората картинка
                след това
                1 близка пресечка
                2 наи близък адрес
                3 наи близък адрес
                4 близка пресечка
                трябва да ти излезне менюто на първата картинка
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                  Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                  Колеги, нека някой ме ориентира. Изпълних указанията за запис на тракове с nuvi 255. Всичко е точно появи се фотоапаратче като иконка, което като бъде натиснато прави снимка на екрана в bmp формат. Мисълта ми е това ли е записът на тракове и какъв му е смисълът, за какво могат да се ползват тия шотове на екрана?
                  Изпълнявайки тази последователност:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=184
                  освен фотоапарата трябва да ти се появи менюто от дясната картинка в този пост:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=192
                  Това е менюто за запис на "лог". Твоят уред и без него си записва трака , но залепен към пътя.

                  П.П. Изпревариха ме. Съжелявам за дублажа.
                  Последно редактирано от milstan; 01-09-09, 13:40.

                  Коментар


                  • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Изпълнявайки тази последователност:
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=184
                    освен фотоапарата трябва да ти се появи менюто от дясната картинка в този пост:
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=192
                    Това е менюто за запис на "лог". Твоят уред и без него си записва трака , но залепен към пътя.

                    П.П. Изпревариха ме. Съжелявам за дублажа.
                    Точно така изпълнявам всичко, но след като направя 1-2-3-4, уредът не реагира и не прави нищо, а си стои на "Къде съм?" и само върти часовника.

                    Коментар


                    • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                      Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                      Точно така изпълнявам всичко, но след като направя 1-2-3-4, уредът не реагира и не прави нищо, а си стои на "Къде съм?" и само върти часовника.


                      изчакаи го 5-6 секунди да спре да се вурти и пробваи хубаво да уцелваш ако не се полу4и от пурвия пут излез от каде съм и пак флез и всичко от на4ало дакато стане това е

                      Коментар


                      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                        Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                        изчакаи го 5-6 секунди да спре да се вурти и пробваи хубаво да уцелваш ако не се полу4и от пурвия пут излез от каде съм и пак флез и всичко от на4ало дакато стане това е
                        За изненада - получи се, но при мен се оказа, че трябва да натиснеш така:

                        1. Най-близък адрес
                        2. Местоположение
                        3. Местоположение
                        4. Най-близък адрес

                        Проблемът е обаче, че е активен бутонът Start recording, а бутонът Start playback никога не е активен.

                        Та като съм записъл траковете - на карта си излиза брояч, докато карам, в коя папка да ги търся, какво мога да правя с тях, и как мога да ги трия, защото доста си поиграх докато го пробвам и позаписах десетина безсмислени тракове.

                        Коментар


                        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                          Ето тук са лог-овете.
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=193

                          Коментар


                          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                            Първоначално публикуван от krasi1606 Преглед на мнение
                            Ето тук са лог-овете.
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=193
                            А в същото време в папка logs има папки със същата дата с файлове traffic и nav, които пак са bin. Тях мога ли да ги трия? И къде да сложа gps.bin файла - в папката със същия номер, като тая от debug или направо в logs?
                            Последно редактирано от lapostolov68; 01-09-09, 19:32.

                            Коментар


                            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                              Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                              За изненада - получи се, но при мен се оказа, че трябва да натиснеш така:

                              1. Най-близък адрес
                              2. Местоположение
                              3. Местоположение
                              4. Най-близък адрес
                              И при мен на 265W е така.
                              Записаните тракове си изтегляш с MapSource като включиш устройството в компа и с бутона Receive from Device, маркираш tracks и запазваш файла.

                              Коментар


                              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                                Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                                А в същото време в папка logs има папки със същата дата с файлове traffic и nav, които пак са bin. Тях мога ли да ги трия? И къде да сложа gps.bin файла - в папката със същия номер, като тая от debug или направо l logs?

                                в папката сЪС същия номер
                                Последно редактирано от Pacific; 07-09-09, 19:44.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X