Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile PC

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Mobile PC

    Първоначално публикуван от asklep Преглед на мнение
    Искам да попитам как инсталирате две карти на гармин РС ,аз не можах да разбера обединих карта на България и Турция и се виждат в маап сорса но като ги поставя като два имидж файла не ги вижда програмата единия именувам gmapsupp.img а другия gmapsup1.img
    Втората трябва да е gmapsup2.img, a не gmapsup1.img
    GPSът работи винаги с ел. захранване! Навигаторът с каквото има (бира, лимонада, мезе)!
    GPSът не може да бута, когато затънеш! Навигаторът може!
    Все още не е дошъл денят, когато навигаторът ще е пътник, а GPSът навигатор!

    Коментар


    • До: Garmin Mobile PC

      някой знае ли как да махна изо-линиите от екрана?

      Коментар


      • До: Garmin Mobile PC

        Първоначално публикуван от kkrraassyy Преглед на мнение
        някой знае ли как да махна изо-линиите от екрана?
        Като използваш катра, която няма изолинии
        Светът на Владо

        Коментар


        • До: Garmin Mobile PC

          Изгубиха ми се бутоните за прогнозата на времето, трафика и т.н. Останаха само статуса на летищата и статус. Иска ми ключ за активация за безплатна услуга.
          Скоро може да пътувам из европа и поне статуса за времето ще ми е необходим

          Коментар


          • До: Garmin Mobile PC

            Здравейте. Порових се доста, но не намерих отговор на интересуващия ме въпрос. А той е следният : възможно ли е приемането на телевизия през външен блутуут приемник Holux M 1000 / в момента го използвам като GPS приемник - имам инсталирана последната версия на Garmin Mobile PC /. Мой приятел ме убеждава, че преди да си продаде лаптопа, е ползвал тази екстра дори по време на движение.

            Коментар


            • До: Garmin Mobile PC

              Първоначално публикуван от mylord56 Преглед на мнение
              Здравейте. Порових се доста, но не намерих отговор на интересуващия ме въпрос. А той е следният : възможно ли е приемането на телевизия през външен блутуут приемник Holux M 1000 / в момента го използвам като GPS приемник - имам инсталирана последната версия на Garmin Mobile PC /. Мой приятел ме убеждава, че преди да си продаде лаптопа, е ползвал тази екстра дори по време на движение.

              Твоят приятел те е пуснал по пързалката. Това са пълни безсмислици.

              Коментар


              • До: Garmin Mobile PC

                Здравейте някои може ли да ми каже нуви 205 става ли за приемане на сигнал ?? вместо външен приемник ?

                И ако не може от каде мога да си купя по евтин такъв GPS приемник?

                Коментар


                • До: Garmin Mobile PC

                  Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                  Здравейте някои може ли да ми каже нуви 205 става ли за приемане на сигнал ?? вместо външен приемник ?

                  И ако не може от каде мога да си купя по евтин такъв GPS приемник?
                  Не става. Продават се приемници в магазините за техника и мобилни телефони.
                  Светът на Владо

                  Коментар


                  • До: Garmin Mobile PC

                    Първоначално публикуван от mylord56 Преглед на мнение
                    Здравейте. Порових се доста, но не намерих отговор на интересуващия ме въпрос. А той е следният : възможно ли е приемането на телевизия през външен блутуут приемник Holux M 1000 / в момента го използвам като GPS приемник - имам инсталирана последната версия на Garmin Mobile PC /. Мой приятел ме убеждава, че преди да си продаде лаптопа, е ползвал тази екстра дори по време на движение.
                    Възможно е,но трябва да имаш чиния на булсат и приемник,също така и тв тунер на лаптопа.С една дума няма никаква такава възможност,който и каквото да те е убеждавал
                    Последно редактирано от asentop; 26-11-09, 21:54.
                    ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                    Коментар


                    • До: Garmin Mobile PC

                      Някой инсталирал ли го е на уиндоус7 ???? Ако да нека сподели...
                      Аз се мъчих и не успях...На XP и Vista ме е водил безпогрешно навсякъде по света по суша и море.

                      Коментар


                      • До: Garmin Mobile PC

                        Тая програма може ли да работи без ГПС ресивър. Уж инсталирах карта но само черен фон виждам. Давам му да иде на някои ПОИ тука но никаква карта пак не се вижда. Да не би да е за това че няма такъв ресивър.
                        Garmin nüvi® 205 (Денка)
                        Nissan X-trail

                        Коментар


                        • До: Garmin Mobile PC

                          Първоначално публикуван от ksimeonov Преглед на мнение
                          Някой инсталирал ли го е на уиндоус7 ???? Ако да нека сподели...
                          Аз се мъчих и не успях...На XP и Vista ме е водил безпогрешно навсякъде по света по суша и море.
                          Да. няма никакви проблеми.

                          Коментар


                          • До: Garmin Mobile PC

                            Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                            Тая програма може ли да работи без ГПС ресивър. Уж инсталирах карта но само черен фон виждам. Давам му да иде на някои ПОИ тука но никаква карта пак не се вижда. Да не би да е за това че няма такъв ресивър.
                            По принцип може да разглеждаш картата и без приемник,но няма да те навигира.За черния екран - сигурен ли си че имаш карта,а отключена ли е? Случвало ми се е докато не не се свърже със сателити да не изчертава картата,пробвай да увеличиш мащаба (да приближиш картата).
                            ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                            Коментар


                            • До: Garmin Mobile PC

                              Сигурно от това ще е защото няма устойство инсталирано. Исках просто да я пробвам програмата.
                              Garmin nüvi® 205 (Денка)
                              Nissan X-trail

                              Коментар


                              • До: Garmin Mobile PC

                                някой има ли пача за 5.00.60.0 с търсене на кирилица.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X