Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Всички категории са включени във всички файлове за Garmin.
    Добавяне, редактиране и сваляне - Спийдкамери за iGO, Primo, Navitel, Garmin, Sygic, TomTom

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Тук много често спират полицейски патрули и правят проверки.
      Пазарджик: N42.11197 E024.19279
      Има и още места но като ги отбележа ще кача и тях.

      Днес минах през с.Варвара Пазарджишко за Велинград и забелязах,че няма предупреждение за ЖП прелеза на теснолинейката.
      Това за poi точки ли е или за пропуск на картата?
      Ето и координатите:
      N42.05522 E024.06230

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Добавих точките, при следващата версия ще ги има.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от pepopepo Преглед на мнение
          Тук много често спират полицейски патрули и правят проверки.
          Пазарджик: N42.11197 E024.19279
          В гората над Паталеница се оказват. Може ли да ги коригирате.
          SpeedCams за iGo, Garmin, sources: http://speedcams.biz.ht

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Аз прелеза си го браузнах в стийтвюто и му свалих координатите. Виж за патрулите е по-трудно, но мисля, че в Пазарджик повечето места ги имам в базата.

            Последно редактирано от Vami; 30-10-14, 11:52.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от hvdragon Преглед на мнение
              В гората над Паталеница се оказват. Може ли да ги коригирате.
              За съжаление съм ги изтрил след като ги написах тук. Може да е станала грешка с координатите.Става въпрос за това място:
              Координати: от Стрийт Виев: 42°11'19.25"С 24°19'28.05"И
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:спирка.jpg
Прегледи:1
Размер:114.6 КБ
ID:5620563
              Координатите не трябва да се взимат от картите защото съм се убедил лично,че на места м/у GPSa i картите от гугъл има разлики до порядъка на 300м.
              В Пазарджик има на доста места на които спират рядко и не са отбелязани има и нови места на които спират по често.
              Когато ги засека с GPS тогава ще пиша.Проблема е че започнаха променят местата много често и трябва да се засекат местата на които се задържат най-много.Има стари точки на които не са спирали от няколко месеца.
              Мисълта ми е да се обнови цялата база за Пазарджик с актуални точки.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Точно поради тази причина направих сайта http://poigps.lt/bg/. Там всеки може да трие, редактира и добавя точки. Естествено за да влязат в базата трябва да огледам и потвърдя промените.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  ЗДРАВЕЙТЕ!Имам един въпрос към hvdragon : След като вляза в твоят сайт http://speedcams.biz.ht ниско долу в ляво има решетка с три категории:"НАЧАЛО" "СВАЛИ" и "РЕСУРСИ"....След като вляза в категория "СВАЛИ" и укажа иконка "GARMIN" ми изписва да запиша даденият тип файл на РС-то...този файл е тип .gpi
                  Въпросът ми е следният:След като го сваля и запиша на РС-то-мога ли да го копирам и след това да го пейсна в директорията на Гармин в папка POI???И ако е така откъде мога да разбера от коя дата е даденият файл???В смисъл дали са последните актуализации на камери и засади???
                  Извинявам се за глупавият въпрос може би,но не съм на "Ти" с тия неща,а и нямам много време да чета и да ги уча....Иначе на РС-то си имам инсталиран POI Loader,изчетох и си свалих инструкциите които си дал в сайта,но нещо не ми се получава....
                  Затова ако може да стане така както те попитах ще ми е много по-лесно....
                  Иначе БРАВО за труда ти и това което правиш... и БЛАГОДАРЯ Ти предварително!

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    И тъй като нямах търпение пробвах и тествах програмката по може би по-лесния начин (е,поне за мен),но искам да попитам отново нещо: Защо когато ме предупреждава за мобилна камера казва: "Полиция 50" ???? Тъй като досега ползвах програма от сайта "parallax",там си изговаря докрай :"Полиция 50 км/ч".
                    БЛАГОДАРЯ отново предварително....

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Какво да ти казва зависи от аудио файла при компилацията. Отиди на http://speedcams.biz.ht/, Ресурси, Инструкции, прочети и ще разбереш.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Колега Vami, ще има ли декемврийско издание за нас със навигаций Гармин?

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          От вчера две камери на изходите на гр. Карлово:
                          42.64295 24.78848 - посока София
                          42.63205 24.81405 - посока Пловдив

                          Според мен камерите са трафик-камери и ще следят за произшествия и неправилно изпреварване.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Две нови камери на входа на Свищов от Плевен. Мястото го има във всички бази, но е отбелязано като полицейски пост.
                            Едната има малко странен дизайн. Някой знае ли какъв тип камера е това?
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141211_122635.jpg
Прегледи:1
Размер:59.8 КБ
ID:5628682
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Ако говориш за кръгчето което е като барабанче това е насочена антена през която минава целия трансвер на данните

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Може. За първи път виждам такава антена. Насочена е извън града - звучи ми страно, но....
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X