Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Това са трафик камери от новите. Записват и нощем. В последно време само такива монтират. Не е изключено след време да се ползват за камери за средна скорост, но малко ме съмнява.
    Пример: на Мурсалево монтираха преди няколко дни на разстояние близо до стационарната за скорост.
    Последно редактирано от Vami; 29-07-15, 08:56.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Точно, на доста места има стари такива камери за трафик .. посока нова загора по стария път от стара загора.
      На мурсалево са същите.
      На тунела по дефилето за сандански също.
      Чудно за какво толкова много наслагаха, но имат някакви прожектори като инфраредни и явно за снимане.
      Някакви статистики си правят , ще се чуе някой ден за какво са точно.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Сигурни ли сте,че тези камери от снимката на входа на Казанлък не са за скорост?
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от vlahkab Преглед на мнение
          Колеги,кога ще има нова актуализация на камерите?
          А,как да разбера откога е била последната актуализация???

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Тук http://speedcams.biz.ht/ гледаш дата.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Тaзи седмицa почти обиколих стрaнaтa ,тези кaмери никнaт кaто гъби и покрaй тях по-кротко ,не съм сигурен че сa сaмо трaфик,не се знaе с колко функции сa и зa кaкъв контрол ще се използвaт,техникaтa се рaзвивa зa минути.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Това са LPR ли,монтирам такива,немогат да се ползват за скорост,вижте асфалта дали е прорязан пред тях,ако да ,там има положен с три намотки кабел,проста индуктивна антена,брои миналите автомобили .В сащ с такива същите се мери скорост,две антени една след друга изчисляват времето.Баджанака ми спомена че има отношение към софтуера на тези новити за които говорите,ще го питам за подробности.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Тия верно никнат като гъби!!!И около Вакарел,на Тракия ги има от скоро.И за Мурсалево потвърждавам.
                  Ама за кво са точно.........?!?!?!?!
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    LPR са,част от тях съм монтирал,разпознаване на номера на колите както и контрол на трафика.Ако в една лента има два прорязани квадрата,то те могат да се ползват за скорост и посока на мпс,мисля че случая не е такъв,ще питам ...
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      По скоро са за средна скорост от отсечката.Засичат в колко си минал на една камера,после на другата.Ако спазваш ограниченията,се предполага че ще минеш за 10 минути.
                      Минаваш за 8 или 9,и ти идва честитка.
                      Засега няма да бъдат изпращани данни към КАТ.Щели да служат да се следи тафика,натовареност,заледявания,снегонавявания да се управлява по ефективно подържането на пътищата.
                      Залагам пари че до 6 месеца ще ги вържат и към КАТ.Ще си решат много проблеми-корупция в КАТ е основния.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Здравейте! Изтеглих си последната версия на SpeedCams.gpi. Навигацията ми е TomTom One и трябва да го преобразувам в ov2 - файл, което не ми се отдава с онлайн конвертора нещо, защото ми изписва, че е прекалено голям файла и иска някаква платена регистрация. Ще съм благодарен, ако ме насочите към подходящ конвертор, или може би има някъде обновени версии за TomTom, но аз не успявам да намеря.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Сайта на hvdragon си има конвертор, база данни, инструкции. Мисля ще е полезно да го разгледате.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                            Сайта на hvdragon си има конвертор, база данни, инструкции. Мисля ще е полезно да го разгледате.
                            Благодаря, оправих се!

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                              По скоро са за средна скорост от отсечката.Засичат в колко си минал на една камера,после на другата.Ако спазваш ограниченията,се предполага че ще минеш за 10 минути.
                              Минаваш за 8 или 9,и ти идва честитка.
                              Засега няма да бъдат изпращани данни към КАТ.Щели да служат да се следи тафика,натовареност,заледявания,снегонавявания да се управлява по ефективно подържането на пътищата.
                              Залагам пари че до 6 месеца ще ги вържат и към КАТ.Ще си решат много проблеми-корупция в КАТ е основния.
                              Как ще се докаже ,че софтуера няма грешка или не е манипулиран,трудно ще е доказването!Иначе и да си спазваш ограниченията,а това е основно за населени и рискови участъци,но там където ограничението е 90 км/ч. никой не кара с толкова ,масово се кара със 100-110 !Мисля ,че най-напред трябва да се актуализират всички пътни участъци като маркировки и реални знаци за скорост,както и пълно обезопасяване на сума ти рискови кръстовища по първокласните пътища като уширяване с ленти и най-вече маркировките,на кави рискови места има разрешени маркировки за изпреварване,требва да си напълно луд , безмозъчен или най-малкото с "Кьонингсег"за да си сигурен че ще успееш да изпревариш в тези участъци,а те не са малко.Мисля че много скочиха в технологиите без да са си оправили правописа по пътищата,май искат шоково събиране на средства ,щото с нови номера ,разни регистрации,нови талони вече не се получава!По принцип съм ЗА абсолютен контрол за безопасност на пътя ,но трябва да е честно и от двете страни!Например не съм съгласен ,че трябва да плащам една и съща Гражданска отговорност със 2 акта за 23 години стаж ,еднаква с рецидивистите на пътя от всякакъв вид ,най -много ме дразнят изпреварващите ме на пешеходна пътека,що там няма камери!На " говедата" на пътя и застраховките и глобите трябва да са им двойни или лишаване от управление,нема как индивид със 3-4 тежки нарушения и неплатени актове да си кара юнашката смело само щото е сигурен че пак ще му се размине от системата щото има чиче или бате дето ще го уреди!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Колежке hvdragon, кога да очакваме твоята нова версия за камерите?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X