Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Колега Vami, добре би било да се ъпдейтват данните за Гармин, защото собствениците на тези навигации са доста. Иначе поздравления за добрата работа!

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Пак съм аз. Сега видях, че за IGO данните са вече по категории. Страхотно е станало! Така вече човек ще има избор според пътуването си да използва съответните GPI файлове. Още веднъж поздравления и дано скоро има и за Garmin!

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от Vami Преглед на мнение
        corax, тия камери отдавна ги има в моята база на http://www.poigps.lt/bg
        Лошото е, че нямам време да ги ъпдейтвам за Garmin. Ако не ви затруднява добавяйте липсващи камери в сайта ми и ще обновявам често и за Garmin.

        И за да не изгори някой... Нова стационарна камера за скорост около Нова Загора на магистрала Тракия в посока София. Намира се точно на новия Лукойл. Нека който минава от там да доуточни координатите, че я видях в последния момент.

        26.07048,42.46480,1,140,1,240
        Ползвам само Garmin а базата при вас рядко е актуална по наблюдения от половин месец . Помагам навсякъде където има нужда. Поздрави.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Това, че за Garmin не обновявам често, както го правя при iGO и Primo е, защото интереса към базата за Garmin е малък.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от Vami Преглед на мнение
            Това, че за Garmin не обновявам често, както го правя при iGO и Primo е, защото интереса към базата за Garmin е малък.
            Ние, твоите фенове, решително протестираме срещу горното!
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Не е малък интереса към базата за Garmin, а малко хора знаят за сайта.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                Ние, твоите фенове, решително протестираме срещу горното!
                Още един протест и от мен
                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                LZ1YBB

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Няма ли скоро да има обновен вариант за Гармин?

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Ще има, днес или утре.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Готово - в архива за Нуви съм добавил варианти с икони 24х24 и 48х48, но не съм включил латиница (кой ли я ползва). Надявам се да ви харесат иконите. Ще гледам тия дни да добавя и някоя от другите категории.
                      Сваляне, добавяне и редактиране - http://poigps.lt/bg

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Много благодаря колега! Наистина ще е добре да се добавят и други категории, най-вече на опасните участъци по пътя. Поздрави за добрата работа!

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Благодаря, Vami

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Здравей отново колега Vami. Преди малко видях,че вече и други категорий. Чудесна работа! Малка грешка е станала - вместо иконите да са 48х48 за другите категории са 24х24, а за 24х24 липсват тези нови категории.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Не е станала грешка. В архива с икони 24х24 не съм включил допълнителните категории. Това ще го направя може би утре. В архиива Garmin_Nuvi_48x48.zip са включени всички точки от сайта и са с транспарентни икони 48х48 пиксела. Също така ще разделя всяка категория да е в отделен файл.
                              Последно редактирано от Vami; 12-10-14, 21:41.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Значи грешката е моя за което се извинявам! Смятам,че ще стане много добре с отделните категории!Още веднъж поздрави за добрата работа!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X