Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile PC

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Mobile PC

    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
    Препоръчвам ти да си го инсталираш на SD карта и да настроиш уиндоуса да си паркира харда защото ще му разкажеш играта ако го ползваш в движение .
    Благодаря за съвета, v0id, възползвах се от него. Преместих Garmin Mobile PC на СД карта и дадох настройка на пауърсейвъра да гаси диска след минута. Междувременно прочетох един твой по-стар пост за онези китайските зарядни у-ва за кола. Писах в темата, хвърли едно око, ако не е проблем.
    Последно редактирано от deimoss; 26-08-09, 11:25.

    Коментар


    • До: Garmin Mobile PC

      Разбрах вече какво е да паркирам диска
      Discovery I, 300 TDI

      Коментар


      • До: Garmin Mobile PC

        Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
        Разбрах вече какво е да паркирам диска
        Не бе, сигурно не е това. Аз това направих, все е нещо-диска почти не стърже, диода му не примигва. Относно "паркирането" нищо не намерих из нета и доколкото съм наясно такова животно нема, поне при включен компютър.

        Коментар


        • До: Garmin Mobile PC

          А сега като си на sd виждаш ли цели offroad когато си на режим Day или пак трябва да превключваш на Night за да не са накъсани?
          Discovery I, 300 TDI

          Коментар


          • До: Garmin Mobile PC

            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
            Препоръчвам ти да си го инсталираш на SD карта и да настроиш уиндоуса да си паркира харда защото ще му разкажеш играта ако го ползваш в движение .
            Как се инсталира на SD карта. При инсталацията няма възможност за избор, и направо си го инсталира в С.
            Пробвах да стартирам инсталациония фаил от SD картата - пак инсталира в С.

            Коментар


            • До: Garmin Mobile PC

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Как се инсталира на SD карта. При инсталацията няма възможност за избор, и направо си го инсталира в С.
              Пробвах да стартирам инсталациония фаил от SD картата - пак инсталира в С.
              При инсталацията има възможност но сигурно не си забелязал, освен това може след самата инсталация да копираш папката в SD картата и да стартираш програмата от там .
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • До: Garmin Mobile PC

                Щом казваш че си го правил, ще го мъча.
                Имам само неприятното чувство че ме караш да клатя спрея докато спре топчето.
                Като преместя папката от C в D какво става с регистрите.
                Картата може ли да е FAT32

                Коментар


                • До: Garmin Mobile PC

                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Щом казваш че си го правил, ще го мъча.
                  Имам само неприятното чувство че ме караш да клатя спрея докато спре топчето.
                  Като преместя папката от C в D какво става с регистрите.
                  Картата може ли да е FAT32
                  Няма проблем бе човек, мести и стартирай, на регистрите им е през пъпа от де ще стартираш гармина
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • До: Garmin Mobile PC

                    Именно това направих и аз - копи от диска и пейст на SD-то. Върви си без проблем. Относно файловия формат - също едва ли е от значение. Офроуд пътеките са цели само в нощен режим.

                    Коментар


                    • До: Garmin Mobile PC

                      Значи засега няма решение на този проблем за нощния режим
                      Discovery I, 300 TDI

                      Коментар


                      • До: Garmin Mobile PC

                        Здравейте колеги! За пръв път пиша във форума и не съм много на ти с нещата по темата засега, но ме интересува дали мога да "вържа" Garmina Mobile PC на лаптопа с моя доста старичък вече GPS72 - на Гармин. Опитах с един 60Csx и нещата се получиха както през USB така и през com-порта, но 72-цата нещо се закучи през същия компорт - може би е до посоченият интерфейс на GPS-а? Дано някой има опит в това - Благодаря предварително!

                        Коментар


                        • До: Garmin Mobile PC

                          Ух имам един странен проблем.
                          сглобил сам си 3 карти в един gmapsupp.img CNENT 2010, Турция 2009, и ОФРМ БГ картата, показва ми че ги засича картите и трите броусвам си ги и трите показва ми ги подробно , НО когато реша да търся по адрес и тръгна да избера турция след това като цъкна на Spell City ми забива програмката и се изгасва? Някви идей за този проблем?

                          Коментар


                          • До: Garmin Mobile PC

                            Явно аз съм единственият сблъсквал се с този проблем! Предполагам, че проблема е заради трудноста с търсенето по адрес с турската карта. Дали има някаква друга версия на турската карта 2009 при която тези проблеми с търсенето ги няма?

                            Коментар


                            • До: Garmin Mobile PC

                              И при мен е така , но не съм открил къде е проблема. Дори и със старата 2008.07 е така. Дори е сама в отделен файл.

                              P.P. Ако е сама и няма други карти в GMPC всичко работи. Обаче ако поставя още една карта дори и в отделен файл веднага се скапва.
                              Последно редактирано от milstan; 06-09-09, 19:18.

                              Коментар


                              • До: Garmin Mobile PC

                                Първоначално публикуван от talera Преглед на мнение
                                Здравейте колеги! За пръв път пиша във форума и не съм много на ти с нещата по темата засега, но ме интересува дали мога да "вържа" Garmina Mobile PC на лаптопа с моя доста старичък вече GPS72 - на Гармин. Опитах с един 60Csx и нещата се получиха както през USB така и през com-порта, но 72-цата нещо се закучи през същия компорт - може би е до посоченият интерфейс на GPS-а? Дано някой има опит в това - Благодаря предварително!
                                Колега....ако въоще прочетеш отговора... моят съвет е намери си програмката GPSGATE (има писано за нея из форума и ако се поразровиш може и линк да има), аз лично чрез нея съм връзвал 60CSx и Vista H (която е горе долу същото поколение като споменатия GPS72). Дано стане

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X