Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    И как се сваля този файл ???
    В данный момент регистрация закрыта
    Вы можете зарегистрироваться с 6:00 до 18:00 MSK (сейчас 3:59 MSK)
    Приносим извинения за это временное неудобство

    Коментар


    • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

      Две страници назад ги има същите линкове. Освен това на моделите , които записват трак по принцип, не е нужно да се сменя фирмуера за да правят траклог. Прави се с комбинация от натискания по екрана. Информация на предната страница.
      Последно редактирано от milstan; 04-08-09, 09:50.

      Коментар


      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
        с помоща на Milstan :

        На Nuvi710 работи! Ето как става:
        1. Първо трябва да сте позиционирани (да сте хванали сигнал). Иначе пак се появява менюто за запис на лог , но естествено не е активно.
        2. Влизате в режим на карта (Виж карта).
        3. Тапвате върху количката и се появява подменюто "Къде съм".
        4. Последните две точки могат да се обединят с "Гаечен ключ > Къде съм"
        5. В това подменю имате три надписа:
        а)Моето положение
        б)Най-близък адрес
        в)Най-близка пресечка
        И отдоли под тях имената на съответните улици.
        6. Натискате върху надписите (леко под тях) в сътветния ред:
        - Най-близка пресечка
        - Най-близък адрес
        - Най-близък адрес
        - Най-близка пресечка
        7. Появява се менюто за запис на лог.
        Така ли се прави и на Nuvi 765T ? Може въпроса да звучи тъпо, ама не им разбирам на тея настройки....

        Коментар


        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

          Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
          Така ли се прави и на Nuvi 765T ? Може въпроса да звучи тъпо, ама не им разбирам на тея настройки....
          така се прави на всички модели, които имат меню " къде съм?" не е толкова сложно
          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

          Коментар


          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
            така се прави на всички модели, които имат меню " къде съм?" не е толкова сложно
            Да, бе не е....толкова ли е сложно да си има бутонче "запис на трак"....кой ли ги измисля тея софтуери. Представяш ли си на пералнята да трябва да натискаш комбинация от копчета, за да си изпереш гащите Това в кръга на шегата, 765Т си записва непрекъснато тракове, пази си ги към месец и после си ги трие, обаче дали са реални или "залепени" към пътя кой знае. А и не може да навигира, ако не си на републиканската мрежа, т.е. ако си на плажа напр. и натиснеш "иди у дома"....първо трябва да намериш сам асфалта..... (не намерих надпис "No Indians" на Nuvi-то като го купих....

            Коментар


            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

              Днес реших да проверя за ъпдейти на 205,има нов - 5.30.Ама след като ъпдейтнах изчезна записа на тракове.Нито с fw_nuvi2x5_id0851_en_v500+tracklog_sd
              иска да се върне,даже най-близък адрес стои празен.Показва само най-близко кръстовище.Надявам се и други да са го забелязали и да вземат мерки в скоро време
              P.S. С това стана
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=180
              Последно редактирано от krasi1606; 17-08-09, 19:36. Причина: Успешен ъпдейт

              Коментар


              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                ха сега аз съм с 5,10 и пак ми изчезна записа на трак по точно записвам трака но и така не се вийда никаде

                Коментар


                • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                  А имаш ли SD карта в Нуви-то?Пробвай и може и да може

                  Коментар


                  • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                    И аз от няколко дни се чудя какво му става на уредчето (Nuvi205) , че не мога да я изкарам тази опция , а то ще се окаже от ъпдейта! Гарминска му работа.

                    Коментар


                    • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                      значи не знам какво става но с 5.00 всичко си вурвехе сега качих 5.30 и не записва и това си е и записания фаил в коя папка трябва да е ?
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                        Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                        значи не знам какво става но с 5.00 всичко си вурвехе сега качих 5.30 и не записва и това си е и записания фаил в коя папка трябва да е ?
                        ако някои знае да кава какув му е проблема и всеки пат след всеки убдеит ще се развалят ли
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                          Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                          значи не знам какво става но с 5.00 всичко си вурвехе сега качих 5.30 и не записва и това си е и записания фаил в коя папка трябва да е ?
                          След ъпдейт 5.10,а предполагам и 5.30, Gps.Bin-фийла се намира в папка "Debug",а не както беше при 5.00 в папка "Logs". Copy Gps.Bin-файла от папка "Debug" и paste в папка "Logs" ще активира опцията "Start Playback".
                          --------------------------------------

                          Коментар


                          • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                            Първоначално публикуван от boyaniliev Преглед на мнение
                            След ъпдейт 5.10,а предполагам и 5.30, Gps.Bin-фийла се намира в папка "Debug",а не както беше при 5.00 в папка "Logs". Copy Gps.Bin-файла от папка "Debug" и paste в папка "Logs" ще активира опцията "Start Playback".

                            браво велик си

                            Коментар


                            • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                              При мен проблемът беше , че изобщо не можах да вляза в менюто за запис на лог с комбинацията "пресечка > адрес > адрес > пресечка. След кратко разцъкване се установи , че първо трябва да активирам функцията "снимка екран" и горната комбинация заработи. След дезактивиране на "снимка екран" комбинацията пак си работи и за сега всичко е нормално.

                              Коментар


                              • До: nuvi 2xx/7xx-запис на тракове

                                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                                При мен проблемът беше , че изобщо не можах да вляза в менюто за запис на лог с комбинацията "пресечка > адрес > адрес > пресечка. След кратко разцъкване се установи , че първо трябва да активирам функцията "снимка екран" и горната комбинация заработи. След дезактивиране на "снимка екран" комбинацията пак си работи и за сега всичко е нормално.
                                абе има нещо гнило в Дания

                                вчера си играх с нуви 250.

                                е като рече, че метода "пресечка-адрес-адрес-пресечка" не ще да работи

                                е не ще, не ще и не ще....

                                и след вкл/изкл на функцията за оставяне на следа..

                                тръгна си, без забележки..

                                има нещо, все пак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X