Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    И това не е .... Просто не харесва компа ....

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Камера АПИ до село Мартен N43.91078 E026.08731. Нямаше я във версия от 28.07

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Камера на АПИ след разклона от м. Тракия за К. Андреево N42.20507 Е024.80930

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Благодаря corax, добавени са.

          Моля публикувайте и ограниченията на скоростта в зоната на камерите.
          SpeedCams за iGo, Garmin, sources: http://speedcams.biz.ht

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от corax Преглед на мнение
            Камера на АПИ след разклона от м. Тракия за К. Андреево N42.20507 Е024.80930
            Ограничението е 60 км.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              И от мен един глас за gpi с големи иконки. Когато си го компилирам аз, иконките излизат изрязани - изглеждат все едно оригиналните иконки са били нарязани на четири квадрата и се вижда само горния ляв квадрат.
              Имам и един въпрос: как мога да си направя съобщението за камери да излиза с голям шрифт и да пише ограничението за скоростта или да се показва в него иконката, а не както е сега alert:#. Подобни иконки в попъпите са направили гърците в техния speedcaps.

              Благодаря за честите обновления на базата!

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                nwm Резолюцията на навигацията позволява ли този размер икони. Мога да ти изпратя готова компилация, но предполагам, че си се справил и причината е това.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  По-старите модели nuvi поддържат размер на иконките 24х24. Форматът им трябва да е BMP с 8-битов цвят. По-новите модели nuvi поддържат размер 48х48 със същите параметри. Относно вграждането на иконките в самото съобщение, не мисля, че е възможно с POI Loader. Нужен е компилатор като този с който GARMIN правят Cyclops камерите. В съобщението за камерата може да се вгради само разрешената скорост, като се използва POI Loader. Може да прочетете Help-a на програмата, там е описано всичко.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Сигурно съм много досаден, но бавно излизат липсващи точки
                    Камера АПИ с. Иново N 44.02539 Е022.82881. Съмнявам се в съвпадение с камера за наблюдение но не можах да огледам и не съм сигурен.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от corax Преглед на мнение
                      ...
                      Камера АПИ с. Иново N 44.02539 Е022.82881. Съмнявам се в съвпадение с камера за наблюдение но не можах да огледам и не съм сигурен.
                      Имаме точка 1123 камера за наблюдение
                      44.02574 22.82837
                      на 50 метра от новите координати. Ще чакам за потвърждение за една и съща ли се отнасят.

                      SpeedCams за iGo, Garmin, sources: http://speedcams.biz.ht

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Камера АПИ до село Мартен N43.91078 E026.08731 е с ограничение 60 ( проверих я )
                        Камера АПИ с. Иново N 44.02539 Е022.82881 и взех координатите точно под нея и е сигурно, че е на АПИ. Камерата за наблюдение ще се провери допълнително.
                        Последно редактирано от ISG; 07-08-14, 10:56.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Камера АПИ Враца - Борован 60 км N43.26405 E23.60319
                          Камера АПИ 50 км. с. Въбел ( Търговище ) N43.25941 E26.52340

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Камера АПИ до Шел преди Разлог N 41.87628 E 023.41045 60 km.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              corax, тия камери отдавна ги има в моята база на http://www.poigps.lt/bg
                              Лошото е, че нямам време да ги ъпдейтвам за Garmin. Ако не ви затруднява добавяйте липсващи камери в сайта ми и ще обновявам често и за Garmin.

                              И за да не изгори някой... Нова стационарна камера за скорост около Нова Загора на магистрала Тракия в посока София. Намира се точно на новия Лукойл. Нека който минава от там да доуточни координатите, че я видях в последния момент.

                              26.07048,42.46480,1,140,1,240
                              Последно редактирано от Vami; 31-08-14, 18:29.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Колега Vami, гледам,че в твоята база данни има освен камери пешеходни пътеки, пожарни, опасни участъци и още други. Ако аз можех да се справя освен файловете за камерите бих направил и GPI файлове за останалите категории - например за опасните места. Така ще се уползотвори напълно базата данни. Струва си да се помисли.
                                Последно редактирано от ISG; 01-09-14, 06:55.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X