Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile PC

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin Mobile PC

    Понеже не знам как се редактира пост , ще пусна нов отговор .Бях инсталирал gmpc 5.00.70, и mapsourca не го виждаше, махнах го и инсталирах версия 5.00.10 и сега mapsourca го вижда, обаче имам друг проблем,когато изпращам карта със sourca към гармина той не вижда картата ( без значение от размера , дори да е 15 20 mb), във tools->manage my data->map sets изписва че я има , но когато избера browse map ми излиза черен екран и долу вдясно пише no maps.Има ли разлика между img файловете които са за уреди и тези които са за pc версия, да не би проблема да е от там ?Файла съм го преименувал във всички възможни имена, но ефект няма.

    Коментар


    • От: Garmin Mobile PC

      Успях да подкарам Garmin City Navigator Europe 2009 NT,като сложих файл gmapprom.unl със MAPID:378.Обаче 2013 не успях да я подкарам (със gmaptool виждам че mapid е 2628 ,правя нов код , запаметявам го като gmapprom.unl, но картата не се вижда).

      Коментар


      • От: Garmin Mobile PC

        Първоначално публикуван от jhon Преглед на мнение
        Успях да подкарам Garmin City Navigator Europe 2009 NT,като сложих файл gmapprom.unl със MAPID:378.Обаче 2013 не успях да я подкарам (със gmaptool виждам че mapid е 2628 ,правя нов код , запаметявам го като gmapprom.unl, но картата не се вижда).
        Тези карти /с фид по-голям от 2200/ се отключват по друг начин за апраратите. Не знам дали е така за Mobile PC. Опитай и да видим.... Иначе някой от колегите, които са наясно с програмата ще трябва да помагат.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • От: Garmin Mobile PC

          Първоначално публикуван от jhon Преглед на мнение
          Успях да подкарам Garmin City Navigator Europe 2009 NT,като сложих файл gmapprom.unl със MAPID:378.Обаче 2013 не успях да я подкарам (със gmaptool виждам че mapid е 2628 ,правя нов код , запаметявам го като gmapprom.unl, но картата не се вижда).
          С какъв размер е файлът? Ако е над 2 гигабайта няма да се вижда.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Garmin Mobile PC

            Нямам уред (демек отделен гпс навигатор), искам да ползвам външен гпс модул със лаптоп и със gmpc.Tези карти ги намирам по торентите ,обаче в коментарите забелязвам , че ги изпозлват в/у нувита (и всякакви такива джиджавки ), но не намирам коментари дали се отварят във gmpc Затова се чудя ,дали има разлика между файловете за уредчетата и тези за PC ,или файолвете са еднакви и трябва само някакъв файл .unl .

            Коментар


            • От: Garmin Mobile PC

              Оправих се, изтеглих карти от друго място и този път тръгнаха ( не знам как ), без кодове и допълнителни файлове Благодаря на отзовалите се

              Коментар


              • От: Garmin Mobile PC

                Здравейте, имам малък проблем със рутирането на гармина, когато задам да ми изчисли път от начална точка до крайна, не ме прекарва през магистрали и главни пътища а през някакви супер кратки пътеки....махнал съм отметките в настройките които забраняват магистрали , обратни завои и др.Засега проблема го решавам като ръчно си правя маршрут с междинни точки което е доста досадно .

                Коментар


                • От: Garmin Mobile PC

                  Забрани в настройките минаването по черни пътища и задай в маршрут "Най-бързо". Би трябвало да стане.

                  Коментар


                  • От: Garmin Mobile PC

                    Имам въпрос за garmin mobile XT. Защо таз гад не следи курсора на навигацията а трябва ръчно да местя дисплея на тел. Ако някои има идея да я сподели или може проблема да е в картата която съм качил.
                    Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                    Коментар


                    • От: Garmin Mobile PC

                      Как ти се показва картата като караш ?
                      В 3д режим или на север.
                      Това се получава и като си в 3д режим и кликнеш на колата и ти даде картата отгоре .. тя се движи, ама картата не.

                      Коментар


                      • От: Garmin Mobile PC

                        А май е токова нещо. Ще го проверя.
                        Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                        Коментар


                        • От: Garmin Mobile PC

                          Линковете с пач-а за търсене на кирилица за версия .70 отдавна вече не съществуват по upload server-ите т.е. линковете са неактивни вече. Дали някой си я е запазил, че е я търся от много време

                          Коментар


                          • От: Garmin Mobile PC

                            Заповядай:
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Garmin Mobile PC

                              Стара тема,но направо ми идва да шибна гпс-а в земята. Холукс 1000б,от 30 пъти рестарт на блутута 1 се закача с гармина. Тои е модела 70 (последния). С Win7 64 съм и по някаква причина не мога да инсталирам GpsGate (error reading setup initialization file). Холукса е проверен,блутут дравърите сменях...вече не знам.
                              Помагаите
                              Калин Владов,09РСПБЗН

                              Коментар


                              • От: Garmin Mobile PC

                                Снощи 5 от 5 свързвания,тая сутрин неще...
                                Като се свърже работи перфектно,гармина е отключен с кеигена...
                                Някои идеи?
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X